RocketGenius - Gravity Forms - en to pl translation catalogue (3035 entries)

note: translators: Print preview page title. 1: entry title, 2: form title, 3: site title.
en: %1$s &lsaquo; %2$s &lsaquo; Print Preview - Gravity Forms &lsaquo; %3$s &#8212; WordPress
pl: %1$s ' %2$s ' Podgląd wydruku - Gravity Forms ' %3$s - WordPress

note: translators: Form preview page title. 1: form title, 2: site title.
en: %1$s &lsaquo; Form Preview - Gravity Forms &lsaquo; %2$s &#8212; WordPress
pl: %1$s ' Podgląd formularza - Gravity Forms ' %2$s - WordPress

note: translators: About page title. 1: Version number.
en: About %1$s &lsaquo; System Status &lsaquo; Gravity Forms &#8212; WordPress
pl: O %1$s ' Status systemu ' Gravity Forms - WordPress

note: translators: %s: Confirmation name translators: %s: Notification name
en: %s (Edit)
pl: %s (Edytuj)

[ctx: Abbreviated month name]
en: May
pl: Maj

note: translators: %1$s Plugin name %2$s and %3$s are link tag markup
en: The %1$s is not available with the configured license; please visit the %2$sGravity Forms website%3$s to verify your license.
pl: Wtyczka %1$s nie jest dostępna ze skonfigurowaną licencją; odwiedź stronę %2$sGravity Forms%3$s, aby zweryfikować swoją licencję.

note: Translators: System report page title. 1: Admin title.
en: System Report &lsaquo; %1$s &lsaquo; Gravity Forms &#8212; WordPress
pl: Raport systemowy ' %1$s ' Gravity Forms - WordPress

note: Translators: Updates page title. 1: Admin title.
en: Updates &lsaquo; %1$s
pl: Aktualizacje ' %1$s

note: Translators: Export Entry page title. 1: Admin title.
en: Export Entries &lsaquo; %1$s
pl: Wpisy eksportu ' %1$s

note: Translators: Import form page title. 1: Admin title.
en: Import Forms &lsaquo; %1$s
pl: Importuj formularze ' %1$s

note: Translators: Export Form page title. 1: Admin title.
en: Export Forms &lsaquo; %1$s
pl: Eksportuj formularze ' %1$s

en: New Notification
pl: Nowe powiadomienie

note: translators: Entry not found page title. 1: form title, 2: admin title.
en: Entry not found &lsaquo; %1$s &lsaquo; %2$s
pl: Nie znaleziono zgłoszenia ' %1$s ' %2$s

note: translators: Single entry page title. 1: entry ID, 2: form title, 3: admin title.
en: Entry # %1$d &lsaquo; %2$s &lsaquo; %3$s
pl: Zgłoszenie # %1$d ' %2$s ' %3$s

note: translators: Search entries page title. 1. Search value, 2. Form title.
en: Search Entries: %1$s &#8212; %2$s
pl: Wyszukiwanie zgłoszeń: %1$s - %2$s

note: translators: Trash entry list page title. 1. form title
en: Trash &#8212; %1$s
pl: Kosz - %1$s

note: translators: Active entry list page title. 1. form title
en: Spam &#8212; %1$s
pl: Spam - %1$s

note: translators: Unread entry list page title. 1. form title
en: Unread &#8212; %1$s
pl: Nieprzeczytane - %1$s

note: translators: Starred entry list page title. 1. form title
en: Starred &#8212; %1$s
pl: Wyróżnione - %1$s

en: New Confirmation
pl: Nowe potwierdzenie

note: translators: Search entries page title. 1. Search value
en: Search Forms: %1$s
pl: Wyszukiwanie formularzy: %1$s

en: Form Not Found
pl: Formularz nie został znaleziony

[ctx: Full month name]
en: May
pl: Maj

en: View entry number %s
pl: Wyświetl zgłoszenie %s

en: The reCAPTCHA v2 field is not supported in Conversational Forms and will be removed, but will continue to work as expected in other contexts.
pl: Pole reCAPTCHA v2 nie jest obsługiwane w formularzach konwersacyjnych i zostanie usunięte, ale będzie nadal działać zgodnie z oczekiwaniami w innych kontekstach.

en: Select the default validation message placement.  Validation messages can be placed above the field inputs or below the field inputs.
pl: Wybierz domyślne rozmieszczenie komunikatów walidacji. Komunikaty walidacji mogą być umieszczane nad lub pod polami.

en: A new form
pl: Nowy formularz

en: Validation Message Placement
pl: Lokalizacja komunikatów walidacji

en: Enable this option to output the default form CSS. Disable it if you plan to create your own CSS in a child theme. Note: after Gravity Forms 2.8, this setting will no longer appear on the settings page. If you previously had it enabled, you will need to use the %sgform_disable_css%s filter to disable it.
pl: Włącz tę opcję, aby wyświetlić domyślny CSS formularza. Wyłącz ją, jeśli planujesz utworzyć własny CSS w motywie potomnym. Uwaga: od Gravity Forms 2.8 to ustawienie nie będzie już wyświetlane na stronie ustawień. Jeśli wcześniej było włączone, będziesz musiał użyć filtra %sgform_disable_css%s, aby je wyłączyć.

en: Default Theme
pl: Domyślny motyw

en: We are always striving to improve the performance of Gravity Forms. In this release, you’ll notice smaller CSS files so that you don’t have to sacrifice performance to have good-looking forms.
pl: Zawsze staramy się poprawić wydajność Gravity Forms. W tej wersji zauważysz mniejsze pliki CSS, dzięki czemu nie musisz poświęcać wydajności, aby mieć dobrze wyglądające formularze.

en: Performance Improvements
pl: Ulepszenia wydajności

en: Read more about styling your forms
pl: Więcej informacji o wyglądzie formularzy

en: You might have noticed that we recently added a new setting so that you can use the beautiful and customizable Orbital form theme everywhere on your site, including shortcodes! Soon you’ll see Orbital in more places, and you’ll find more ways to customize it.
pl: Być może zauważyłeś, że niedawno dodaliśmy nowe ustawienie, dzięki któremu możesz używać pięknego i konfigurowalnego motywu formularza Orbital w dowolnym miejscu na swojej stronie, w tym w shortkodach! Wkrótce zobaczysz Orbital w większej liczbie miejsc i znajdziesz więcej sposobów na jego dostosowanie.

en: Orbital Form Styling
pl: Stylizacja formy orbitalnej

en: Icon of a database
pl: Ikona bazy danych

en: Icon of color swatches
pl: Ikona próbek kolorów

en: Screenshot of the compact view in Gravity Forms 2.8
pl: Zrzut ekranu widoku kompaktowego w Gravity Forms 2.8

en: Read more about Compact View
pl: Przeczytaj więcej o widoku kompaktowym

en: Our new compact view makes it easier than ever to edit your forms! If you have long forms, you no longer have to scroll for ages to find the field you’re looking for. The compact view gives you a bird’s eye view of your form, so you can quickly find the fields you need to edit.
pl: Nasz nowy kompaktowy widok sprawia, że edycja formularzy jest łatwiejsza niż kiedykolwiek! Jeśli masz długie formularze, nie musisz już przewijać ich przez wieki, aby znaleźć pole, którego szukasz. Widok kompaktowy zapewnia widok formularza z lotu ptaka, dzięki czemu można szybko znaleźć pola, które należy edytować.

en: Form Editor Compact View
pl: Widok kompaktowy edytora formularzy

en: The new Compact View makes it a cinch to edit long forms!
pl: Nowy widok kompaktowy ułatwia edycję długich formularzy!

en: Edit Forms with Ease in Gravity Forms 2.8!
pl: Edytuj formularze z łatwością w Gravity Forms 2.8!

en: Submitted value (%s) does not match expected value (%s).
pl: Przesłana wartość (%s) nie odpowiada wartości oczekiwanej (%s).

en: Page Break
pl: Podział strony

note: Translators: 1. Opening <a> tag with link to the Forms > Settings > reCAPTCHA page. 2. closing <a> tag.
en: To use reCAPTCHA v2 you must configure the site and secret keys on the %1$sreCAPTCHA Settings%2$s page.
pl: Aby korzystać z reCAPTCHA v2, należy skonfigurować witrynę i tajne klucze na stronie %1$sUstawienia reCAPTCHA%2$s.

en: Open editor preferences
pl: Otwórz preferencje edytora

en: Dropdown menu button
pl: Przycisk menu rozwijanego

en: Show the ID of each field in Compact View.
pl: Pokaż ID każdego pola w widoku kompaktowym.

en: Show Field IDs
pl: Pokaż identyfikatory pól

en: Simplify the preview of form fields for a more streamlined editing experience.
pl: Uproszczenie podglądu pól formularzy w celu usprawnienia procesu edycji.

en: Compact View
pl: Widok kompaktowy

en: Change options related to the form editor.
pl: Zmiana opcji związanych z edytorem formularzy.

en: Close button
pl: Przycisk zamknij

en: Editor Preferences
pl: Preferencje edytora

en: End Paging
pl: Koniec podziału stron

en: Start Paging
pl: Początek podziału stron

en: Warning! You're about to delete this field. 'Cancel' to stop. 'OK' to delete.
pl: Ostrzeżenie! Zamierzasz usunąć to pole. 'Anuluj', aby zatrzymać. 'OK', aby usunąć.

en: Learn more about form theme and style settings.
pl: Dowiedz się więcej o ustawieniach motywów i stylów formularzy.

en: Learn more about form theme and style settings
pl: Dowiedz się więcej o ustawieniach motywów i stylów formularzy

en: This theme will be used by default everywhere forms are embedded on your site.
pl: Ten motyw będzie domyślnie używany wszędzie tam, gdzie formularze są osadzone w witrynie.

en: Orbital Theme (Recommended)
pl: Motyw Orbital (zalecane)

en: Gravity Forms 2.5 Theme
pl: Motyw Gravity Forms 2.5

en: Default Form Theme
pl: Domyślny motyw formularza

en: Orbital Style Filter
pl: Filtr stylu Orbital

en: Legacy markup is incompatible with many new features, including the Orbital Theme.
pl: Starsze znaczniki są niekompatybilne z wieloma nowymi funkcjami, w tym z motywem Orbital.

en: The text entered contains invalid characters.
pl: Wprowadzony tekst zawiera nieprawidłowe znaki.

