Plugins - EWWW Image Optimizer - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (306 entries)

en: WebP conversion error.
fa: خطای تبدیل WebP.

en: Enable Lazy Loading.
fa: فعال سازی بارگذاری تنبل

en: Lazy Load (enabled in Easy IO)
fa: بارگذاری تنبل (در Easy IO فعال شده است)

en: Lazy Load enabled in Easy Image Optimizer.
fa: بارگذاری تنبل در Easy Image Optimizer فعال شده است.

en: Please be sure to backup your site before proceeding. Do you wish to continue?
fa: لطفا پیش از ادامه، از وب سایت خود نسخه پشتیبان تهیه فرمایید. آیا مایل به ادامه هستید؟

en: When WordPress scales down large images, it keeps the original on disk for thumbnail generation. You may delete them to save disk space.
fa: وقتی که وردپرس اندازه تصاویر را کوچک می کند، نسخه اصلی آن را برای تولید تصاویر بندانگشتی روی دیسک نگه می دارد. شما شاید  به متظورافزایش فضای خالی، مایل به پاک کردن آن ها باشید.

en: Stage 2:
fa: جایگاه2

en: Stage 1:
fa: جایگاه 1

en: Remove WebP Images
fa: حذفعکس های  فرمت webp

en: Optimization Score
fa: امتیاز بهینه سازی

note: translators: %s: link to 'start your free trial'
en: start your premium trial
fa: آزمایش حق بیمه خود را شروع کنید

note: Author of the plugin
en: Exactly WWW
fa: دقیقا WWW

en: Could not verify API key
fa: کلید API تأیید نشد

en: Unknown resize error
fa: خطای تغییر اندازه

en: File is not an image.
fa: فایل یک تصویر نیست.

en: Enable premium compression.
fa: فشرده سازی نسخه پولی را فعال کنید.

en: Premium
fa: نسخه پولی

en: High Compression
fa: فشرده سازی بالا

en: Include All Resources
fa: شامل تمام منابع

en: Could not calculate resized image dimensions
fa: ابعاد تصویر تغییر یافته اندازه گیری نمیشود

en: Pixel Perfect
fa: پیکسل کامل

en: Premium Plus
fa: نسخه پولی Plus

en: Pixel Perfect Plus
fa: پیکسل کامل Plus

en: Image resize failed.
fa: تغییر اندازه تصویر انجام نشد.

en: Image Editor Save Failed
fa: ویرایشگر تصویر نمی تواند ذخیره شود

en: Pngout was successfully installed.
fa: Pngout با موفقیت نصب شد.

en: Enable premium compression for JPG images.
fa: فعال سازی فشردگی premium  برای تصاویر JPG.

en: Enable premium compression for PNG images.
fa: برای فشرده سازی تصاویر PNG نسخه پولی رافعال کنید.

en: Purchase more
fa: خرید بیشتر

en: Out of credits
fa: خارج از اعتبار

en: Configure maximum image dimensions in Resize settings.
fa: پیکربندی حداکثر ابعاد تصویر در تنظیمات تغییر اندازه.

en: JPG quality level should be between 50 and 90 for optimal resizing.
fa: سطح کیفیت JPG باید بین 50 و 90 برای تغییر اندازه بهینه باشد.

en: Install jpegtran.
fa: نصب jpegtran.

en: Install optipng.
fa: نصب optipng.

en: Install pngout
fa: نصب pngout

en: Install pngquant.
fa: نصب pngquant.

en: Install gifsicle.
fa: gifsicle را نصب کنید.

en: Remove metadata from JPG images.
fa: حذف ابرداده از تصاویر JPG.

en: You got the perfect score!
fa: شما امتیازکامل گرفتید

en: How do I get to 100%?
fa: چگونه می توانم به 100% برسم؟

en: Basic
fa: پایه

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Convert
fa: تبدیل

en: Premium Compression
fa: فشرده سازی نسخه پولی

en: Include Media Folders
fa: پوشه های رسانه ای را وارد کنید

en: Remember that each image size will affect your API credits.
fa: به یاد داشته باشید که هر اندازه تصویر بر اعتبار API شما تاثیر می گذارد.

note: translators: 1: JPG, GIF or PNG 2: JPG or PNG
en: %1$s to %2$s Conversion
fa: %1$s  به %2$s تبدیل

en: Image conversion requires one of the following PHP libraries: GD, Imagick, or GMagick.
fa: تبدیل تصویر نیاز به یکی از کتابخانه های پی اچ پی زیر دارد: GD، Imagick یا GMagick.

en: Help
fa: راهنمایی

en: zlib or phar extension missing from PHP
fa: افزونه zlib یا phar از PHP حذف شده است

en: insufficient memory available for installation
fa: حافظه کافی برای نصب وجود ندارد

en: User-submitted images that are displayed on this site will be transmitted and stored on a global network of third-party servers (a CDN).
fa: تصاویر ارسال شده توسط کاربر که در این سایت نمایش داده می شوند، در شبکه جهانی سرورهای شخص ثالث (CDN) منتقل و ذخیره می شوند.

