Plugins - EWWW Image Optimizer - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (220 entries)

en: %1$d image credit remaining. | %1$d image credits remaining.
uk_UA[0]: %1$d інформація о зображеннях залишилась.
uk_UA[1]: %1$d інформації о зображеннях залишилась.
uk_UA[2]: %1$d інформацій о зображеннях залишилась.

en: %d Webp images left to rename.
uk_UA: %d WebP зображень залишилося перейменувати.

en: %d images
uk_UA: %d зображень

en: %s is missing
uk_UA: %s відсутній

en: %s is not writable
uk_UA: %s недоступно для запису

en: Access denied.
uk_UA: Доступ заборонено.

en: Access token has expired, please reload the page.
uk_UA: Маркер доступу закінчився, будь ласка, перезавантажте сторінку.

en: Advanced
uk_UA: Додатково

en: Allow
uk_UA: Дозволити

en: Allow resizing of existing Media Library images.
uk_UA: Дозволяє змінити розмір існуючих зображень Галереї.

en: Amazon S3 image
uk_UA: Зображення Amazon S3

en: Azure Storage image
uk_UA: Зображення Azure Storage

en: Background color is used only if the PNG has transparency. Leave this value blank to skip PNGs with transparency.
uk_UA: Фоновий колір використовується тільки для прозорих PNG. Залиште поле порожнім, щоб пропускати такі зображення.

en: Bulk Optimize
uk_UA: Масова Оптимізація

en: Bulk status has been reset, starting from the beginning.
uk_UA: Загальний статус оптимізації скинутий, починаємо з початку.

en: Bulk status has been reset, the next bulk operation will start from the beginning.
uk_UA: Загальний статус оптимізації скинутий, наступна оптимізація буде ініційована з самого початку.

en: Clear Queue
uk_UA: Очистити чергу

en: Click to toggle
uk_UA: Натисніть, щоб переключити

en: Cloudinary image
uk_UA: Зображення Cloudinary

en: Contribute
uk_UA: Допомогти

en: Conversion is only available for images in the Media Library (except WebP). By default, all images have a link available in the Media Library for one-time conversion. Turning on individual conversion operations below will enable conversion filters any time an image is uploaded or modified.
uk_UA: Конвертація доступна тільки для зображень з Бібліотеки Зображень (крім WebP). За замовчанням у кожного файлу є опція ручної конвертації. Включення індивідуальних налаштувань нижче створить спеціальні фільтри, що спрацьовують при завантаженні або зміні файлу.

en: Convert
uk_UA: Конвертувати

en: Copy
uk_UA: Копіювати

en: Could not calculate resized image dimensions
uk_UA: Не можу визначити розмір зображення

en: Could not find %s
uk_UA: Неможливо знайти %s

en: Could not find file.
uk_UA: Неможливо знайти файл.

en: Could not find image
uk_UA: Не знайдено зображення

en: Could not remove image from table.
uk_UA: Неможливо видалити зображення з таблиці.

en: Could not retrieve file path.
uk_UA: Неможливо визначити шлях до файлу.

en: Debugging
uk_UA: Режим налагодження

en: Debugging Information
uk_UA: Інформація для налагодження

en: Default
uk_UA: За замовчуванням

en: Delete Originals
uk_UA: Видалити оригінали

en: Disable Creation
uk_UA: Вимкнути Створення

en: Disable Optimization
uk_UA: Вимкнути Оптимізацію

en: Disable Resizes
uk_UA: Вимкнути зміну розмірів

en: Disabled
uk_UA: Вимкнений

en: Do not allow
uk_UA: Не дозволити

en: Documentation
uk_UA: Документація

en: Done
uk_UA: Зроблено

en: EWWW Image Optimizer could not create the tool folder
uk_UA: EWWW Image Optimizer не може створити директорію для утиліт

en: EWWW Image Optimizer could not install tools in %s
uk_UA: EWWW Image Optimizer не може встановити утиліти в %s

en: Easy Mode
uk_UA: Простий режим

en: Enable WebP conversion.
uk_UA: Увімкнути конвертацію WebP.