note: translators: 1: Add-on title
en: Some features of the %1$s Add-on are not available on this version of Gravity Forms. Please update to the latest version for full compatibility.
pl: Niektóre funkcje dodatku %1$s nie są dostępne w tej wersji Gravity Forms. Zaktualizuj do najnowszej wersji, aby uzyskać pełną kompatybilność.

en: Some features of the add-on are not available on the current version of Gravity Forms. Please update to the latest Gravity Forms version for full compatibility.
pl: Niektóre funkcje dodatku nie są dostępne w aktualnej wersji Gravity Forms. Zaktualizuj do najnowszej wersji Gravity Forms, aby uzyskać pełną kompatybilność.

en: Get your reCAPTCHA Keys.
pl: Pobierz klucze reCAPTCHA.

en: License key is managed by the administrator of this network
pl: Klucz licencyjny jest zarządzany przez administratora tej sieci

en: Scheduled (Cron) Events Log
pl: Dziennik zdarzeń zaplanowanych (Cron)

en: Select a Website Type
pl: Wybierz typ strony internetowej

en: Error while saving total field values: %s
pl: Błąd podczas zapisywania łącznych wartości pól: %s

en: Error while saving calculation field values: %s
pl: Błąd podczas zapisywania wartości pola obliczeniowego: %s

en: Error while saving field values: %s
pl: Błąd podczas zapisywania wartości pola: %s

en: Date Updated
pl: Data aktualizacji

en: Enable Data Collection
pl: Włącz gromadzenie danych

en: Data Collection
pl: Zbieranie danych

en: Thank you for registering for our webinar! Keep an eye out for an email from us containing more information.
pl: Dziękujemy za rejestrację na nasze webinarium! Wypatruj wiadomości e-mail zawierającej więcej informacji.

en: Want to keep up-to-date with our latest news and announcements?
pl: Chcesz być na bieżąco z naszymi najnowszymi wiadomościami i ogłoszeniami?

en: Advertisement
pl: Reklama

en: How did you hear about this webinar?
pl: Skąd dowiedziałeś się o tym webinarium?

en: Do you have any questions you would like to ask our speakers?
pl: Czy masz jakieś pytania, które chciałbyś zadać naszym prelegentom?

en: Hospitality
pl: Hotelarstwo/Podróże

en: Finance
pl: Finanse

en: Fashion
pl: Moda

en: Entertainment
pl: Rozrywka

en: Creatives
pl: Reklamy

en: Construction
pl: Budownictwo

en: Banking
pl: Bankowość

en: Agriculture
pl: Rolnictwo

en: Advertising
pl: Reklama

en: Industry Type
pl: Typ branży

en: Position / Job Title
pl: Stanowisko / nazwa stanowiska

en: Company Website
pl: Strona firmowa

en: Register Today
pl: Zarejestruj się już dziś

en: Register for our latest webinar...
pl: Zarejestruj się na nasz najnowszy webinar...

en: Webinar Registration Form
pl: Formularz rejestracyjny webinaru

en: Helps your users register to a webinar
pl: Pomaga użytkownikom zarejestrować się na webinar

en: Thank you for registering! You should receive an email from us shortly containing your account information.
pl: Dziękujemy za rejestrację! Wkrótce powinieneś otrzymać od nas wiadomość e-mail zawierającą informacje o twoim koncie.

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: This form requires the Gravity Forms User Registration Add-On. Important: Delete this tip before you publish the form.
pl: Ten formularz wymaga dodatku Gravity Forms User Registration Add-On. Ważne: Usuń tę wskazówkę przed opublikowaniem formularza.

en: Next Steps: Install the User Registration Add-On
pl: Następne kroki: Zainstaluj dodatek do rejestracji użytkowników

en: Please complete the following form to register on our site. Thanks.
pl: Wypełnij poniższy formularz, aby zarejestrować się na naszej stronie. Dziękujemy.

en: User Registration Form
pl: Formularz rejestracji użytkownika

en: Let your users register to your website easily
pl: Pozwól użytkownikom łatwo zarejestrować się w witrynie

en: How could Acme Products be improved?
pl: Jak można ulepszyć Acme Products?

en: Strongly agree
pl: Stanowczo się zgadzam

en: Strongly disagree
pl: Zdecydowanie się nie zgadzam

en: Acme Products fulfils all my form needs
pl: Acme Products spełnia wszystkie moje potrzeby w zakresie formularzy

en: Surveys
pl: Ankiety

en: Rank these add-ons based on how useful they are to you.
pl: Uszereguj te dodatki na podstawie ich przydatności.

en: What types of forms have you created with Acme Products?
pl: Jakie rodzaje formularzy utworzyłeś za pomocą Acme Products?

en: Do you use Acme Products to sell products or services?
pl: Czy używasz Acme Products do sprzedaży produktów lub usług?

en: Just one
pl: Tylko jeden

en: How many sites do you have Acme Products installed on?
pl: Na ilu witrynach zainstalowane są produkty Acme?

en: Fifth row
pl: Rząd piąty

en: Fourth row
pl: Czwarty rząd

en: Third row
pl: Trzeci rząd

en: Second row
pl: Drugi rząd

en: First row
pl: Pierwszy rząd

en: Excellent
pl: Doskonały

en: Pretty good
pl: Całkiem dobrze

en: Not so great
pl: Nie za bardzo

en: Terrible
pl: Beznadziejny

en: Rate Acme Products
pl: Oceń Acme Products

en: Company Name
pl: Nazwa firmy

en: This form requires the Gravity Forms Survey Add-On. Important: Delete this tip before you publish the form.
pl: Ten formularz wymaga dodatku Gravity Forms Survey Add-On. Ważne: Usuń tę wskazówkę przed opublikowaniem formularza.

en: Next Steps: Install the Survey Add-On
pl: Następne kroki: Zainstaluj dodatek do ankiety

en: Tell us what you think about Acme Products...
pl: Powiedz nam, co myślisz o Acme Products...

en: Survey Form
pl: Formularz ankiety

en: Get feedback about your product using a survey form
pl: Uzyskaj opinie na temat swojego produktu za pomocą formularza ankiety

en: Clearance
pl: Rozliczenie

en: Fencing
pl: Ogrodzenie

en: Tree Surgery Services
pl: Usługi chirurgii drzew

en: Ground Maintenance
pl: Konserwacja podłoża

en: Landscape Gardening
pl: Ogrodnictwo krajobrazowe

en: Please select the service/s you require...
pl: Wybierz usługę/usługi, których potrzebujesz...

en: To get the most out of your form, we suggest that you sync this form with an email add-on. To learn more about your email add-on options, visit the following page: (https://www.gravityforms.com/the-8-best-email-plugins-for-wordpress-in-2020). Important: Delete this tip before you publish the form.
pl: Aby w pełni wykorzystać możliwości formularza, zalecamy zsynchronizowanie go z dodatkiem do poczty e-mail. Aby dowiedzieć się więcej o opcjach dodatków do poczty e-mail, odwiedź następującą stronę: (https://www.gravityforms.com/the-8-best-email-plugins-for-wordpress-in-2020). Ważne: Usuń tę wskazówkę przed opublikowaniem formularza.

en: Please fill out the information below and we will be in touch shortly with your personalized quote.
pl: Wypełnij poniższe informacje, a wkrótce skontaktujemy się z tobą i przedstawimy spersonalizowaną ofertę.

en: Request a Quote Form
pl: Formularz zapytania ofertowego

en: Helps users ask for a quote for a certain service or product you are selling on your website
pl: Pomaga użytkownikom poprosić o wycenę określonej usługi lub produktu sprzedawanego w witrynie

en: Thank you for signing up. Be on the lookout for our monthly newsletter!
pl: Dziękujemy za rejestrację. Wypatruj naszego comiesięcznego biuletynu!

en: I agree with the storage and handling of my data by this website. - <a target="_blank" href="#" rel="noopener noreferrer">Privacy  Policy</a> <abbr class="wpgdprc-required" title="You need to accept this checkbox.">*</abbr>
pl: Zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie moich danych przez tę witrynę. - <a target="_blank" href="#" rel="noopener noreferrer">Polityka prywatności</a> <abbr class="wpgdprc-required" title="You need to accept this checkbox.">*</abbr>

en: I agree with the storage and handling of my data by this website.
pl: Zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie moich danych przez tę witrynę.

en: I agree with the storage and handling of my data by this website. - <a target="_blank" href="#" rel="noopener noreferrer">Privacy Policy</a> <abbr class="wpgdprc-required" title="You need to accept this checkbox.">*</abbr>
pl: Zgadzam się na przechowywanie i przetwarzanie moich danych przez tę witrynę. - <a target="_blank" href="#" rel="noopener noreferrer">Polityka prywatności</a> <abbr class="wpgdprc-required" title="You need to accept this checkbox.">*</abbr>

en: Privacy
pl: Prywatność

en: Keep me up to date!
pl: Informuj mnie na bieżąco!

en: If you want to keep up to date with what's happening on the blog, sign up for our newsletter!
pl: Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się na blogu, zapisz się do naszego newslettera!

en: Form Template Library: Newsletter Signup Form
pl: Biblioteka szablonów formularzy: Formularz zapisu do newslettera

en: Newsletter Signup Form
pl: Formularz zapisu do newslettera

en: Let users sign up to your newsletter
pl: Pozwól użytkownikom zapisać się do newslettera

en: Thank you for making a gift certificate purchase! You should receive an email from us shortly with more information.
pl: Dziękujemy za zakup bonu upominkowego! Wkrótce powinieneś otrzymać od nas wiadomość e-mail z dodatkowymi informacjami.