en: Change the Media Library to List mode for additional image optimization information and actions.
fa: برای اطلاعات و اقدامات بهینه سازی تصویر اضافی، حالت Library Library را به حالت لیست تغییر دهید.

en: User-submitted images may be transmitted to image compression servers in the United States and stored there for up to 30 days.
fa: تصاویر ارسال شده توسط کاربر ممکن است به سرورهای فشرده سازی تصویر در ایالات متحده منتقل شوند و تا 30 روز ذخیره می شوند.

en: Suggested API Text:
fa: متن API پیشنهادی:

en: WebP Conversion
fa: تبدیل WebP

en: Copy
fa: کپی

en: Show Metadata
fa: نمایش متاداده

en: By default, the EWWW Image Optimizer does not store any personal data nor share it with anyone.
fa: به طور پیش فرض، EWWW Image Optimizer هیچگونه اطلاعات شخصی را ذخیره نمیکند و با هر کسی آن را به اشتراک نمیگذارد.

en: Show Debug Output
fa: نمایش خروجی اشکال زدایی

en: View Usage
fa: مشاهده استفاده

en: You do not appear to have enough image credits to complete this operation.
fa: به نظر می رسد که برای تکمیل این عملیات، اعتبارات تصویر کافی نداشته باشید.

note: translators: 1: Number of images 2: Number of days until renewal
en: optimized %1$d images, renewal is in %2$d day. | optimized %1$d images, renewal is in %2$d days.
fa[0]: چندگانه: تصاویر %1$d بهینه شده، تمدید در %2$d روز است.

en: Temporarily disabled.
fa: موقتا غیر فعال می باشد.

en: Active, not yet verified.
fa: فعال، هنوز تأیید نشده است.

en: Re-test
fa: دوباره تست کنید

en: Overrides
fa: لغو

en: Removal successful
fa: با موفقیت حذف شد

en: New thumbnails will be optimized by the EWWW Image Optimizer as they are generated. You may wish to disable the plugin and run a bulk optimize later to speed up the process.
fa: ریز عکسها توسط EWWW Image Optimizer به همان اندازه که تولید می شوند، بهینه سازی می شوند. شما ممکن است بخواهید افزونه را غیرفعال کنید و سپس بعد از بهینه سازی فله را اجرا کنید تا سرعت را افزایش دهید.

en: Remove Rewrite Rules
fa: حذف قوانین بازنویسی

en: Removal failed
fa: حذف انجام نشد

en: Resize
fa: تغییر اندازه

en: The Debug Log is empty.
fa: اشکال زدایی خالی است.

en: no credits remaining, please purchase more.
fa: بدون اعتبار باقی مانده است، لطفا بیشتر خریداری کنید.

en: Previously optimized images will be skipped by default, check this box before scanning to override.
fa: پیش از این تصاویر بهینه سازی شده به طور پیش فرض پرش می شود، قبل از اسکن برای لغو این کادر را چک کنید.

en: Highlight images that need to be resized because the browser is scaling them down. Only visible for Admin users and adds a button to the admin bar to detect scaled images that have been lazy loaded.
fa: تصاویر را برجسته کنید که باید تغییر اندازه داده شود زیرا مرورگر آن را کاهش می دهد. فقط برای کاربران مدیرقابل مشاهده است و یک دکمه را به نوار مدیریت اضافه می کند تا عکس های مقیاس پذیر را که بارها تنبل شده اند، شناسایی کنند.

en: Verified
fa: تایید شده

note: translators: %s: admin email as configured in settings
en: Allow EWWW Image Optimizer to track plugin usage? Opt-in to tracking and receive 500 free image credits in your admin email: %s. No sensitive data is tracked.
fa: برای پیگیری استفاده از افزونه EWWW Image Optimizer اجازه می دهید؟ انتخاب در ردیابی و دریافت 500 اعتبار تصویر رایگان در ایمیل مدیر خود: %s. هیچ اطلاعات حساس ردیابی نشده است.

en: Resize Detection
fa: شناسایی تغییر اندازه

en: more...
fa: بیشتر...

en: Temporary failure, attempts remaining:
fa: خرابی موقت , تلاش های باقیمانده :

en: Operation timed out, you may need to increase the max_execution_time or memory_limit for PHP
fa: عملیات به پایان رسیده است، ممکن است نیاز به افزایش max_execution_time یا memory_limit برای PHP داشته باشید

en: Please disable Scheduled optimization before continuing.
fa: قبل از ادامه، لطفا بهینه سازی برنامه ریزی شده را غیرفعال کنید.