en: Enabled
uk_UA: Увімкнений

en: Error retrieving list of images
uk_UA: Не вдалося отримати список зображень

en: Every %d Minutes
uk_UA: Кожні %d хвилин

en: Exclude Images
uk_UA: Виключити зображення

en: Exclusions
uk_UA: Вилучення

en: File is not an image.
uk_UA: Файл не є зображенням.

en: Filename
uk_UA: Файл

en: Finished
uk_UA: Закінчено

en: Finished Optimization!
uk_UA: Оптимізацію виконано!

en: Folders to Optimize
uk_UA: Папки для оптимізації

en: For more details, see the %s.
uk_UA: Для отримання додаткової інформації див. %s.

en: Force WebP
uk_UA: Примусове WebP

en: Force re-optimize
uk_UA: Примусова повторна оптимізація

en: Forcing re-optimization of previously processed images.
uk_UA: Примусова оптимізація раніше оброблених зображень.

en: Full size - %s
uk_UA: Повний розмір - %s

en: Full size – %s
uk_UA: Розмір – %s

en: GIF Optimization Level
uk_UA: Рівень оптимізації GIF

en: GIF optimization is disabled
uk_UA: GIF оптимізація вимкнена

en: GIF to PNG
uk_UA: GIF до PNG

en: Grand Flagallery not installed.
uk_UA: Grand Flagallery не встановлена.

en: HEX format (#123def)
uk_UA: HEX формат (#123def)

en: Help
uk_UA: Допомога

en: Hide Conversion Links
uk_UA: Сховати посилання на конвертування

en: If you would like to start over again, press the Reset Status button to reset the bulk operation status.
uk_UA: Якщо потрібно провести повну оптимізацію повторно, натисніть кнопку "Скинути статус оптимізації".

en: Image Optimizer
uk_UA: Оптимізатор

en: Image Size
uk_UA: Розмір зображення

en: Image Size: %s
uk_UA: Розмір: %s

en: Image Type
uk_UA: Тип

en: Image resize failed.
uk_UA: Зміна розміру зображення не вдалося.

en: Importing
uk_UA: Імпортування

en: In Progress
uk_UA: В процесі

en: Insert Rewrite Rules
uk_UA: Введіть правила для перезапису посилань (Rewrite Rules)

en: Insertion failed
uk_UA: Помилка при додаванні

en: Insertion successful
uk_UA: Додавання успішне

en: Install gifsicle.
uk_UA: Встановити gifsicle.

en: Install jpegtran.
uk_UA: Встановити jpegtran.

en: Install optipng.
uk_UA: Встановити optipng.

en: Install pngout
uk_UA: Встановити pngout

en: Install pngquant.
uk_UA: Встановити pngquant.

en: Installation Instructions
uk_UA: Інструкції, щодо встановлення

en: JPG Background Color:
uk_UA: Колір фону JPG:

en: JPG Optimization Level
uk_UA: JPG рівень оптимізації

en: JPG Quality Level
uk_UA: Рівень якості JPG

en: JPG is generally much better than PNG for photographic use because it compresses the image and discards data. PNGs with transparency are not converted by default.
uk_UA: Формат JPG (краще, ніж PNG) підходить для фотографій, так як при стисненні зображення видаляються зайві дані. Прозорі PNG НЕ конвертуються.

en: JPG optimization is disabled
uk_UA: JPG оптимізація вимкнена

en: JPG to PNG
uk_UA: JPG до PNG

en: Last Image Optimized
uk_UA: Останнє зображення оптимізоване

en: Lazy Load
uk_UA: Відкладене завантаження

en: Learn more.
uk_UA: Вивчити більше.

en: License Exceeded
uk_UA: Ліцензія Закінчилась

en: License exceeded
uk_UA: Ліцензія закінчилась

en: Max Height
uk_UA: Максимальна висота

en: Max Width
uk_UA: Максимальна Ширина

en: Media Library
uk_UA: Бібліотека Зображень

en: Migrate WebP Images
uk_UA: Перенесення WebP зображень

en: NOTE:
uk_UA: ВАЖЛИВО:

en: Next
uk_UA: Далі

en: NextGEN/Nextcellent not installed.
uk_UA: NextGEN/Nextcellent не встановлено.