en: <p>Gift Certificate ID: <strong>000GIFT{entry_id}</strong></p><p>Dear {Name of Recipient (First):3.3},</p><p>We are delighted to send you this gift certificate worth {Gift Certificate Amount:9} from {Your Name (First):1.3} {Your Name (Last):1.6}.</p><p>Here's a message from them to you...</p><p><blockquote>{Add a message to your gift certificate...:17}</blockquote></p><p>We look forward to seeing you in-store to redeem your gift certificate!</p>
pl: <p>Identyfikator bonu upominkowego: <strong>000GIFT{entry_id}</strong></p><p>Szanowny {Nazwa Odbiorcy (Imię):3.3},</p><p>Mamy przyjemność wysłać Ci ten bon upominkowy o wartości {Kwota bonu upominkowego:9} od {Your Name (First):1.3} {YYour Name (Last):1.6}.</p><p>Oto wiadomość od nich dla Ciebie...</p><p><blockquote>{Dodaj wiadomość do bonu upominkowego...:17}</blockquote></p><p>Czekamy na Ciebie w sklepie, aby zrealizować Twój bon upominkowy!</p>

en: <p>Dear {Your Name (First):1.3} </p><p>Thank you for making a gift certificate purchase.</p><p>A {Gift Certificate Amount:9} gift certificate will now be emailed to {Name of Recipient (First):3.3} {Name of Recipient (Last):3.6}.</p><p>We will email you a receipt for your purchase shortly.</p>
pl: <p>Szanowny {Imię (Imię):1.3} </p><p>Dziękujemy za dokonanie zakupu bonu upominkowego.</p><p>Bon upominkowy o wartości {kwota bonu upominkowego:9} zostanie wysłany pocztą e-mail do {imię odbiorcy (imię):3.3} {Name of Recipient (Last):3.6}.</p><p>Wkrótce wyślemy potwierdzenie zakupu pocztą e-mail.</p>

en: Gift Certificate Amount
pl: Kwota bonu upominkowego

en: Add a message to your gift certificate...
pl: Dodaj wiadomość do bonu upominkowego...

en: Address of Recipient
pl: Adres odbiorcy

en: Email of Recipient
pl: E-mail odbiorcy

en: Name of Recipient
pl: Nazwa odbiorcy

en: How would you like the gift certificate delivered?
pl: W jaki sposób chcesz otrzymać bon upominkowy?

en: Your Email
pl: Twój e-mail

en: Purchase a gift certificate today for your nearest and dearest...
pl: Już dziś kup bon upominkowy dla swoich najbliższych...

en: Gift Certificate Order Form
pl: Formularz zamówienia bonu upominkowego

en: Gift Certificate Form
pl: Formularz bonu upominkowego

en: Allow your users to purchase a gift certificate
pl: Umożliwienie użytkownikom zakupu bonu upominkowego

en: <p>Hi there {Name (First):1.3},</p><p>Thank you for registering for our event. We look forward to seeing you!</p>
pl: <p>Cześć {Name (First):1.3},</p><p>Dziękujemy za rejestrację na nasze wydarzenie. Nie możemy się doczekać spotkania!</p>

en: We have received your registration.
pl: Otrzymaliśmy twoją rejestrację.

en: Number of tickets needed
pl: Liczba potrzebnych biletów

en: VIP Ticket
pl: Bilet VIP

en: Premium Ticket
pl: Bilet Premium

en: Early Bird Ticket
pl: Bilet Early Bird

en: Ticket Type
pl: Rodzaj biletu

en: Past Participant
pl: Poprzedni uczestnik

en: Refer a Friend
pl: Poleć znajomemu

en: Word of Mouth
pl: Poczta pantoflowa

en: How did you hear about this event?
pl: Skąd dowiedziałeś się o tym wydarzeniu?

en: My gender isn't listed
pl: Moja płeć nie jest wymieniona

en: Non-binary
pl: Niebinarna

en: Event Details
pl: Szczegóły wydarzenia

en: Contact Details
pl: Dane kontaktowe

en: Please complete this form to register for the event.
pl: Wypełnij ten formularz, aby zarejestrować się na wydarzenie.

en: Event Registration Form
pl: Formularz rejestracyjny wydarzenia

en: Let your users book tickets for an event
pl: Pozwól użytkownikom zarezerwować bilety na wydarzenie

en: <p>Hi {Name (First):1.3},</p><p>Thank you for submitting your application. We are in the process of reviewing it and will get in touch with you shortly.</p>
pl: <p>Cześć {Name (First):1.3},</p><p>Dziękujemy za przesłanie aplikacji. Jesteśmy w trakcie jego sprawdzania i wkrótce się z Tobą skontaktujemy.</p>

en: We have received your application.
pl: Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie.

en: Thank you for submitting your application! We will get in touch with you shortly.
pl: Dziękujemy za przesłanie aplikacji! Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

en: <strong>I agree to the terms and conditions.</strong>
pl: <strong>Zgadzam się z regulaminem.</strong>

en: Terms and Conditions
pl: Regulamin

en: Upload your resume in .pdf, .doc or .docx format
pl: Prześlij swoje CV w formacie .pdf, .doc lub .docx

en: Upload Your Resume
pl: Prześlij swoje CV

en: Tell Us About Yourself
pl: Opowiedz nam o sobie

en: More About You
pl: Więcej o Tobie

en: Position
pl: Położenie

en: Dates
pl: Daty

en: Employer
pl: Pracodawca

en: Please list your previous employers, the dates you worked and the position you held
pl: Wymień swoich poprzednich pracodawców, daty zatrudnienia i zajmowane stanowiska

en: Your Previous Employers
pl: Poprzedni pracodawcy

en: Previous Employment
pl: Poprzednie zatrudnienie

en: Please tell us what hours you are available for work each day of the week.
pl: Poinformuj nas, w jakich godzinach możesz pracować każdego dnia tygodnia.

en: Hours You Are Available for Work
pl: Godziny, w których jesteś dostępny do pracy

en: Facilities Maintenance
pl: Utrzymanie obiektów

en: Clerical/Accounting
pl: Pracownik biurowy/księgowość

en: IT/Technical
pl: IT/techniczne

en: Position You're Applying For
pl: Stanowisko, o które się ubiegasz

en: When is the best time for us to reach you via telephone?
pl: Kiedy najlepiej skontaktować się z tobą telefonicznie?

en: Early Evening
pl: Wczesny wieczór

en: Late Afternoon
pl: Późne popołudnie

en: Early Afternoon
pl: Wczesne popołudnie

en: Mornings
pl: Poranki

en: Best Time To Call You
pl: Najlepszy czas na rozmowę

en: Your Personal Information
pl: Dane osobowe

en: Submit Application
pl: Złóż wniosek

en: Employment Application Form
pl: Formularz rekrutacji

en: Allow your users to apply for a job
pl: Umożliwienie użytkownikom ubiegania się o pracę

en: To accept payments on this form you will need to install the PayPal Checkout payment add-on. Important: Delete this tip before you publish the form.
pl: Aby akceptować płatności w tym formularzu, należy zainstalować dodatek do płatności PayPal Checkout. Ważne: Usuń tę wskazówkę przed opublikowaniem formularza.

en: Next Steps: Install the PayPal Checkout Add-On
pl: Następne kroki: Zainstaluj dodatek PayPal Checkout Add-On

en: A form that allows you to sell products and let your customers pay via PayPal
pl: Formularz, który pozwala sprzedawać produkty i umożliwia klientom płacenie za pośrednictwem PayPal

en: PayPal Checkout Form
pl: Formularz płatności PayPal

en: Card Details
pl: Dane karty

en: To accept payments on this form you will need to install the Stripe payment add-on. Important: Delete this tip before you publish the form.
pl: Aby akceptować płatności w tym formularzu, musisz zainstalować dodatek do płatności Stripe. Ważne: Usuń tę wskazówkę przed opublikowaniem formularza.

en: Next Steps: Install the Stripe Add-On
pl: Następne kroki: Zainstaluj dodatek Stripe

en: A form that allows you to sell products and let your customers pay via Stripe
pl: Formularz, który pozwala sprzedawać produkty i umożliwia klientom płacenie za pośrednictwem Stripe

en: Stripe Checkout Form
pl: Formularz płatności Stripe

en: Thank you for shopping with us! Your payment was successfully completed.
pl: Dziękujemy za zakupy u nas! Twoja płatność została pomyślnie zakończona.

en: Overnight Shipping
pl: Wysyłka w nocy

en: Express Shipping
pl: Wysyłka ekspresowa

en: Standard Shipping
pl: Wysyłka standardowa

en: Shipping Address
pl: Adres do wysyłki

en: Billing Address
pl: Adres rozliczeniowy

en: Subtotal
pl: Razem

en: If you loved the first product, you're really going to love this one. Don't miss out, order yours while they're still in stock.
pl: Jeśli podobał ci się pierwszy produkt, ten z pewnością przypadnie ci do gustu. Nie przegap okazji i zamów, póki jest jeszcze dostępny.

en: Another Amazing Product
pl: Kolejny niesamowity produkt

en: This is my super awesome product. It's the best, so everyone should buy it!
pl: To jest mój super niesamowity produkt. Jest najlepszy, więc każdy powinien go kupić!

en: My Super Awesome Product
pl: Mój super niesamowity produkt

en: To accept payments on this form you will need to install one of our payment add-ons. To learn more about your payment add-on options, visit the following page (https://www.gravityforms.com/blog/payment-add-ons). Important: Delete this tip before you publish the form.
pl: Aby akceptować płatności w tym formularzu, należy zainstalować jeden z naszych dodatków do płatności. Aby dowiedzieć się więcej o opcjach dodatków do płatności, odwiedź następującą stronę (https://www.gravityforms.com/blog/payment-add-ons). Ważne: Usuń tę wskazówkę przed opublikowaniem formularza.

en: eCommerce Form
pl: Formularz eCommerce

en: A form that allows you to sell products and let your customers pay via different payment gateways
pl: Formularz, który pozwala sprzedawać produkty i umożliwia klientom płacenie za pośrednictwem różnych bramek płatniczych

en: You have received a new donation.
pl: Otrzymałeś nową darowiznę.

en: Thank you for your contribution! We appreciate your support.
pl: Dziękujemy za Twój wkład! Jesteśmy wdzięczni za wsparcie.

en: Replace this field with a field specific to your payment gateway whenever possible.
pl: Jeśli to możliwe, zastąp to pole polem specyficznym dla bramki płatności.

en: Other Amount
pl: Inna wartość

en: Other amount
pl: Inna wartość

en: Choose how much you would like to donate.
pl: Wybierz kwotę, jaką chcesz przekazać.

en: Donation Amount
pl: Kwota darowizny

en: To accept donations on this form you will need to install one of our payment add-ons. To learn more about your payment add-on options, visit the following page (https://www.gravityforms.com/blog/payment-add-ons). Important: Delete this tip before you publish the form.
pl: Aby przyjmować darowizny za pośrednictwem tego formularza, zainstaluj jeden z naszych dodatków do płatności. Aby dowiedzieć się więcej o opcjach dodatków do płatności, odwiedź następującą stronę (https://www.gravityforms.com/blog/payment-add-ons). Ważne: Usuń tę wskazówkę przed opublikowaniem formularza.