en: Enable Embedded Help
fa: راهنما جاسازی شده را فعال کنید

en: Enable the support beacon, which gives you access to documentation and our support team right from your WordPress dashboard. To assist you more efficiently, we may collect the current url, IP address, browser/device information, and debugging information.
fa: فعال کردن چراغ پشتیبانی، که به شما امکان دسترسی به مستندات و تیم پشتیبانی ما را از داشبورد وردپرس خود می دهد. برای کمک موثرتر به شما، ممکن است ما آدرس فعلی، آدرس IP، اطلاعات مرورگر / دستگاه و اطلاعات اشکالزدایی را جمع آوری کنیم.

en: Why are there so many images?
fa: چرا تصاویر زیادی وجود دارد?

en: Disabled by administrator
fa: توسط مدیر غیرفعال شده است

en: All methods used by the EWWW Image Optimizer are intended to produce visually identical images.
fa: تمام روش های استفاده شده توسط EWWW Image Optimizer در نظر گرفته شده برای تولید تصاویر بصری یکسان هستند.

en: Disabled, sleep function missing
fa: غیر فعال، عملکرد خواب از دست رفته

en: Disabled by Shield's Lock to Location feature
fa: غیر فعال شده توسط حفاظت قفل به ویژگی موقعیت

en: Disabled automatically, async requests blocked
fa: به طور خودکار غیرفعال، درخواستهای async مسدود شده است

en: Remove API key
fa: حذف کلید API

note: translators: %s: Documentation (link)
en: Documentation
fa: مستندات

en: Learn more.
fa: بیشتر بدانید.

en: Do not allow
fa: اجازه ندارد

en: Allow
fa: اجازه دارد

en: Allow individual sites to configure their own settings and override all network options.
fa: به سایتهای شخصی اجازه دهید پیکربندی تنظیمات خود را انجام دهند و تمام گزینه های شبکه را نادیده بگیرند.

en: Allow Usage Tracking?
fa: اجازه استفاده پیگیری؟

en: *Settings to disable creation and optimization of individual sizes must be configured for each individual site.
fa: * تنظیمات برای غیر فعال کردن ایجاد و بهینه سازی اندازه های شخصی باید برای هر سایت شخصی تنظیم شود.

en: Allow Single-site Override
fa: اجازه دادن به یک سایت را لغو کنید

en: Only one version of the EWWW Image Optimizer can be active at a time. Please deactivate other copies of the plugin.
fa: فقط یک نسخه از EWWW Image Optimizer می تواند در یک زمان فعال باشد. لطفا سایر نسخه های افزونه را غیرفعال کنید.

en: Scan all images from the latest two folders of the Media Library during the Bulk Optimizer and Scheduled Optimization.
fa: تمام تصاویر را از آخرین دو پوشه کتابخانه رسانه در طول بهینه سازی فله و بهینه سازی برنامه ریزی اسکن کنید.

en: Provide paths containing images to be optimized using the Bulk Optimizer and Scheduled Optimization.
fa: با استفاده از بهینه ساز فله و بهینه سازی برنامه ریزی شده مسیرهایی را که حاوی تصاویر هستند بهینه سازی کنید.

en: No image ID was provided.
fa: شناسه تصویر ارائه نشده است.

en: *Include Media Library Folders has been disabled because it will cause the scanner to ignore the disabled resizes.
fa: * شامل پوشه های کتابخانه رسانه ای غیر فعال شده است زیرا باعث می شود که اسکنر تغییر اندازه های غیر فعال شده را نادیده بگیرد.

note: translators: %s: JPG, PNG, GIF, or PDF translators: %s: JPG, PNG, GIF, PDF or SVG
en: %s compression disabled
fa: %s فشرده سازی غیرفعال شد

note: translators: %s: number of seconds Translators: %s: number of seconds, localized Translators: %s: localized number of seconds Translators: %s: The localized number of seconds translators: %s: localized number of seconds
en: Elapsed: %s second | Elapsed: %s seconds
fa[0]: سپری شده:  %s ثانیه

note: translators: %d: number of images
en: %1$d image in the Media Library has been selected. | %1$d images in the Media Library have been selected.
fa[0]: چندین: تصاویر %1$d در کتابخانه رسانه انتخاب شده اند.

en: Unable to restore image.
fa: قادر به بازگرداندن تصویر نیست.

en: remaining
fa: باقی مانده است

en: Backup Originals
fa: پشتیبان گیری اصلی

en: Previous failure due to broken/missing metadata, skipped resizes for attachment:
fa: خرابی قبلی به دلیل متادیتای شکسته / از دست رفته، تغییر اندازه پرش شده برای تغییر فایل پیوست شده:

en: Increasing PHP's memory_limit setting will allow for faster scanning with fewer database queries. Please allow up to 10 minutes for changes to memory limit to be detected.
fa: افزایش مقدار memory_limit پی اچ پی برای اسکن سریع تر با درخواست های پایگاه داده کمتری امکان پذیر خواهد بود. لطفا اجازه دهید حداکثر 10 دقیقه برای تغییرات محدودیت حافظه قابل شناسایی باشد.

