Plugins - Akismet - en to ps_AF translation catalogue (93 entries)

en: All systems functional.
ps_AF: ټول سيستمونه کارن دي.

en: Enabled.
ps_AF: فعال شوي.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
ps_AF: اکېسمېټ له ستونزې سره مخ شو د ورستۍ (SSL) غوښتنې سره او لڼدمهال لپاره یې غير فعال کړ. (SSL) به ډېر ژر د غوښتنو لپاره بيا وکاروي.

en: Temporarily disabled.
ps_AF: لنډ مهال لپاره غير فعال شوی.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
ps_AF: ستاسو ويب پالنګر د (SSL) غوښتنې نشي کولای، له خپل ويب کوربه سره اړيکه ټينګه کړئ او ورته واویاست چې د (SSL) غوښتنو ملاتړ زیات کړي.

en: Disabled.
ps_AF: غير فعال شوي.

en: Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than 1 day is deleted automatically. | Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than %2$d days is deleted automatically.
ps_AF[0]: سپم په <a href="%1$s">سپم دوسیه</a> کې چې تر ۱ ورځې زاړه وي په اوتوماتيک ډول ړنګيږي.
ps_AF[1]: سپم په <a href="%1$s">سپم دوسیه</a> کې چې تر %2$d ورځو زاړه وي په اوتوماتيک ډول ړنګيږي.

note: translators: The Akismet configuration page URL.
en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
ps_AF:  مهرباني وکړئ خپلې د <a href="%s">اکېسمېټ سازونې</a> وګورئ او که بیا هم ستونزه ولرئ نو د خپل ويب کوربه (host) سره اړیکه ونيسئ.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
ps_AF: ځينې څرګندونې تر اوسه د سپم لپاره نه دي کتل شوي د اکېسمېټ له خوا. هغه د لڼدمهال لپاره د بررسئ په موخه معطل شوي او په اوتوماتيک ډول به ورسته بيا وکتل شي.

en: Active
ps_AF: فعال

en: Missing
ps_AF: ورك

en: Suspended
ps_AF: معطل شو

en: Cancelled
ps_AF: لغوه شو

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
ps_AF: خوښ کړئ چې ناوړه سپم په اوتوماتيک ډول لېرې شي او یا هم د سپم دوسيې ته وخځول شي.

en: Always put spam in the Spam folder for review.
ps_AF: سپم (spam) د بیا کتلو لپاره د سپم پوښۍ ته اچوه.

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
ps_AF: تر ټولو بد او خپرېذونکی سپم (spam) په چوپتيا سره وغورځوئ چې هيڅکله یې بیا ونه وینم.

en: Strictness
ps_AF: ټينګتيا

en: Comments
ps_AF: څرګندونې

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
ps_AF: ستاسو لیکل شوی ګنجی سم ندی، مهربانی وکړی بیا وګوری.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
ps_AF: تاسو زموږ سره مرسته کولای شئ تر څو د سپم مخنيوی وکړو د خپل ګڼون په لوړولو او <a href="%s" target="_blank">وړه اندازه مرستې سره</a>.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
ps_AF: د مهربانئ له مخې اړيکه ټینګه کړئ د <a href="%s" target="_blank">اکېسمېټ ملاتړ</a> سره د مرستې لپاره.

en: Network functions are disabled.
ps_AF: د شبکه توابع غیر فعال دي.

en: Akismet has detected a problem.
ps_AF: اکېسمېټ یوه ستونزه ومونده.

en: Akismet anti-spam strictness
ps_AF: اکېسمېټ د سپم پر ضد ټينګتيا

en: Contact Akismet support
ps_AF: د اکېمسېټ ملاتړو سره اړيکه

en: Manually enter an API key
ps_AF: په لاسي توګه د API کیلی دننه کړئ

note: translators: the placeholder is a clickable URL that leads to more information regarding an error code.
en: For more information: %s
ps_AF: د نورو مالوماتو لپاره: %s

en: Awaiting spam check
ps_AF: كتون د سپم لیدل لپاره

en: Cheatin&#8217; uh?
ps_AF: بازی راکوی، آه؟

en: History
ps_AF: تاريخچه

[ctx: comments]
en: Spam
ps_AF: سپم

en: %s approved | %s approved
ps_AF[0]: %s قبول شو
ps_AF[1]: %s قبول شول

en: Flagged as spam by %s
ps_AF: سپم شوی %s لخوا نه

en: Akismet Stats
ps_AF: د اکسیمت وضیعت

en: Check for Spam
ps_AF: د سپم لپاره کنترول

en: Upgrade
ps_AF: لوړول

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
ps_AF: مهرباني وکړئ <a href="%1$s">ورډپرېس لوړ کړئ</a> وروستۍ نسخې ته، یا هم د <a href="%2$s">د اکېسمېټ لګون نسخه ۲.۴ ته ټيټه کړئ</a>.

en: Spam blocked | Spam blocked
ps_AF[0]: سپم مخيوى وشو

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
ps_AF: اکېسمېټ دغه څرګندون د اوتوماتيک بيا کوښښ پر مهال پاک کړ.