en: Next Steps: Install a Payment Add-On
pl: Następne kroki: Zainstaluj dodatek do płatności

en: Help us provide care and support for vulnerable adults.
pl: Pomóż nam zapewnić opiekę i wsparcie osobom dorosłym wymagającym szczególnej troski.

en: A donation form for multiple purposes
pl: Formularz darowizny do wielu celów

en: Thank you for entering our competition! The winners will be contacted via email.
pl: Dziękujemy za udział w naszym konkursie! Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.

en: <p>Hi there {Name (First):1.3},</p><p>Thank you for getting in touch and entering our competition. Keep an eye on your inbox as winners will be contacted via email.</p><p>Good Luck!</p>
pl: <p>Cześć {Name (First):1.3},</p><p>Dziękujemy za kontakt i udział w naszym konkursie. Obserwuj swoją skrzynkę odbiorczą, ponieważ skontaktujemy się ze zwycięzcami za pośrednictwem poczty elektronicznej.</p><p>Powodzenia!</p>

en: You have successfully entered our competition
pl: Udało Ci się wziąć udział w naszym konkursie

en: Terms and conditions placeholder.
pl: Symbol zastępczy regulaminu.

en: <strong>I agree to the competition terms and conditions.</strong>
pl: <strong>Zgadzam się z regulaminem konkursu.</strong>

en: Competition Terms and Conditions
pl: Regulamin konkursu

en: Answer C
pl: Odpowiedź C

en: Answer B
pl: Odpowiedź B

en: Answer A
pl: Odpowiedź A

en: The answer is...
pl: Odpowiedź brzmi...

en: Enter!
pl: Wejdź!

en: Enter our competition today to be in with a chance of winning...
pl: Weź udział w naszym konkursie już dziś, aby mieć szansę na wygraną...

en: Form Template Library: Contest Entry Form
pl: Biblioteka szablonów formularzy: Formularz zgłoszenia do konkursu

en: Contest Entry Form
pl: Formularz zgłoszeniowy do konkursu

en: A form that allows your users to enter a contest
pl: Formularz umożliwiający użytkownikom wzięcie udziału w konkursie

en: Hi there {Name (First):1.3}. We received the following information from you and will respond to your inquiry as quickly as possible.
pl: Witam {Name (First):1.3}. Otrzymaliśmy od Ciebie następujące informacje i odpowiemy na Twoje zapytanie tak szybko, jak to możliwe.

en: Comments
pl: Komentarze

en: Please get in contact using the form below...
pl: Prosimy o kontakt za pomocą poniższego formularza...

en: Simple Contact Form
pl: Prosty formularz kontaktowy

en: A simple and basic contact form with only two fields
pl: Prosty i podstawowy formularz kontaktowy z tylko dwoma polami

en: New submission from {form_title}
pl: Nowe zgłoszenie od {form_title}

en: <p>Hi there {Name (First):1.3},</p><p>Thank you for getting in touch. We have received your inquiry and will get back to you within one business day.</p>
pl: <p>Cześć {Name (First):1.3},</p><p>Dziękujemy za kontakt. Otrzymaliśmy Twoje zapytanie i skontaktujemy się z Tobą w ciągu jednego dnia roboczego.</p>

en: We have received your inquiry
pl: Otrzymaliśmy Twoje zapytanie

en: Thank you for contacting us! We will get in touch with you shortly.
pl: Dziękujemy za kontakt! Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

en: Your Comments/Questions
pl: Komentarze/pytania

en: Please let us know what's on your mind. Have a question for us? Ask away.
pl: Daj nam znać, co masz na myśli. Masz do nas pytanie? Pytaj śmiało.

en: 11:30 pm
pl: 23:30

en: 11:00 pm
pl: 23:00

en: 10:30 pm
pl: 22:30

en: 10:00 pm
pl: 22:00

en: 9:30 pm
pl: 21:30

en: 9:00 pm
pl: 21:00

en: 8:30 pm
pl: 20:30

en: 8:00 pm
pl: 20:00

en: 7:30 pm
pl: 19:30

en: 7:00 pm
pl: 19:00

en: 6:30 pm
pl: 18:30

en: 6:00 pm
pl: 18:00

en: 5:30 pm
pl: 17:30

en: 5:00 pm
pl: 17:00

en: 4:30 pm
pl: 16:30

en: 4:00 pm
pl: 16:00

en: 3:30 pm
pl: 15:30

en: 3:00 pm
pl: 15:00

en: 2:30 pm
pl: 14:30

en: 2:00 pm
pl: 14:00

en: 1:30 pm
pl: 13:30

en: 1:00 pm
pl: 13:00

en: 12:30 pm
pl: 12:30

en: 12:00 pm
pl: 12:00

en: 11:30 am
pl: 11:30

en: 11:00 am
pl: 11:00

en: 10:30 am
pl: 10:30

en: 10:00 am
pl: 10:00

en: 9:30 am
pl: 9:30

en: 9:00 am
pl: 9:00

en: 8:30 am
pl: 8:30

en: 8:00 am
pl: 8:00

en: 7:30 am
pl: 7:30

en: 7:00 am
pl: 7:00

en: 6:30 am
pl: 6:30

en: 6:00 am
pl: 6:00

en: 5:30 am
pl: 5:30

en: 5:00 am
pl: 5:00

en: 4:30 am
pl: 4:30

en: 4:00 am
pl: 4:00

en: 3:30 am
pl: 3:30

en: 3:00 am
pl: 3:00

en: 2:30 am
pl: 2:30

en: 2:00 am
pl: 2:00

en: 1:30 am
pl: 1:30

en: 1:00 am
pl: 13:00

en: 12:30 am
pl: 12:30

en: 12:00 am
pl: 12:00

en: Select A Time
pl: Wybierz czas

en: Best Time to Call You
pl: Najlepszy czas na rozmowę

en: Your Phone
pl: Twój telefon

en: Your Email Address
pl: Twój adres e-mail

en: Preferred Method of Contact
pl: Preferowana metoda kontaktu

en: How Can We Reach You?
pl: Jak możemy się z Tobą skontaktować?

en: We would love to chat with you. How can we get in touch?
pl: Chętnie z Tobą porozmawiamy. Jak możemy się skontaktować?

en: Zip / Postal Code
pl: Kod pocztowy

en: Your Address
pl: Twój adres

en: Your Name
pl: Twoje imię

en: About You
pl: O Tobie

en: To get the most out of your form, we suggest that you sync this form with an email add-on. To learn more about your email add-on options, visit the following page (https://www.gravityforms.com/the-8-best-email-plugins-for-wordpress-in-2020/). Important: Delete this tip before you publish the form.
pl: Aby w pełni wykorzystać możliwości formularza, zalecamy zsynchronizowanie go z dodatkiem do poczty e-mail. Aby dowiedzieć się więcej o opcjach dodatków e-mail, odwiedź następującą stronę (https://www.gravityforms.com/the-8-best-email-plugins-for-wordpress-in-2020/). Ważne: Usuń tę wskazówkę przed opublikowaniem formularza.

en: Next Steps: Sync an Email Add-On
pl: Następne kroki: Dodatek do synchronizacji e-maili

en: Advanced Contact Form
pl: Zaawansowany formularz kontaktowy

en: An advanced contact form.
pl: Zaawansowany formularz kontaktowy.

en: Quickly create an amazing form by using a pre-made template, or start from scratch to tailor your form to your specific needs.
pl: Szybko stwórz niesamowity formularz, korzystając z gotowego szablonu lub zacznij od zera, aby dostosować formularz do swoich konkretnych potrzeb.

en: Explore Form Templates
pl: Przeglądaj szablony formularzy

en: A form description goes here
pl: Opis formularza znajduje się tutaj

en: A new blank form
pl: Nowy pusty formularz

en: New Blank Form
pl: Nowy pusty formularz

en: Create Blank Form
pl: Utwórz pusty formularz

en: Blank Form
pl: Pusty formularz

note: translators: title of template
en: Preview %s
pl: Podgląd %s

en: Close.
pl: Zamknij.

en: Import failed.
pl: Import nie powiódł się.

en: Please enter a valid form title.
pl: Wprowadź prawidłowy tytuł formularza.

en: Creating Form
pl: Tworzenie formularza

note: translators: title of template
en: Use Template %s
pl: Użyj szablonu %s

en: Use Template
pl: Użyj szablonu

en: Enter the form title
pl: Wprowadź tytuł formularza

en: We believe there's a better way to manage your data and forms. Are you ready to create a form? Let's go!
pl: Wierzymy, że istnieje lepszy sposób zarządzania danymi i formularzami. Czy jesteś gotowy, aby utworzyć formularz? Do dzieła!

en: Ready to get started?
pl: Gotowy do rozpoczęcia?

en: 4.7 Stars
pl: Ocena 4.7

en: G2 logo
pl: Logo G2

en: Read reviews of Gravity Forms on G2
pl: Przeczytaj recenzje Gravity Forms na G2

en: Get started with a new form
pl: Rozpocznij pracę z nowym formularzem

en: Preferences updated.
pl: Preferencje zostały zaktualizowane.

en: Accounting Software
pl: Oprogramowanie księgowe

en: Anti Spam Services
pl: Usługi antyspamowe

en: Payment Processor
pl: Procesor płatności

en: Email Marketing Platform
pl: Platforma marketingu e-mailowego

en: Enterprise
pl: Wersja biznesowa

en: Small/Medium Business
pl: Mała/średnia firma

en: Personal Business/Services
pl: Osobisty biznes/usługi

en: Custom Form
pl: Formularz zdefiniowany przez użytkownika

en: Registration Form
pl: Formularz rejestracyjny

en: Customer Service Form
pl: Formularz obsługi klienta

en: Donation Form
pl: Formularz darowizny

en: Subscription Form
pl: Formularz subskrypcji

en: Payment Form
pl: Formularz płatności

en: Survey
pl: Ankieta

en: Conversational Form
pl: Formularz konwersacyjny

en: Contact Form
pl: Formularz kontaktowy

en: Watch the video below to help you get started with Gravity Forms, or jump straight in and begin your form building journey!
pl: Obejrzyj poniższy film, który pomoże Ci zacząć korzystać z Gravity Forms lub od razu rozpocznij swoją przygodę z tworzeniem formularzy!