en: Stage 2 unable to complete due to memory restrictions. Please increase the memory_limit setting for PHP and try again.
fa: مرحله 2 نمی تواند به علت محدودیت های حافظه کامل شود. لطفا تنظیمات memory_limit را برای PHP افزایش دهید و دوباره امتحان کنید.

en: in pixels
fa: در پیکسل

en: Detect Scaled Images
fa: تشخیص تصاویر مقیاس پذیر

en: Image Size
fa: اندازه تصویر

en: Savings
fa: ذخیره کردن

note: translators: %s: human-readable file size
en: Total Size: %s
fa: حجم کل: %s

en: Stage 2, please wait.
fa: مرحله 2، لطفا صبر کنید.

note: translators: %d: number of images
en: There is %d image ready to optimize. | There are %d images ready to optimize.
fa[0]: %d تصاویر آماده برای بهینه سازی وجود دارد.

note: translators: %d: number of images
en: %1$d images in the Media Library have been selected.
fa: %1$d تصاویر در کتابخانه رسانه انتخاب شده اند.

en: Received an invalid response from your website, please check for errors in the Developer Tools console of your browser.
fa: دریافت پاسخ نامعتبر از وب سایت شما، لطفا برای خطاها در کنسول ابزار توسعه مرورگر خود را بررسی کنید.

en: The active theme, BuddyPress, WP Symposium, and folders that you have configured will also be scanned for unoptimized images.
fa: تم های فعال، BuddyPress، WP Symposium و پوشه هایی که شما پیکربندی کرده اید نیز برای تصاویر غیرقطعی مورد اسکن قرار می گیرند.

en: Last Batch Optimized
fa: آخرین دسته بهینه شده

note: translators: %d: The number of resize/thumbnail images
en: %d size to compress | %d sizes to compress
fa[0]: %d اندازه برای فشرده سازی

en: Disabling creation of the full-size preview for PDF files will disable all PDF preview sizes
fa: غیر فعال کردن ایجاد پیش نمایش کامل برای فایلهای PDF تمام اندازه پیش نمایش PDF را غیرفعال می کند

note: translators: %d: number of resizes/thumbnails compressed
en: %d size compressed | %d sizes compressed
fa[0]: %d اندازه فشرده شده است

en: Scan for unoptimized images
fa: اسکن برای تصاویر بهینه سازی نشده

en: List of attachment IDs not found.
fa: فهرست شناسه پیوست یافت نشد.

note: translators: %s: A file system path
en: Could not save Folder to Optimize: %s. Please ensure that it is a valid location on the server.
fa: نتوانست پوشه را برای بهینه سازی ذخیره کند: %s.. لطفا اطمینان حاصل کنید که این یک مکان معتبر در سرور است.

note: translators: %s: A url or domain name
en: Could not save WebP URL: %s.
fa: URL WebP را نمیتوان ذخیره کرد : %s.

en: Could not validate API key, please copy and paste your key to ensure it is correct.
fa: کلید API را نمی توان اعتبار کرد، لطفا کلید خود را برای اطمینان از صحت آن کپی کنید و وارد کنید.

en: Could not save the JPG background color, please enter a six-character, hexadecimal value.
fa: رنگ پس زمینه JPG را ذخیره نکردید، لطفا یک عدد شش رقمی با ارزش هگزادسیمال را وارد کنید.

en: Could not save the JPG quality, please enter an integer between 1 and 100.
fa: کیفیت JPG ذخیره نشد، لطفا یک عدد صحیح بین 1 تا 100 را وارد کنید.

en: Successfully validated API key, happy optimizing!
fa: کلید API با موفقیت تایید شد، با خوشحالی بهینه سازی کنید!

en: Scan did not complete, will try again
fa: اسکن کامل نشد، دوباره سعی کنید

en: Unknown file type
fa: نوع فایل ناشناخته

en: Reset Counters
fa: تنظیم مجدد شمارنده

note: translators: 1: Size of savings in bytes, kb, mb 2: Percentage savings
en: Reduced by %1$s (%2$s)
fa: کاهش توسط  %1$s (%2$s)

en: WebP URLs
fa: آدرس WebP

en: Restoring
fa: بازگرداندن

en: This will remove ALL metadata: EXIF, comments, color profiles, and anything else that is not pixel data.
fa: این ALL metadata را حذف می کند: EXIF، نظرات، نمایه های رنگی و هر چیز دیگری که داده های پیکسل نیست.

note: translators: %d: number of minutes
en: Every %d Minutes
fa: هر%d دقیقه

en: In Progress
fa: در حال پیشرفت

en: Allow resizing of existing Media Library images.
fa: اجازه تغییر اندازه تصاویر موجود در کتابخانه رسانه.