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
ps_AF: اکېسمېټ دغه څرګندون د سپم په توګه په نښه کړ د اوتومات بيا کوښښ پر مهال.

note: translators: The placeholder is a short string (like 'spam' or 'approved') denoting the new comment status.
en: Comment status was changed to %s
ps_AF: د څرګندون حالت بدل شو %s ته.

note: translators: The placeholder is the number of pieces of spam blocked by Akismet.
en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
ps_AF[0]: <strong class="count">سپم %1$s</strong> بلاک شوي پر مټ د <strong>اکېسمېټ</strong>
ps_AF[1]: <strong class="count">سپم %1$s</strong> بلاک شوي پر مټ د <strong>اکېسمېټ</strong>

en: Spam Blocked
ps_AF: سپم مخيوى وشو

en: Title:
ps_AF: سرلیک:

en: Akismet Widget
ps_AF: اکېسمېټ کاروونی

en: View comment history
ps_AF: د څرګندون تاريخچه وګورئ

note: translators: The placeholder is an amount of time, like "7 seconds" or "3 days" returned by the function human_time_diff().
en: %s ago
ps_AF: %s مخکې

en: Flagged as spam by Akismet
ps_AF: د اکېسمېټ له خوا د سپم په توګه په نښه شو

en: Cleared by Akismet
ps_AF: د اکېسمېټ له خوا پاک شو

en: Un-spammed by %s
ps_AF: دا څرګندون %s له سپم څخه و ايستلو

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
ps_AF[0]: <a href="%1$s">اکېسمېټ</a> ستاسو وېب پاڼه له %2$s سپم څرګندون څخه له مخکې نه خوندي ساتلې.
ps_AF[1]: <a href="%1$s">اکېسمېټ</a> ستاسو وېب پاڼه له %2$s سپم څرګندونو څخه له مخکې نه خوندي ساتلې.

en: Settings
ps_AF: امستنې

en: API Key
ps_AF: د (API) كيلي

en: Akismet
ps_AF: اکېسمېټ

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
ps_AF: اوسمهال ستاسو په <a href='%s'>سپم کتار</a>کې هيڅ نشته.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
ps_AF[0]: اوسمهال<a href="%2$s">%1$s څرګندون</a> ستاسو د سپم په کتار کې دی.
ps_AF[1]: اوسمهال <a href="%2$s">%1$s څرګندونې</a> ستاسو د سپم په کتار کې دي.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
ps_AF: په دغه پاڼه، تاسو کولای شئ وګورئ احصایه د سپم فلټر ستاسو پر پاڼه.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
ps_AF: د ګډون حالت - فعال، فسخ شوی یا معطل شوی

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
ps_AF: ښکاره کړه د سپم څرګندونو شمېر چې اکېسمېټ نيولي دي

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
ps_AF[0]: <a href="%1$s">اکېسمېټ</a> خوندي ساتلې ستاسو ويب پاڼه له <a href="%2$s">%3$s سپم څرګندون څخه</a>.
ps_AF[1]: <a href="%1$s">اکېسمېټ</a> خوندي ساتلې ستاسو ويب پاڼه له <a href="%2$s">%3$s سپم څرګندونو څخه</a>.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
ps_AF: <a href="%s">اکېسمېټ</a> ستاسو بلاګ ته د سپم دننه کېدلو مخنيوی کوي.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
ps_AF: تاسو بايد د API کيلي ورکړئ چې Akismet چوپړ پر خپله پاڼه چلن کړئ.

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
ps_AF: اکېسمېټ %s غواړي ورډ پرېس %s یا لوړ.

en: Cleaning up spam takes time.
ps_AF: د سپم پاکول وخت نيسي.

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
ps_AF: د هر څرګندون ليکلوال تر څنګ د منل شوو څرګندونې شمېر ښکاره کړه په څرګندون لړ پاڼه کې.

en: Enter/remove an API key.
ps_AF: دننه / پاکه کړئ د API كيلي

en: Click the Use this Key button.
ps_AF: د "دغه کيلي وکاروه" تڼۍ ته ټک ورکړئ.

en: Copy and paste the API key into the text field.
ps_AF: کاپي او سرېښل د API کيلی و دغه متن ډګر ته.

en: Re-adding...
ps_AF: بیا - ورزیاتوي ...

en: Akismet Setup
ps_AF: اکېمسېټ جوړول

en: Akismet FAQ
ps_AF: اکېسمېټ بيابيا كېدونكې پوښتنې

en: For more information:
ps_AF: د نورو مالوماتو لپاره:

en: New to Akismet
ps_AF: اکېسمېټ ته نوي یاست

en: Disconnect this account
ps_AF: ناپيوستل د دغه ګڼوڼ

en: Akismet Support
ps_AF: اکېمسېټ ملاتړ

en: (undo)
ps_AF: (ناکړ)

en: Note:
ps_AF: يادښت:

en: Accuracy
ps_AF: كوټلتيا

en: All time
ps_AF: ټول وختونه

en: Past six months
ps_AF: ورستۍ شپږ میاشتې

en: The Akismet subscription plan
ps_AF: د اکېسمېټ ګډون پلان

en: Subscription Type
ps_AF: ګډون ډول

en: Akismet Configuration
ps_AF: اکېسمېټ سازونه

en: If you already have an API key
ps_AF: که تاسو له مخکې API کيلی لرئ

en: Enter an API Key
ps_AF:  API کيلي د ننه کړئ

en: Status
ps_AF: حالت

en: Account
ps_AF: ګڼون

en: Overview
ps_AF: پاسلیدنه

en: URL removed
ps_AF: URL ړنګ شو

en: Change
ps_AF: بدلون

en: Removing...
ps_AF: ړنګوي ...

en: Remove this URL
ps_AF:  دا URL ړنګ کړئ

en: Comment History
ps_AF: د څرګندون تاریخچه