en: Ready to Create Your First Form?
pl: Gotowy do utworzenia pierwszego formularza?

note: translators: placeholders are markup to create a link.
en: We love improving the form building experience for everyone in our community. By enabling data collection, you can help us learn more about how our customers use Gravity Forms. %1$sLearn more...%2$s
pl: Uwielbiamy ulepszać tworzenie formularzy dla wszystkich członków naszej społeczności. Włączając gromadzenie danych, możesz pomóc nam dowiedzieć się więcej o tym, jak nasi klienci korzystają z Gravity Forms. %1$sDowiedz się więcej...%2$s

en: Help Make Gravity Forms Better!
pl: Pomóż ulepszyć Gravity Forms!

en: Do you want to integrate your forms with any of these services?
pl: Czy chcesz zintegrować swoje formularze z którąś z tych usług?

en: What types of forms do you want to create?
pl: Jakie rodzaje formularzy chcesz tworzyć?

en: How would you best describe your website?
pl: Jak najlepiej opisać swoją witrynę?

en: Tell us about your site and how you’d like to use Gravity Forms.
pl: Opowiedz nam o swojej witrynie i o tym, jak chcesz korzystać z Gravity Forms.

en: Personalize your Gravity Forms experience
pl: Spersonalizuj swoje doświadczenie Gravity Forms

en: We recommend you enable this feature to ensure Gravity Forms runs smoothly.
pl: Zalecamy włączenie tej funkcji, aby zapewnić płynne działanie Gravity Forms.

en: Feature Disabled
pl: Funkcja wyłączona

en: Recommended
pl: Polecane

en: Enable automatic updates
pl: Włącz automatyczne aktualizacje

en: If you're installing Gravity Forms for a client, enable this setting to hide the license information.
pl: Jeśli instalujesz Gravity Forms dla klienta, włącz to ustawienie, aby ukryć informacje o licencji.

en: Hide license information
pl: Ukryj informacje o licencji

en: Configure Gravity Forms to work in the way that you want.
pl: Skonfiguruj Gravity Forms, aby działał w pożądany sposób.

en: Let's get you set up!
pl: Przygotujmy się!

en: I agree to the handling and storage of my data and to receive marketing communications from Gravity Forms.
pl: Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych oraz na otrzymywanie informacji marketingowych od Gravity Forms.

en: Get the Discount
pl: Uzyskaj zniżkę

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: To continue installation enter your email below and get 20% off any new license.
pl: Aby kontynuować instalację, wprowadź swój adres e-mail poniżej i uzyskaj 20% off każdej nowej licencji.

en: Get 20% Off Gravity Forms!
pl: 20% zniżki na Gravity Forms!

en: Checking License
pl: Sprawdzanie licencji

en: License Key Validated
pl: Klucz licencyjny zweryfikowany

en: Activate License
pl: Usuń licencję

en: Enter your license key below to enable Gravity Forms.
pl: Wprowadź swój klucz licencyjny poniżej, aby włączyć Gravity Forms.

en: Paste your license key here
pl: Wklej tutaj swój klucz licencyjny

en: Enter License Key
pl: Wprowadź klucz licencyjny

en: Build custom business solutions
pl: Twórz własne rozwiązania biznesowe

en: Accept online payments
pl: Akceptuj płatności online

en: Create surveys and quizzes
pl: Tworzenie ankiet i quizów

en: Thank you for choosing Gravity Forms. We know you’re going to love our form builder and all it has to offer!
pl: Dziękujemy za wybranie Gravity Forms. Wiemy, że pokochasz nasz kreator formularzy i wszystko, co ma do zaoferowania!

en: Toggle Fullscreen
pl: Włącz tryb pełnoekranowy

en: Back To Dashboard
pl: Wróć do kokpitu

en: Invalid License Key
pl: Nieprawidłowy klucz licencyjny

en: Replace
pl: Zastąp

en: or
pl: lub

en: max.
pl: maks.

en: or drag and drop
pl: lub przeciągnij i upuść

en: Click to upload
pl: Kliknij, aby przesłać

en: swatch
pl: próbka

en: The license is invalid.
pl: Licencja jest nieważna.

en: Failed Honeypot Validation.
pl: Nieudana weryfikacja Honeypot.

en: Honeypot Spam Filter
pl: Filtr antyspamowy honeypot

en: Remove
pl: Usuń

en: Field does not support validation.
pl: Pole nie obsługuje walidacji.

en: Field not found.
pl: Nie znaleziono pola.

en: Help - Gravity Forms
pl: Pomoc - Gravity Forms

en: System Status - Gravity Forms
pl: Status systemu - Gravity Forms

en: Add-Ons - Gravity Forms
pl: Dodatki - Gravity Forms

en: Import/Export - Gravity Forms
pl: Import/Eksport - Gravity Forms

en: Settings - Gravity Forms
pl: Ustawienia - Gravity Forms

en: Entries - Gravity Forms
pl: Zgłoszenia - Gravity Forms

en: New Form - Gravity Forms
pl: Nowy formularz - Gravity Forms

en: Forms - Gravity Forms
pl: Formularze - Gravity Forms

en: Create an entry and mark it as spam
pl: Utwórz wpis i oznacz go jako spam

en: Do not create an entry
pl: Nie twórz zgłoszenia

en: If the honeypot flags a submission as spam:
pl: Jeśli honeypot oznaczy zgłoszenie jako spam:

en: Save & Continue
pl: Zapisz i kontynuuj

note: translators: Variable is a complete sentence containing the reason the entry was marked as spam.
en: Reason: %s
pl: Powód: %s

en: This entry has been flagged as spam.
pl: To zgłoszenia zostało oznaczone jako spam.

en: Spam Filter
pl: Filtr spamu

en: Akismet Spam Filter
pl: Filtr antyspamowy Akismet

en: U.S. Virgin Islands
pl: Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych

en: Viet Nam
pl: Wietnam

en: Türkiye
pl: Turcja

en: Tanzania, the United Republic of
pl: Tanzania, Zjednoczona Republika

en: Syria Arab Republic
pl: Syryjska Republika Arabska

en: Svalbard and Jan Mayen
pl: Svalbard i Jan Mayen

en: Saint Helena, Ascension and Tristan da Cunha
pl: Wyspa Świętej Heleny, Wyspa Wniebowstąpienia i Tristan da Cunha

en: Russian Federation
pl: Federacja Rosyjska

en: North Macedonia
pl: Północna Macedonia

en: Korea, Republic of
pl: Korea Południowa

en: Korea, Democratic People's Republic of
pl: Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna

en: Eswatini
pl: Eswatini (Suazi)

en: Czechia
pl: Czechy

en: Congo
pl: Kongo

en: Domestic Partnership
pl: Związek partnerski

en: Separated
pl: W separacji

note: Translators: This string is a list of genders.  If the language you are translating into doesn't have equivalents, just provide a list with as many or few genders as your language has.
en: Male, Female, Non-binary, Agender, My gender is not listed, Prefer not to answer
pl: Mężczyzna, Kobieta, Niebinarny, Agender, Moja płeć nie jest wymieniona, Wolę nie odpowiadać

note: Translators: This string is a list of name prefixes/honorifics.  If the language you are translating into doesn't have equivalents, just provide a list with as many or few prefixes as your language has.
en: Mr., Mrs., Miss, Ms., Mx., Dr., Prof., Rev.
pl: Pan, Pani

en: Table has incorrect auto-increment settings.
pl: Tabela ma nieprawidłowe ustawienia automatycznego zwiększania.

note: Translators: plural post type name (e.g. 'post's).
en: Search all %s
pl: Przeszukaj wszystkie %s

en: The requested post type %s does not exist.
pl: Żądany typ postu %s nie istnieje.

en: Request failed due to a network error. Please check your internet connection.
pl: Żądanie nie powiodło się z powodu błędu sieci. Sprawdź połączenie internetowe.

en: Your form doesn't have any fields.
pl: Twój formularz nie ma żadnych pól.

en: You must be logged in to use this form.
pl: Musisz być zalogowany, aby korzystać z tego formularza.

note: Translators: 1. Opening <a> tag with link to the form export page, 2. closing <a> tag, 3. Opening <a> tag for documentation link, 4. Closing <a> tag.
en: If you continue to encounter this error, you can %1$sexport your form%2$s to include in your support request. You can also disable AJAX saving for this form. %3$sLearn more%4$s.
pl: Jeśli nadal napotykasz ten błąd, możesz %1$swyeksportować swój formularz%2$s, aby dołączyć go do zgłoszenia do pomocy technicznej. Możesz również wyłączyć zapisywanie AJAX dla tego formularza. %3$sDowiedz się więcej%4$s.

en: Search a form field by name
pl: Wyszukiwanie pola formularza według nazwy

en: Save Error.
pl: Błąd zapisu.

en: Close
pl: Zamknij

en: If a valid image url is not present a text-only submit button will be used.
pl: Jeśli nie ma prawidłowego adresu URL obrazu, zostanie użyty tylko tekstowy przycisk przesyłania.

en: The submit button can't be placed inline on multi-page forms.
pl: Przycisk przesyłania nie może być umieszczony inline w formularzach wielostronicowych.

en: The image button is not accessible for users who rely on a screen reader. Please use a text button to improve the accessibility of your form.
pl: Przycisk obrazu nie jest dostępny dla użytkowników korzystających z czytnika ekranu. Użyj przycisku tekstowego, aby poprawić dostępność formularza.

en: Loading
pl: Ładowanie

en: Please enter a unique form title, this title is used for an existing form.
pl: Wprowadź unikalny tytuł formularza, ten tytuł jest używany dla istniejącego formularza.

en: Sub Total
pl: Suma częściowa

en: Free Trial
pl: Darmowy okres testowy

en: Trial Discount
pl: Zniżka próbna

en: Search Merge Tags
pl: Szukaj znaczników

en: Saved
pl: Zapisane

en: Form was updated successfully.
pl: Formularz został pomyślnie zaktualizowany.

en: An error occurred while saving the form.
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania formularza.

en: Expand the Choices window
pl: Rozwiń okno Wybory

en: Define the choices for this field. If the field type supports it you will also be able to select the default choice(s) to the left of the choice.
pl: Zdefiniuj opcje wyboru dla tego pola. Jeśli typ pola to obsługuje, będzie można również wybrać domyślne opcje po lewej stronie wyboru.

en: Embed
pl: Osadź

en: Post
pl: Wpis

en: %1$sLearn more%2$s about the shortcode.
pl: %1$sDowiedz się więcej%2$s o kodzie skróconym.

en: Copied
pl: Skopiowano

en: Copy Shortcode
pl: Kopiuj shortkod

en: Copy and paste the shortcode within your page builder.
pl: Skopiuj i wklej krótki kod w kreatorze stron.

en: Not Using the Block Editor?
pl: Nie korzystasz z edytora bloków?

en: Close this dialog and return to form editor.
pl: Zamknij to okno dialogowe i wróć do edytora formularzy.