en: JPG Optimization Level
fa: سطح بهینه سازی JPG

en: No Compression
fa: بدون فشرده سازی

en: Max Height
fa: حداکثر ارتفاع

en: Max Width
fa: حداکثر ارتفاع

en: Resize Existing Images
fa: تغییر اندازه تصاویر موجود

en: PNG optimization is disabled
fa: بهینه سازی PNG غیر فعال شده است

en: JPG optimization is disabled
fa: بهینه سازی JPG  غیر فعال شده است

en: GIF optimization is disabled
fa: بهینه سازیGIF  غیر فعال شده است

en: PDF Optimization Level
fa: سطح بهینه سازی PDF

en: GIF Optimization Level
fa: سطح بهینه سازی GIF

en: PNG Optimization Level
fa: سطح بهینه سازی PNG

en: Maximum Lossy Compression
fa: حداکثر فشرده سازی از دست رفته

en: Lossy Compression
fa: فشرده سازی از دست رفته

en: Maximum Lossless Compression
fa: حداکثر فشرده سازی Lossless

en: Lossless Compression
fa: فشرده سازی Lossless

en: Resize Other Images
fa: تغییر اندازه تصاویر دیگر

en: Error retrieving list of images
fa: خطا در بازیابی لیست تصاویر

en: Could not find image
fa: نمیتوان تصویری پیدا کرد

en: Image credits available:
fa: اعتبارات موجود در تصویر:

en: Last Image Optimized
fa: آخرین تصویر بهینه شده

en: Optimization Log
fa: بهینه سازی ورود

en: unknown
fa: مجهول

en: Run WebP upgrade
fa: اجرای WebP ارتقا دهید

en: S3 Image Optimizer
fa: بهینه سازی تصویر S3

note: translators: used for Bulk Optimize progress bar, like so: Optimized 32/346
en: Optimized
fa: بهینه شده

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

note: Plugin Name of the plugin
en: EWWW Image Optimizer
fa: بهینه ساز تصویر EWWW

en: Scanning
fa: اسکن کردن

note: translators: %s: Image filename
en: Could not find %s
fa:  %s نمی توان یافت

en: You do not have permission to install image optimizer utilities.
fa: شما مجوز نصب Utilities Optimizer را ندارید.

note: translators: %s: Image filename
en: %s is not writable
fa: %s قابل نوشتن نیست

en: could not set permissions
fa: نمیتواند مجوزها را تنظیم کند

en: Finished Optimization!
fa: بهینه سازی به پایان رسید!

note: Translators: %s: The compression results/savings translators: %s: compression results
en: Optimized size – %s
fa: اندازه بهینه شده -  %s

note: Translators: %s: The compression results/savings translators: %s: compression results
en: Thumbnail – %s
fa: ریز عکس ها – %s

en: NextGEN/Nextcellent not installed.
fa: NextGEN / Nextcellent نصب نشده است.

en: JPG Background Color:
fa:  رنگ پس زمینه JPG:

en: JPG is generally much better than PNG for photographic use because it compresses the image and discards data. PNGs with transparency are not converted by default.
fa: JPG به طور کلی از PNG برای استفاده عکاسی بسیار بهتر است زیرا تصویر را فشرده و اطلاعات را از بین می برد. PNG ها با شفافیت به طور پیش فرض تبدیل نمی شوند.

en: Background color is used only if the PNG has transparency. Leave this value blank to skip PNGs with transparency.
fa: رنگ پس زمینه تنها در صورتی استفاده می شود که PNG دارای شفافیت باشد. برای خالی کردن PNG ها با شفافیت، این مقدار را خالی بگذارید.

en: This will remove the original image from the server after a successful conversion.
fa: پس از تبدیل موفقیت آمیز، تصویر اصلی را از سرور حذف خواهد کرد.

note: Translators: %s: The compression results/savings translators: %s: compression results
en: Full size - %s
fa: کامل اندازه - %s

en: Please specify a valid library option, see "wp-cli help ewwwio optimize" for more information.
fa: لطفا یک گزینه کتابخانه معتبر را مشخص کنید، برای اطلاعات بیشتر به «wp-cli help ewwio optimize» مراجعه کنید.

en: The migration is split into two parts. First, the plugin needs to scan all folders for webp images. Once it has obtained the list of images to rename, it will proceed with the renaming
fa: مهاجرت به دو قسمت تقسیم می شود. اول، افزونه نیاز به اسکن همه پوشه ها برای تصاویر webp. هنگامی که فهرستی از تصاویر را برای تغییر نام به دست آورد، آن را با نام تغییر نام ادامه خواهد داد

note: Translators: %s: The compression results/savings translators: %s: compression results
en: Thumbnail - %s
fa: تصویر بند انگشتی - %s

en: PNG is generally better than GIF, but animated images cannot be converted.
fa: PNG عموما بهتر از GIF است، اما تصاویر متحرک قابل تبدیل نیستند.