en: No Compression
uk_UA: Без стиснення

en: No attachment ID was provided.
uk_UA: ID додатку не вказано.

en: No savings
uk_UA: Не оптимізувати

en: No warnings here, just do it.
uk_UA: Ніяких попереджень, просто зробіть це.

en: Not Verified
uk_UA: Не перевірено

en: Not optimized
uk_UA: Не оптимізовано

en: One path per line, must be within %s. Use full paths, not relative paths.
uk_UA: Один адресу в рядку, повинен бути в межах %s. Використовуйте повний, а не відносний шлях.

en: Operation Interrupted
uk_UA: Операція Перервана

en: Operation timed out, you may need to increase the max_execution_time for PHP
uk_UA: Перевищений час очікування, збільште параметр max_execution_time в налаштуваннях PHP

en: Optimization Log
uk_UA: Лог оптимізації

en: Optimization skipped
uk_UA: Оптимізація пропущена

en: Optimization stopped, reload page to resume.
uk_UA: Оптимізація зупинена, обновіть сторінку, щоб продовжити.

en: Optimize %s images
uk_UA: Оптимізовано %s зображень

en: Optimize now!
uk_UA: Оптимізувати!

en: Optimized
uk_UA: Оптимізовано

en: Optimized image:
uk_UA: Оптимізовані:

en: Optimized size – %s
uk_UA: Оптимізовано - %s

en: Optimizing
uk_UA: Оптимізація

en: Original Restored
uk_UA: Відновлено оригінал

en: Overrides
uk_UA: Перевизначення

en: PDF Optimization Level
uk_UA: Рівень оптимізації PDF

en: PNG Optimization Level
uk_UA: Рівень оптимізації PNG

en: PNG is generally better than GIF, but animated images cannot be converted.
uk_UA: Формат PNG в цілому краще ніж GIF, але анімовані зображення не можна конвертувати.

en: PNG is generally better than GIF, but does not support animation. Animated images will not be converted.
uk_UA: Формат PNG в цілому краще ніж GIF, але не підтримує анімацію. Анімовані зображення не будуть конвертовані.

en: PNG is generally much better than JPG for logos and other images with a limited range of colors. Checking this option will slow down JPG processing significantly, and you may want to enable it only temporarily.
uk_UA: Формат PNG (краще, ніж JPG) підходить для лого та зображень з обмеженою кількістю кольорів. Активація опції істотно сповільнить процес обробки JPG. Можливо, цю функцію варто використовувати тимчасово.

en: PNG optimization is disabled
uk_UA: PNG оптимізація вимкнена

en: PNG to JPG
uk_UA: PNG до JPG

en: Please adjust permissions or create the folder
uk_UA: Змініть права доступу або створіть директорію власноруч

en: Please specify a valid library option, see "wp-cli help ewwwio optimize" for more information.
uk_UA: Будь ласка, вкажіть коректну бібліотеку, дивіться довідку плагіну для більшої інформації ("wp-cli help ewwwio optimize").

en: Pngout was not installed: %1$s. Make sure this folder is writable: %2$s
uk_UA: Утиліта PNGOUT не встановлена: %1$s. Переконайтеся, що директорія доступна для запису: %2$s

en: Premium
uk_UA: Преміум

en: Premium Plus
uk_UA: Преміум плюс

en: Previously Optimized
uk_UA: Оптимізовані Раніше

en: Previously optimized images will be skipped by default.
uk_UA: Раніше оптимізовані зображення будуть пропущені.

en: Purchase more
uk_UA: Придбати ще

en: Re-optimize
uk_UA: Оптимізувати повторно

en: Re-test
uk_UA: Перетестувати

en: Removal failed
uk_UA: Видалення не вдалося

en: Removal successful
uk_UA: Видалення успішне

en: Remove API key
uk_UA: Видалити API ключ

en: Remove Metadata
uk_UA: Видалити метадані

en: Remove from history
uk_UA: Видалити з історії

en: Removes metadata and increases cpu usage dramatically.
uk_UA: Видаляє МЕТА-дані і значно збільшує використання процесора.