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Oops! You have unsaved changes in the form, before you can continue with embedding it please save your changes.
pl: Ups! Masz niezapisane zmiany w formularzu, zanim będziesz mógł kontynuować osadzanie, zapisz zmiany.

en: Unsaved Changes
pl: Niezapisane zmiany

en: Create
pl: Utwórz

en: Enter %s Name
pl: Wprowadź nazwę %s

en: %1$sCreate New:%2$s %3$s
pl: %1$sUtwórz nowy:%2$s %3$s

en: Create New
pl: Utwórz nowy

en: Search all %ss
pl: Wyszukaj wszystkie %s

en: Select a post
pl: Wybierz wpis

note: Translators: singular post type name (e.g. 'post').
en: Select a %s
pl: Wybierz %s

en: %1$sAdd to Existing Content:%2$s %3$s
pl: %1$sDodaj do istniejącej zawartości:%2$s %3$s

en: Add to Existing Content
pl: Dodaj do istniejącej zawartości

en: Form ID: %s
pl: ID formularza: %s

en: Embed Form
pl: Osadź formularz

en: Click or drag the Gravity Forms Block into the page to insert the form you selected. %1$sLearn More.%2$s
pl: Kliknij lub przeciągnij blok Gravity Forms na stronę, aby wstawić wybrany formularz. %1$sDowiedz się więcej%2$s

en: Add Block To Page
pl: Dodaj blok do strony

en: Form button settings are now located in the form editor! To edit the button settings, go to the form editor and click on the submit button.
pl: Ustawienia przycisków formularza znajdują się teraz w edytorze formularzy! Aby edytować ustawienia przycisku, przejdź do edytora formularzy i kliknij przycisk przesyłania.

en: Learn more about form legacy markup
pl: Dowiedz się więcej o starszych znacznikach formularzy

en: This form has legacy markup enabled, which may prevent some new features from functioning.
pl: Ten formularz ma włączone starsze znaczniki, co może uniemożliwić działanie niektórych nowych funkcji.

en: Enable Submit Button Conditional Logic
pl: Włącz logikę warunkową przycisku przesyłania

en: End of the last row
pl: Koniec ostatniego rzędu

en: End of the form
pl: Koniec formularza

en: Submit Button Location
pl: Lokalizacja przycisku przesyłania

en: Fill Container
pl: Dostosuj do szerokości kontenera

en: Auto
pl: Automatycznie

en: Submit Button Width
pl: Szerokość przycisku przesyłania

en: Add Bulk Choices
pl: Dodaj hurtowo

en: Edit Choices
pl: Edytuj opcje

en: Submit Button Image URL
pl: Adres URL obrazu przycisku przesyłania

en: Submit Button Text
pl: Tekst przycisku wyślij

en: Submit Input Type
pl: Typ przycisku wyślij

en: Saving
pl: Zapisywanie

en: Insert Merge Tags
pl: Wstaw znaczniki

en: Submit Button
pl: Przycisk wysłania

en: The submit button for this form
pl: Przycisk przesyłania dla tego formularza

en: Do not close or navigate away from this page until the upgrade is 100% complete.
pl: Nie zamykaj ani nie opuszczaj tej strony, dopóki uaktualnienie nie zostanie ukończone w 100%.

en: Configure
pl: Konfiguracja

en: Does not expire
pl: Nie wygasa

en: Days Left
pl: Ważność do (dni)

en: License Activations
pl: Aktywacje licencji

en: Purchase Date
pl: Data zakupu

en: License Type
pl: Rodzaj licencji

en: Please enter a valid license key to see details.
pl: Wprowadź prawidłowy klucz licencyjny, aby zobaczyć szczegóły.

en: Your License Details
pl: Szczegóły licencji

en: Your license key was not updated.
pl: Klucz licencyjny nie został zaktualizowany.

note: translators: %1s and %2s are link tag markup
en: The license key has expired; please visit your %1$sGravity Forms account%2$s to manage your license.
pl: Ten klucz licencyjny wygasł; odwiedź swoje %1$skonto Gravity Forms%2$s, aby zarządzać licencją.

en: The license key does not support multisite installations. Please use a different license.
pl: Ten klucz licencyjny nie obsługuje instalacji multisite. Należy użyć innej licencji.

en: The license key has already been activated on its maximum number of sites; please upgrade your license.
pl: Ten klucz licencyjny został już aktywowany w maksymalnej liczbie witryn; prosimy o uaktualnienie licencji.

note: translators: %1s and %2s are link tag markup
en: The license key entered has been revoked; please check its status in your %1$sGravity Forms account.%2$s
pl: Wprowadzony klucz licencyjny został unieważniony; sprawdź jego status na koncie %1$sGravity Forms%2$s

note: translators: %1s and %2s are link tag markup
en: The license key entered is incorrect; please visit the %1$sGravity Forms website%2$s to verify your license.
pl: Wprowadzony klucz licencyjny jest nieprawidłowy; odwiedź stronę %1$sGravity Forms%2$s, aby zweryfikować swoją licencję.

en: Renews On
pl: Odnowienia włączone

en: Expires On
pl: Wygasa

en: Expired On
pl: Wygasł na

en: Upgrade
pl: Uaktualnij

en: Sites Exceeded
pl: Przekroczone strony

en: Invalid
pl: Nieprawidłowy

en: by
pl: przez

en: Enter your reCAPTCHA site and secret keys in the %sreCAPTCHA Settings%s.
pl: Wprowadź klucz witryny reCAPTCHA i tajny klucz w %sUstawieniach reCaptcha%s.

en: Dismiss notification
pl: Ukryj powiadomienie

en: Save Form
pl: Zapisz formularz

en: Select date
pl: Wybierz datę

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
pl: Niestety, ten typ pliku jest niedozwolony ze względów bezpieczeństwa.

en: Sorry, this file extension is not permitted for security reasons.
pl: Niestety, ten format pliku jest niedozwolony ze względów bezpieczeństwa.

en: There was an problem while verifying your file.
pl: Wystąpił problem podczas sprawdzania pliku.

en: Full Name
pl: Imię i nazwisko

en: Full Address
pl: Pełny Adres

en: If you currently have a support ticket open, please do not disable logging until the Support Team has reviewed your logs.
pl: Jeśli masz obecnie otwarte zgłoszenie do pomocy technicznej, nie wyłączaj zapisu logów, aż zespół pomocy technicznej je przejrzy

en: Adding conditional logic to the form submit button could cause usability problems for some users and negatively impact the accessibility of your form. Learn more about button conditional logic in our %1$sdocumentation%2$s.
pl: Dodanie logiki warunkowej do przycisku wysyłania formularza może spowodować problemy z dostępnością dla niektórych użytkowników i negatywnie wpłynąć na dostępność Twojego formularza. Dowiedz się więcej o logice warunkowej przycisku w naszej %1$sdokumentacji%2$s.

note: translators: %d: The ID of the currently logged in user.
en: User (ID: %d) Locale
pl: Język/region użytkownika (ID: %d)

en: Site Locale
pl: Lokalizacja witryny

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Once troubleshooting is complete, %1$sclick here to disable logging and permanently delete your log files.%2$s
pl: Po zakończeniu rozwiązywania problemów, %1$skliknij tutaj, aby wyłączyć rejestrowanie i trwale usunąć pliki dziennika.%2$s

en: Since logs may contain sensitive information, please ensure that you only leave it enabled for as long as it is needed for troubleshooting.
pl: Ponieważ dzienniki mogą zawierać poufne informacje, należy pozostawić je włączone tylko na tak długo, jak jest to potrzebne do celu rozwiązywania problemów.

en: Gravity Forms logging is currently enabled.
pl: Rejestrowanie Gravity Forms jest obecnie włączone

en: Hiding the label can make it difficult for users to fill out your form. Please keep the label visible to improve the accessibility of your form.
pl: Ukrycie etykiety może utrudnić użytkownikom wypełnienie Twojego formularza.  Prosimy o pozostawienie etykiety widocznej, aby poprawić dostępność Twojego formularza.

en: The datepicker is not accessible for users who rely on the keyboard or screen reader. Please select a different input type to improve the accessibility of your form.
pl: Selektor daty nie jest dostępny dla użytkowników, którzy korzystają z klawiatury lub czytnika ekranu. Proszę wybrać inny typ danych wejściowych, aby poprawić dostępność Twojego formularza.

en: jump to this field's settings
pl: przejdź do ustawień tego pola

en: delete this field
pl: usuń to pole

en: duplicate this field
pl: powiel to pole

note: translators: %s is replaced with a numeric string representing the maximum number of files
en: Max. files: %s
pl: Maks. pliki: %s

note: translators: %s is replaced with a numeric string representing the maximum file size
en: Max. file size: %s
pl: Maks. rozmiar pliku: %s

note: translators: {field_title} and {field_type} should not be translated , they are variables
en: {field_label} - {field_type}, jump to this field's settings
pl: {field_label} - {field_type}, przejdź do ustawień tego pola

en: This form has legacy markup enabled and doesn’t support field resizing within the editor. Please disable legacy markup in the form settings to enable live resizing.
pl: Ten formularz ma włączone starsze znaczniki i nie obsługuje zmiany rozmiaru pól w edytorze. Proszę wyłączyć starsze znaczniki w ustawieniach formularza, aby umożliwić zmianę rozmiaru na żywo.

en: is no longer necessary.
pl: nie jest już konieczne.