en: No warnings here, just do it.
fa: هشدارها در اینجا نیست، فقط آن را انجام دهید.

en: Valid values are 1-100.
fa: مقادیر معتبر 1-100 است.

en: PNG is generally much better than JPG for logos and other images with a limited range of colors. Checking this option will slow down JPG processing significantly, and you may want to enable it only temporarily.
fa: PNG به طور کلی خیلی بهتر از JPG برای لوگوها و سایر تصاویر با طیف محدودی از رنگها است. بررسی این گزینه باعث کاهش سرعت پردازش JPG می شود و ممکن است بخواهید آن را فقط به صورت موقت فعال کنید.

en: HEX format (#123def)
fa: HEX فرمت (#123def)

en: Start Migration
fa: شروع مهاجرت

en: Skipped:
fa: پرش به :

note: translators: %d: number of images
en: %d Webp images left to rename.
fa: %d عکسهای Webp  برای تغییر نام وجود دارد.

en: extraction of files failed
fa: استخراج فایلها ناموفق بود

en: could not move pngout
fa: نمیتوان  move pngout

en: Bulk status has been reset, the next bulk operation will start from the beginning.
fa: وضعیت فله بازنشانی شده است، عملیات فله بعدی از ابتدا شروع می شود.

en: Grand Flagallery not installed.
fa: Flagallery  بزرگ نصب نشده است.

en: Bulk status has been reset, starting from the beginning.
fa: وضعیت فله باز نشانی شده است ، از ابتدا شروع کنید.

[ctx: string will be something like "media" or "nextgen"]
note: translators: 1: type of images, like media, or nextgen 2: number of seconds
en: Optimizing %1$s with a %2$d second pause between images.
fa: بهینه سازی %1$s با یک %2$d ثانیه مکث بین تصاویر.

en: Forcing re-optimization of previously processed images.
fa: مجبور کردن مجدد بهینه سازی تصاویر پردازش شده قبلی.

en: Optimization skipped
fa: بهینه سازی پرش کرد

en: Please adjust permissions or create the folder
fa: لطفا مجوزها را تنظیم کنید یا پوشه ایجاد کنید

en: EWWW Image Optimizer could not create the tool folder
fa: بهینه ساز تصویر EWWW  نمی تواند پوشه ابزار ایجاد کند

note: translators: %s: Folder location where executables should be installed
en: EWWW Image Optimizer could not install tools in %s
fa: بهینه ساز تصویر EWWW نمی تواند ابزار را در %s نصب کند

en: Debugging Information
fa: اطلاعات اشکال زدایی

en: Insert Rewrite Rules
fa: قوانین بازنویسی را وارد کنید

en: The image to the right will display a WebP image with WEBP in white text, if your site is serving WebP images and your browser supports WebP.
fa: تصویر سمت راست یک تصویر WebP را با WEBP در متن سفید نمایش می دهد، اگر سایت شما در حال ارائه تصاویر WebP باشد و مرورگر شما از WebP پشتیبانی می کند.

en: This is not a lossless conversion.
fa: این یک تبدیل lossless نیست.

en: Removes metadata and increases cpu usage dramatically.
fa: حذف فراداده و افزایش اچشمگیر استفاده از پردازنده.

en: NOTE:
fa: توجه :

en: Conversion is only available for images in the Media Library (except WebP). By default, all images have a link available in the Media Library for one-time conversion. Turning on individual conversion operations below will enable conversion filters any time an image is uploaded or modified.
fa: تبدیل فقط برای تصاویر در کتابخانه رسانه (به جز WebP) در دسترس است. به طور پیشفرض، تمام تصاویر یک لینک در کتابخانه رسانه برای تبدیل یک بار در دسترس است. روشن کردن عملیات تبدیل فردی زیر فیلترهای تبدیل هر زمان که یک تصویر آپلود یا اصلاح می شود را فعال کنید.

en: Delete Originals
fa: حذف اصلی ها

en: Hide Conversion Links
fa: مخفی کردن پیوندهای تبدیل

en: Site or Network admins can use this to prevent other users from using the conversion links in the Media Library which bypass the settings below.
fa: مدیران سایت یا شبکه می توانند از این استفاده کنند تا کاربران دیگر از استفاده از لینک های تبدیل در کتابخانه رسانه ای که مانع تنظیمات زیر می شوند جلوگیری کنند.

en: The plugin will attempt to update image locations for any posts that contain the images. You may still need to manually update locations/urls for converted images.
fa: این افزونه تلاش میکند مکانهای تصویری را برای هر پستی که حاوی تصاویر است، بروزرسانی کند. ممکن است هنوز مجبور به مکان / URL های دستی برای تصاویر تبدیل شده باشید.