en: Reset Counters
uk_UA: Скинути лічильники

en: Reset Status
uk_UA: Скинути статус оптимізації

en: Resize
uk_UA: Змінити розмір

en: Resize Existing Images
uk_UA: Змінити розмір існуючих зображень

en: Resize Images
uk_UA: Змінити розмір зображень

en: Resize Other Images
uk_UA: Змінити розміри інших зображень

en: Restore original
uk_UA: Відновити оригінал

en: Restoring
uk_UA: Відновлення

en: Resume previous bulk operation
uk_UA: Продовжити минулу масову оптимізацію

en: Resume previous optimization
uk_UA: Продовжити останню оптимізацію

en: Run WebP upgrade
uk_UA: Запустити WebP оновлення

en: Save Changes
uk_UA: Зберегти Зміни

en: Savings
uk_UA: Збергіаю

en: Scanning
uk_UA: Сканування

en: Scanning, this could take a while
uk_UA: Сканування, це може зайняти деякий час

en: Scheduled Optimization
uk_UA: Оптимізація за розкладом

en: Search
uk_UA: Пошук

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Settings page
uk_UA: Сторінка налаштувань

en: Settings saved
uk_UA: Налаштування збережено

en: Show Optimized Images
uk_UA: Показати оптимізовані зображення

en: Site or Network admins can use this to prevent other users from using the conversion links in the Media Library which bypass the settings below.
uk_UA: Адміністратори можуть використовувати цю опцію для запобігання конвертації файлів з бібліотеки зображень самими користувачами.

en: Skipped:
uk_UA: Пропущені:

en: Stage 1, %s items left to scan.
uk_UA: Крок 1, %s елементів лишилося зісканувати.

en: Stage 2, please wait.
uk_UA: Крок 2, будь ласка, зачекайте.

en: Start Migration
uk_UA: Початок Переносу

en: Start optimizing
uk_UA: Почати оптимізацію

en: Stop Optimizing
uk_UA: Зупинити Оптимізацію

en: Support
uk_UA: Підтримка

en: Temporarily disabled.
uk_UA: Тимчасово вимкнено.

en: Temporary failure, seconds left to retry:
uk_UA: Збій операції, повторна спроба через:

en: The image to the right will display a WebP image with WEBP in white text, if your site is serving WebP images and your browser supports WebP.
uk_UA: Зображення праворуч виводить WebP файл з WEBP в білому тексті, якщо сервер працює з WebP і браузер підтримує даний тип файлів.

en: The migration is split into two parts. First, the plugin needs to scan all folders for webp images. Once it has obtained the list of images to rename, it will proceed with the renaming
uk_UA: Перенесення ділиться на дві частини. Перша - плагін сканує директорії в пошуках WebP зображень. Після складання списку для перейменування, починаеться сам процес

en: The plugin keeps track of already optimized images to prevent re-optimization. There are %s images that have been optimized so far.
uk_UA: Плагін відстежує вже оптимізовані зображення, щоб запобігти повторній оптимізації. Наразі оптимізовано %s зображень.

en: The plugin will attempt to update image locations for any posts that contain the images. You may still need to manually update locations/urls for converted images.
uk_UA: Плагін спробує оновити шлях до нового зображенню у всіх записах, де воно використано. Однак, може знадобитися ручне оновлення URL файлу де це необхідно.

en: There are no images to optimize.
uk_UA: Не виявлено файлів, що вимагають оптимізації.

en: This is not a lossless conversion.
uk_UA: Це не конвертація без втрат (lossless).

en: This will enable scheduled optimization of unoptimized images for your theme, buddypress, and any additional folders you have configured below. Runs hourly: wp_cron only runs when your site is visited, so it may be even longer between optimizations.
uk_UA: Увімкніть оптимізацію за розкладом для нових зображень, тем оформлення, BuddyPress і зображень в заданих папках. Щогодини: wp_cron запускається тільки коли сайт відвідують користувачі (оптимізація може запускатися і рідше).