en: Search for form
pl: Szukaj formularza

en: Search forms
pl: Wyszukaj formularze

en: Select a different form
pl: Wybierz inny formularz

en: Click the file selection button to upload a Gravity Forms export file from your computer. Please make sure your file has the .json extension, and that it was generated by the Gravity Forms Export tool.
pl: Kliknij przycisk wyboru pliku, aby przesłać plik eksportu Gravity Forms z twojego komputera. Proszę upewnij się, że twój plik ma rozszerzenie .json, i że został wygenerowany przez narzędzie eksportu Gravity Forms.

en: Learn More
pl: Dowiedz się więcej

en: Working with Columns in the Form Editor in Gravity Forms 2.5
pl: Praca z kolumnami w edytorze formularzy w Gravity Forms 2.5

en: This form uses deprecated Ready Classes. Adding columns is easier than ever with the new Drag and Drop Layout Editor.
pl: Ten formularz używa przestarzałych klas. Dodawanie kolumn jest łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki nowemu edytorowi układu typu przeciągnij i upuść.

en: Select the Gravity Forms export files you would like to import. Please make sure your files have the .json extension, and that they were generated by the %sGravity Forms Export form%s tool. When you click the import button below, Gravity Forms will import the forms.
pl: Wybierz pliki eksportu Gravity Forms, które chcesz zaimportować. Upewnij się, że twoje pliki mają rozszerzenie .json, i że zostały wygenerowane przez narzędzie %seksportu formularzy Gravity Forms%s. Kiedy klikniesz przycisk importu poniżej, Gravity Forms zaimportuje formularze.

en: Forms could not be imported. Please make sure your files have the .json extension, and that they were generated by the %sGravity Forms Export form%s tool.
pl: Formularze nie mogą zostać zaimportowane. Proszę upewnij się, że pliki mają rozszerzenie .json i że zostały wygenerowane przez narzędzie %seksportu formularzy Gravity Forms%s.

en: The link was sent to the following email address:
pl: Link został wysłany na następujący adres e-mail:

en: Success!
pl: Sukces!

en: Enter your email address if you would like to receive the link via email.
pl: Wpisz swój adres e-mail, jeśli chcesz otrzymać link pocztą elektroniczną.

en: Note: This link will expire after 30 days.
pl: Uwaga: Ten link wygaśnie po 30 dniach.

en: Please use the following link to return and complete this form from any computer.
pl: Proszę skorzystać z poniższego linku, aby odesłać i wypełnić ten formularz z dowolnego komputera.

en: Link to continue editing later
pl: Link do kontynuowania edycji w późniejszym czasie

en: Learn more
pl: Dowiedz się więcej

en: REST API v2
pl: API REST v2

en: Database Management System
pl: System zarządzania bazą danych

en: Database Server
pl: Serwer bazy danych

en: REST API Base URL
pl: Bazowy adres URL REST API

en: Feed meta should be an associative array or JSON
pl: Feed meta powinno być tablicą asocjacyjną lub JSON

en: %s is not a valid feed property
pl: %s nie jest prawidłową właściwością feeds

en: Updating the id property is not supported
pl: Aktualizacja id nie jest obsługiwana

en: The position of the feed on the feeds list page and when processed; for add-ons which support feed ordering.
pl: Pozycja kanału na stronie z listą kanałów i po przetworzeniu; dla dodatków, które wspierają zamawianie kanałów.

en: Indicates if the feed is active or inactive.
pl: Wskazuje, czy feed jest aktywny czy nieaktywny.

en: Invalid JSON. Properties should be sent as key value pairs.
pl: Nieprawidłowy JSON. Właściwości powinny być wysyłane jako pary klucz-wartość.

en: Feed updated successfully
pl: Kanał został zaktualizowany

note: Translators: link to the "Edit Post" page for this post.
en: You can <a href="%s">edit this post</a> from the post page.
pl: Możesz <a href="%s">edytować ten wpis</a> na jego stronie.

en: Hmmm, you seem to be using an unsupported browser. To get the most out of the Gravity Forms editing experience you’ll need to switch to a supported browser.
pl: Hmmm, wygląda na to, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Aby w pełni wykorzystać możliwości edycji Gravity Forms musisz zmienić przeglądarkę na kompatybilną.

en: Browser Icon
pl: Ikona przeglądarki

note: translators: %1$s represents the missing table, %2$s is the opening link tag, %3$s is the closing link tag.
en: The table `%1$s` does not exist. Please visit the %2$sForms > System Status%3$s page and click the "Re-run database upgrade" link (under the Database section) to create the missing table.
pl: Tabela "%1$s" nie istnieje. Proszę odwiedzić stronę %2$sFormularze > Status systemu%3$s i kliknąć link "Ponownie uruchom aktualizację bazy danych" (w sekcji Baza danych), aby utworzyć brakującą tabelę.

en: Update Settings
pl: Aktualizuj ustawienia

en: The email address entered is invalid, please check the formatting (e.g. email@domain.com).
pl: Wprowadzony adres e-mail jest nieprawidłowy, proszę sprawdzić formatowanie (np. email@domena.pl).

note: Translators: comma-separated list of the labels of missing fields.
en: Please complete the following fields: %s.
pl: Proszę wypełnić następujące pola: %s.

en: You are about to move this form to the trash. 'Cancel' to stop, 'OK' to move to trash.
pl: Właśnie przenosisz ten formularz do kosza. 'Anuluj', aby zatrzymać, 'OK', aby przenieść do kosza.

en: remove this rule
pl: usuń tę zasadę

en: add another rule
pl: dodaj kolejną regułę

en: Conditional logic allows you to change what the user sees depending on the fields they select.
pl: Logika warunkowa pozwala na zmianę tego, co widzi użytkownik w zależności od wybranych przez niego pól.

en: Column
pl: Kolumna

en: Drag a field to the left to start building your form and then start configuring it.
pl: Przeciągnij pole w lewo, aby rozpocząć budowanie formularza, a następnie rozpocznij jego konfigurację.

en: Simply drag and drop the fields or elements you want in this form.
pl: Po prostu przeciągnij i upuść pola lub elementy, które chcesz w tym formularzu.

en: Return to form list
pl: Powrót do listy formularzy

en: Full Width
pl: Pełna szerokość

en: Display Mode
pl: Tryb wyświetlania

en: Discover the Gravity Forms API
pl: Odkryj API Gravity Forms

en: Search Our Documentation
pl: Przeszukaj naszą dokumentację

en: Please review the %sdocumentation%s first. If you still can't find the answer %sopen a support ticket%s and we will be happy to answer your questions and assist you with any problems.
pl: Proszę najpierw przejrzeć %sdokumentację%s. Jeśli nadal nie możesz znaleźć odpowiedzi, %sotwórz zgłoszenie do pomocy technicznej%s, a my z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci w razie problemów.

en: How can we help you?
pl: Jak możemy ci pomóc?

en: Move
pl: Przenieś

en: The %s table does not exist.
pl: Tabela %s nie istnieje.

en: %s uninstalled. It can be re-activated from the %splugins page%s.
pl: %s odinstalowano. Można go ponownie aktywować na %sstronie wtyczek%s.

en: this page if
pl: tą stronę, jeśli

en: Please register your copy of Gravity Forms to enable automatic updates.
pl: Zarejestruj swoją kopię Gravity Forms, aby włączyć automatyczne aktualizacje.

en: Auto-updates unavailable.
pl: Aktualizacje automatyczne są niedostępne.

en: Enable to show a summary that lists validation errors on top of the form.
pl: Włącz, aby pokazać podsumowanie, które wyszczególnia błędy walidacji na górze formularza.

en: Gradient: Rainbow
pl: Gradient: Tęcza

en: Gradient: Blues
pl: Gradient: Błękity

en: Gradient: Spring
pl: Gradient: Wiosna

en: No Matching Fields
pl: Brak pasujących pól

en: Confirmation not found
pl: Potwierdzenie nie zostało znalezione

en: Validation Summary
pl: Podsumowanie walidacji

en: Select Entry Table Columns
pl: Wybierz kolumny tabeli

en: To continue uninstalling this add-on click the settings button.
pl: Aby kontynuować odinstalowywanie tego dodatku, kliknij przycisk ustawień.

en: This operation deletes ALL %s settings.
pl: Ta operacja usuwa WSZYSTKIE ustawienia %s.

en: Allows users to submit the body content for a post.
pl: Umożliwia użytkownikom przesyłanie treści wpisu.

en: Allows multi-page forms.
pl: Umożliwia tworzenie wielostronicowych formularzy.

en: Allows a shipping fee to be added to the form total.
pl: Umożliwia dodanie opłaty za wysyłkę do sumy formularza.

en: Allows users to enter a valid email address.
pl: Umożliwia użytkownikom wprowadzenie prawidłowego adresu e-mail.

en: Allows users to submit the tags for a post.
pl: Umożliwia użytkownikom przesyłanie tagów dla wpisu.

en: Places a block of free form HTML anywhere in your form.
pl: Umieszcza blok wolnego formularza HTML w dowolnym miejscu formularza.

en: Allows users to select options for products created by a product field.
pl: Umożliwia użytkownikom wybór opcji dla produktów utworzonych przez pole produktu.

en: Allows the user to add/remove additional rows of information per field.
pl: Pozwala użytkownikowi na dodanie/usunięcie dodatkowych wierszy informacji dla każdego pola.

en: Allows users to submit multiple lines of text.
pl: Umożliwia użytkownikom przesyłanie wielu wierszy tekstu.

en: Allows users to select one option from a list.
pl: Umożliwia użytkownikom wybranie jednej opcji z listy.

en: Allows users to upload a file.
pl: Umożliwia użytkownikom przesłanie pliku.

en: Allows users to submit a single line of text.
pl: Umożliwia użytkownikom przesłanie pojedynczej linii tekstu.

en: Adds a content separator to your form to help organize groups of fields. This is a visual element and does not collect any data.
pl: Dodaje separator zawartości do formularza, aby pomóc uporządkować grupy pól. Jest to element wizualny i nie zbiera żadnych danych.

en: Allows users to enter a physical address.
pl: Umożliwia użytkownikom wprowadzenie adresu fizycznego.

en: Allows users to enter their name in the format you have specified.
pl: Umożliwia użytkownikom wprowadzenie swojego imienia i/lub nazwiska w określonym formacie.