en: Write a Review
fa: یک بررسی بنویسید

en: JPG Quality Level
fa: سطح کیفیت JPG

en: WebP Rules verified successfully
fa: قوانین WebP با موفقیت تأیید شد

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Click to toggle
fa: برای جانشینی کلیک کنید

en: Access token has expired, please reload the page.
fa: Token دسترسی منقضی شده است، لطفا صفحه را دوباره بارگذاری کنید.

en: Filename
fa: نام فایل

en: Image Type
fa: نوع تصویر

en: Image Optimizer
fa: بهینه سازی تصویر

note: translators: %s: human-readable filesize translators: %s: size of the image
en: Image Size: %s
fa: اندازه تصویر :%s

en: Restore original
fa: بازگرداندن اصلی

en: Show Optimized Images
fa: نمایش تصاویر بهینه شده

en: Finished
fa: تمام شده

en: Optimizing
fa: بهینه سازی

en: There are no images to optimize.
fa: هیچ تصویری برای بهینه سازی وجود ندارد.

en: If you would like to start over again, press the Reset Status button to reset the bulk operation status.
fa: اگر می خواهید دوباره شروع کنید، دکمه تنظیم مجدد وضعیت را برای بازنشانی وضعیت عملیات فله فشار دهید.

en: Reset Status
fa: وضعیت بازنشانی

en: Start optimizing
fa: شروع به بهینه سازی

note: translators: %d: number of images
en: %d images
fa: %d تصاویر

en: Optimization stopped, reload page to resume.
fa: بهینه سازی متوقف شد، صفحه را برای از سر گرفتن دوباره بارگذاری کنید.

en: Operation Interrupted
fa: عملیات قطع شد

en: Could not remove image from table.
fa: نمیتوان تصویر را از جدول حذف کرد.

en: Operation timed out, you may need to increase the max_execution_time for PHP
fa: عملیات به پایان رسیده است، ممکن است نیاز به افزایش max_execution_time برای PHP داشته باشید

en: Temporary failure, seconds left to retry:
fa: شکست موقت، چند ثانیه برای انجام دوباره مجدد:

en: You do not have permission to optimize images.
fa: شما اجازه ندارید تا تصاویر را بهینه سازی کنید.

en: Optimized image:
fa: تصویر بهینه شده:

note: Translators: %s: The compression results/savings translators: %s: compression results
en: Full size – %s
fa: اندازه کامل -  %s

en: License exceeded
fa: مجوز بیش از حد است

en: Scanning, this could take a while
fa: اسکن کردن، این می تواند مدتی طول بکشد

en: Settings saved
fa: تنظیمات ذخیره شدند

en: Migrate WebP Images
fa: انتقال تصاویر WebP

en: Previously Optimized
fa: قبلا بهینه شده

en: JPG to PNG
fa: JPG به PNG

note: translators: %s: Installation Instructions translators: s: Installation Instructions (link)
en: Installation Instructions
fa: دستورالعمل نصب و راه اندازی

en: manually
fa: بصورت دستی

en: WARNING:
fa: هشدار:

en: Disable Optimization
fa: غیرفعال کردن بهینه سازی

en: Disable Resizes
fa: غیر فعال کردن تغییر اندازه

note: translators: %s: the folder where WordPress is installed
en: One path per line, must be within %s. Use full paths, not relative paths.
fa: یک مسیر در هر خط باید در  %s باشد از مسیرهای کامل استفاده کنید، نه مسیر نسبی.

en: Folders to Optimize
fa: پوشه ها برای بهینه سازی

en: Remove Metadata
fa: حذف متاداده

en: Debugging
fa: اشکال زدایی

en: automatically
fa: به طور خودکار

en: Not Verified
fa: تأیید نشده است

en: Verified,
fa: تایید شده,

en: Media Library
fa: کتابخانه ی رسانه

note: translators: 1: An error message 2: The folder where pngout should be installed
en: Pngout was not installed: %1$s. Make sure this folder is writable: %2$s
fa: Pngout نصب نشد:  %1$s. اطمینان حاصل کنید که این پوشه قابل نوشتن است: %2$s

en: Re-optimize
fa: دوباره بهینه سازی کنید

en: Optimize now!
fa: همین حالا بهینه سازی کنید!

en: Unsupported file type
fa: نوع فایل پشتیبانی نشده

en: GIF to PNG
fa: GIF به PNG

en: WARNING: This is not a lossless conversion and requires GD or ImageMagick. JPG is much better than PNG for photographic use because it compresses the image and discards data. Transparent images will only be converted if a background color has been set.
fa: هشدار: این یک تبدیل lossless نیست و نیاز به GD یا ImageMagick دارد. JPG بسیار بهتر از PNG برای استفاده عکاسی است زیرا تصویر را فشرده و اطلاعات را از بین می برد. اگر یک رنگ پسزمینه تنظیم شده باشد تصاویر شفاف فقط تبدیل می شوند.