en: This will remove the original image from the server after a successful conversion.
uk_UA: Видалити оригінал зображення з сервера після вдалої конвертації.

en: Thumbnail - %s
uk_UA: Мініатюра - %s

en: Thumbnail – %s
uk_UA: Мініатюра - %s

en: Tools
uk_UA: Інструменти

en: Total Size: %s
uk_UA: Загальний розмір: %s

en: Translate EWWW I.O.
uk_UA: Перекладіть EWWW I.O.

en: Unsupported file type
uk_UA: Непідтримуваний тип файлу

en: Use this to provide information for support purposes, or if you feel comfortable digging around in the code to fix a problem you are experiencing.
uk_UA: Використовуйте режим налагодження, щоб надати необхідну інформацію при зверненні до служби підтримки, чи для самостійного вирішення проблем з кодом плагіну.

en: Valid values are 1-100.
uk_UA: Допустимі значення 1-100.

en: Verified
uk_UA: Підтверджено

en: Verified,
uk_UA: Перевірено,

en: View Usage
uk_UA: Переглянути використання

en: View optimization history.
uk_UA: Переглянути історію оптимізації.

en: WARNING:
uk_UA: УВАГА:

en: WARNING: Removes metadata. Requires GD or ImageMagick. PNG is generally much better than JPG for logos and other images with a limited range of colors.
uk_UA: УВАГА: Видалення мета-даних вимагає GD або ImageMagick. Зображення у форматі PNG (краще, ніж JPG) підходять для лого та зображень з обмеженим набором кольорів.

en: WARNING: This is not a lossless conversion and requires GD or ImageMagick. JPG is much better than PNG for photographic use because it compresses the image and discards data. Transparent images will only be converted if a background color has been set.
uk_UA: УВАГА: Це не стиснення без втрат і вимагає GD або ImageMagick. Зображення у форматі JPG (краще, ніж PNG) підходять для фотографій, так як в цьому режимі стискаються дані і видаляються непотрібні. Прозорі зображення конвертуються якщо заданий фон.

en: WebP Only
uk_UA: Лише WebP

en: WebP Rules verified successfully
uk_UA: Правила WebP перевірено успішно

en: WebP URLs
uk_UA: WebP URL посилання

en: Write a Review
uk_UA: Написати відгук

en: Write a review
uk_UA: Написати відгук

en: You do not appear to have uploaded any images yet.
uk_UA: У бібліотеці поки що немає зображень.

en: You do not have permission to install image optimizer utilities.
uk_UA: У вас немає прав доступу на встановлення утиліт для оптимізації зображення.

en: You do not have permission to optimize images.
uk_UA: Ви не маєте повноважень, для оптимізації зображень.

en: automatically
uk_UA: автоматично

en: could not move pngout
uk_UA: переміщення pngout не можливе

en: could not set permissions
uk_UA: неможливо встановити права доступу

en: extraction of files failed
uk_UA: виникла помилка при вилученні файлів

en: file not found
uk_UA: Файл не знайдено

en: https://wordpress.org/plugins/ewww-image-optimizer/
uk_UA: https://uk.wordpress.org/plugins/ewww-image-optimizer/

en: in pixels
uk_UA: у пікселях

en: manually
uk_UA: власноруч

en: more...
uk_UA: детальніше..

en: page %1$d of %2$d
uk_UA: Сторінка %1$d з %2$d

[ctx: string will be something like "media" or "nextgen"]
en: Optimizing %1$s with a %2$d second pause between images.
uk_UA: Оптимізуємо %1$s з %2$d сек паузою між зображеннями.

en: unknown
uk_UA: невідомий

en: used %1$d of %2$d, usage will reset in %3$d day. | used %1$d of %2$d, usage will reset in %3$d days.
uk_UA[0]: використано %1$d з %2$d, квота буде скинута через %3$d день.
uk_UA[1]: використано %1$d з %2$d, квота буде скинута через %3$d дні.
uk_UA[2]: використано %1$d з %2$d, квота буде скинута через %3$d днів.