en: PNG to JPG
fa: PNG به JPG

en: WARNING: Removes metadata. Requires GD or ImageMagick. PNG is generally much better than JPG for logos and other images with a limited range of colors.
fa: اخطار: حذف متا داده. نیاز به GD یا ImageMagick. PNG دارد. به طور کلی خیلی بهتر از JPG برای لوگوها و سایر تصاویر با طیف محدودی از رنگها است.

en: Could not retrieve file path.
fa: مسیر فایل را نمی توان بازیابی کرد.

en: Disable Creation
fa: غیر فعال کردن ایجاد

en: Use this to provide information for support purposes, or if you feel comfortable digging around in the code to fix a problem you are experiencing.
fa: از این برای ارائه اطلاعات برای اهداف حمایتی استفاده کنید، یا اگر به راحتی در کد خود احساس راحتی کنید، برای حل مشکلی که در حال تجربه هستید.

en: Automatic Cloudinary Upload
fa: آپلود خودکارCloudinary

en: When enabled, uploads to the Media Library will be transferred to Cloudinary after optimization. Cloudinary generates resizes, so only the full-size image is uploaded.
fa: هنگامی که فعال شد، آپلود شده به کتابخانه رسانه ها پس از بهینه سازی به Cloudiness منتقل می شود. ابعاد تولید کننده تغییر اندازه می دهد، بنابراین فقط تصویر کامل در آن آپلود می شود.

en: Scheduled Optimization
fa: بهینه سازی برنامه ریزی شده

en: This will enable scheduled optimization of unoptimized images for your theme, buddypress, and any additional folders you have configured below. Runs hourly: wp_cron only runs when your site is visited, so it may be even longer between optimizations.
fa: این امکان بهینه سازی برنامه ریزی شده از تصاویربهینه سازی نشده برای قالب شما، Buddypress و هر گونه پوشه اضافی که در زیر تنظیم کرده اید، فعال خواهید کرد. ساعت کار می کند: wp_cron فقط زمانی اجرا می شود که سایت شما بازدید می شود، بنابراین ممکن است بین بهینه سازی ها حتی طولانی تر باشد.

note: translators: %s: name of a tool like jpegtran
en: %s is missing
fa: %s  از دست رفته است

en: PNG is generally better than GIF, but does not support animation. Animated images will not be converted.
fa: PNG عموما بهتر از GIF است، اما انیمیشن را پشتیبانی نمی کند. تصاویر متحرک تبدیل نخواهند شد.

en: Insertion failed
fa: Insertion ناموفق بود

en: Insertion successful
fa: Insertion موفق بود

en: No attachment ID was provided.
fa: بدون شناسه پیوست ارائه شد.

en: Cloudinary image
fa: تصویرCloudinary

en: Azure Storage image
fa: تصویر ذخیره سازی Azure

en: Amazon S3 image
fa: تصویر آمازون S3

note: translators: 1: Number of image credits used 2: Number of image credits available 3: days until subscription renewal
en: used %1$d of %2$d, usage will reset in %3$d day. | used %1$d of %2$d, usage will reset in %3$d days.
fa[0]: استفاده از %1$d  از %2$d، استفاده در%3$d روز بازنشانی خواهد شد.

note: translators: 1: Number of image credits for the compression API
en: %1$d image credit remaining. | %1$d image credits remaining.
fa[0]: اعتبار %1$d  تصویر باقی مانده است .

en: Original Restored
fa: اصلی بازیابی شده

en: License Exceeded
fa: لایسنس Exceeded

en: Bulk Optimize
fa: بهینه سازی فله

en: Access denied.
fa: دسترسی ممنوع است.

en: Resume previous bulk operation
fa: عملیات فله قبلی را ادامه دهید

en: Importing
fa: درون ریزی

en: Stop Optimizing
fa: توقف بهینه سازی

en: Force re-optimize
fa: نیروی دوباره بهینه سازی

en: Previously optimized images will be skipped by default.
fa: قبلا تصاویر بهینه شده به طور پیش فرض پرش می شود.

en: You do not appear to have uploaded any images yet.
fa: به نظر نمی رسد که هنوز هیچ عکسی را آپلود کرده باشید.

en: No savings
fa: بدون ذخیره سازی

en: Resume previous optimization
fa: بهینه سازی قبلی را از سر بگیرید

en: Enabled
fa: فعال شد

en: Default
fa: پیش فرض

note: translators: %s: number of images
en: The plugin keeps track of already optimized images to prevent re-optimization. There are %s images that have been optimized so far.
fa: این پلاگین برای جلوگیری از بهینه سازی مجدد، تصاویر از قبل بهینه شده را ردیابی می‌کند. %s تصاویر وجود دارد که تاکنون بهینه شده است.