en: Allows users to select multiple options available in the multi select box.
pl: Umożliwia użytkownikom zaznaczenie wielu opcji dostępnych w polu wielokrotnego wyboru.

en: Allows users to enter a date.
pl: Umożliwia użytkownikom wprowadzenie daty.

en: Allows users to submit a time as hours and minutes.
pl: Umożliwia użytkownikom podawanie czasu w godzinach i minutach.

en: Allows users to submit data that is then used as the excerpt of a post.
pl: Umożliwia użytkownikom przesyłanie danych, które są następnie używane jako fragment wpisu.

en: Allows the user to enter a password and confirm it.  The password will be masked with blobs or asterisks.
pl: Umożliwia użytkownikowi wprowadzenie hasła i jego potwierdzenie.  Hasło zostanie zamaskowane kropkami lub gwiazdkami.

en: Allows users to submit data that is used as a custom field value for a post.
pl: Pozwala użytkownikom przesyłać dane, które są używane jako wartość pola niestandardowego dla postu.

en: Allows users to enter a number.
pl: Umożliwia użytkownikom wprowadzenie liczby.

en: Allows users to submit the title for a post.
pl: Umożliwia użytkownikom wysyłanie tytułów wpisu.

en: Allows the creation of products in the form.
pl: Umożliwia tworzenie produktów w formularzu.

en: Allows the user to select a category for the post they are creating.
pl: Pozwala użytkownikowi na wybranie kategorii dla tworzonego wpisu.

en: Allows users to enter credit card information.
pl: Umożliwia użytkownikom wprowadzenie informacji o karcie kredytowej.

en: Allows users to enter a website URL.
pl: Umożliwia użytkownikom wprowadzenie adresu URL strony internetowej.

en: Allows users to enter a phone number.
pl: Umożliwia użytkownikom wprowadzenie numeru telefonu.

en: Stores information that should not be visible to the user but can be processed and saved with the user submission.
pl: Przechowuje informacje, które nie powinny być widoczne dla użytkownika, ale mogą być przetwarzane i zapisywane wraz z podaniem danych przez użytkownika.

en: Allows a quantity to be specified for product field.
pl: Umożliwia określenie ilości dla pola produktu.

en: Allows users to select one or many checkboxes.
pl: Umożliwia użytkownikom zaznaczenie jednego lub wielu pól wyboru.

en: This field has errors.
pl: To pole zawiera błędy.

note: translators: 1. Open abbr tag 2. Close abbr tag
en: An empty label violates %1$sWCAG%2$s. Please use descriptive text for your label. To hide the label, use the "Field Label Visibility" setting.
pl: Pusta etykieta narusza zasadę %1$sWCAG%2$s. Proszę użyć tekstu opisowego dla swojej etykiety. Aby ukryć etykietę, użyj ustawienia "Widoczność etykiety pola".

note: translators: 1. Open abbr tag 2. Close abbr tag
en: To better comply with %1$sWCAG%2$s, we use the placeholder or description as a hidden label for screen readers.
pl: Aby lepiej spełnić wymagania %1$sWCAG%2$s, używamy tekstu zastępczego lub opisu jako ukrytej etykiety dla czytników ekranu.

en: Minute
pl: Minuta

en: Hour
pl: Godzina

en: This operation deletes ALL Gravity Forms settings. If you continue, you will NOT be able to retrieve these settings.
pl: Ta operacja usunie WSZYSTKIE ustawienia Gravity Forms. Jeśli będziesz kontynuować, NIE będziesz w stanie odzyskać tych ustawień.

en: {0} of the following match:
pl: {0} następujących dopasowań:

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Provide a title and a description for this form
pl: Podaj tytuł i opis dla tego formularza

en: Resend
pl: Wyślij ponownie

en: Print entry
pl: Drukuj pozycję

en: Please review the fields below.
pl: Proszę sprawdzić poniższe pola.

en: End date
pl: Data końcowa

en: Start date
pl: Data początkowa

en: Include results if
pl: Uwzględnij wyniki, jeśli

en: This field has accessibility issues.
pl: To pole ma problemy z dostępnością.

en: The Enhanced User Interface is not accessible for screen reader users and people who cannot use a mouse.
pl: Rozszerzony interfejs użytkownika nie jest dostępny dla użytkowników czytników ekranu i osób, które nie potrafią posługiwać się myszą.

en: Users can enter a date in the field without using the date picker. Display the date format so they know what is the specified format.
pl: Użytkownicy mogą wprowadzić datę w polu bez użycia selektora daty. Wyświetl format daty, aby użytkownicy wiedzieli, jaki jest określony format.

en: The Multi Select field type is hard to use for people who cannot use a mouse. Please select a different field type to improve the accessibility of your form.
pl: Hej! Typ pola wielokrotnego wyboru jest trudny w użyciu dla osób, które nie potrafią posługiwać się myszką. Wybierz inny typ pola, aby poprawić dostępność Twojego formularza.

en: Select a field
pl: Wybierz pole

en: Delete choice
pl: Usuń wybór

en: Add choice
pl: Dodaj wybór

en: Ajax error while changing input type
pl: Błąd Ajax podczas zmiany typu pola

en: Ajax error while adding field
pl: Błąd Ajax podczas dodawania pola

en: You must add a product field to the form first
pl: Musisz najpierw dodać pole produktu do formularza

en: Only one credit card field can be added to the form
pl: Do formularza można dodać tylko jedno pole z kartą kredytową

en: Only one Post Excerpt field can be added to the form
pl: Tylko jedno pole Streszczenie wpisu mogą być dodawane do formularza

en: Only one Post Title field can be added to the form
pl: Tylko jedno pole Tytuł wpisu może być dodane do formularza

en: Only one Post Content field can be added to the form
pl: Do formularza można dodać tylko jedno pole Treść wpisu

en: Only one Shipping field can be added to the form
pl: Do formularza można dodać tylko jedno pole dostawy

en: Only one reCAPTCHA field can be added to the form
pl: Do formularza można dodać tylko jedno pole reCAPTCHA

en: Rev.
pl: Wielebny

en: Dr.
pl: Dr

en: Ms.
pl: Panna

en: Miss
pl: Panna

en: Mrs.
pl: Pani

en: Mr.
pl: Pan

en: YYYY
pl: RRRR

en: Enter consent agreement text here.  The Consent Field will store this agreement text with the form entry in order to track what the user has consented to.
pl: Umieść tutaj tekst umowy. Pole Zgody będzie przechowywać tekst umowy wraz z wpisem formularza, aby śledzić, na co użytkownik wyraził zgodę.

en: I agree to the privacy policy.
pl: Zgadzam się z przeczytanymi zasadami polityki prywatności.

en: Donation
pl: Darowizna

en: Third Option
pl: Trzecia opcja

en: Second Option
pl: Druga opcja

en: First Option
pl: Pierwsza opcja

en: Product Name
pl: Nazwa produktu

en: Post Custom Field
pl: Niestandardowe pole wpisu

en: Post Tags
pl: Tagi wpisu

en: Post Excerpt
pl: Streszczenie wpisu

en: Post Body
pl: Treść wpisu

en: Post Title
pl: Tytuł wpisu

en: Hidden Field
pl: Ukryte pole

en: Card Type
pl: Typ karty

en: State / Province
pl: Województwo / Stan / Prowincja / Region

en: Third Choice
pl: Trzeci wybór

en: Second Choice
pl: Drugi wybór

en: First Choice
pl: Pierwszy wybór

en: Untitled
pl: Bez tytułu

en: HTML Block
pl: Bloku kodu HTML

en: Section Break
pl: Podział sekcji

en: Your form currently has an option field without a product field.
    You must add a product field to your form.
pl: W formularzu jest obecnie pole opcji bez pola produktu.
    Do formularza, należy dodać pole produkt.

en: Your form currently has a product field with a blank label.
    Please enter a label for all product fields.
pl: W formularzu jest obecnie pole produktu z pustą etykietą.
    Wprowadź etykietę dla wszystkich pól produktów.

en: Your form currently has one or more pages without any fields in it. Blank pages are a result of Page Breaks that are positioned as the first or last field in the form or right after each other. Please adjust your Page Breaks and try again.
pl: Twój formularz zawiera obecnie jedną lub więcej stron bez żadnych pól. Puste strony są wynikiem podziałów strony, które są umieszczone jako pierwsze lub ostatnie pole w formularzu lub tuż po sobie. Dostosuj podziały stron i spróbuj ponownie.

en: Please enter a Title for this form. When adding the form to a page or post, you will have the option to hide the title.
pl: Proszę podać tytuł tego formularza. Dodając formularz do strony lub wpisu, będziesz mieć możliwość ukrycia tytułu.

en: The form title you have entered is already taken. Please enter a unique form title
pl: Ten tytuł formularza jest już używany. Proszę wpisać unikalny tytuł formularza

en: Column 3
pl: Kolumna 3

en: Column 2
pl: Kolumna 2

en: Column 1
pl: Kolumna 1

en: Deleted Field
pl: Usunięto pole

en: This field is not associated with a product. Please add a Product Field to the form.
pl: To pole nie jest powiązane z produktem. Dodaj pole produktu do formularza.

en: Same as previous
pl: Tak jak poprzedni

en: Custom Sub-Label
pl: Niestandardowa sub-etykieta

en: Sub-Label:
pl: Sub-etykieta:

en: Autocomplete Attribute:
pl: Atrybut autocomplete:

en: Placeholder:
pl: Tekst zastępczy:

en: Default Value:
pl: Wartość domyślna:

en: Parameter Name
pl: Nazwa parametru

en: Parameter Name:
pl: Nazwa parametru:

en: Select a category
pl: Wybierz kategorię

en: Completed
pl: Ukończono

en: To use conditional logic, please create a field that supports conditional logic.
pl: Aby użyć logiki warunkowej, utwórz pole, które ją obsługuje.

en: Item has been saved.
pl: Element został zapisany.

en: This custom choice name is already in use. Please enter another name.
pl: Ta niestandardowa nazwa wyboru jest już używana. Proszę podać inną nazwę.

en: Please enter name.
pl: Wpisz nazwę.

en: Item has been deleted.
pl: Element został usunięty.

en: Delete this custom choice list? 'OK' to delete, 'Cancel' to abort.
pl: Usunąć tę niestandardową listę wyboru? "OK", aby usunąć, "Anuluj", aby przerwać.

en: Inactive Columns
pl: Nieaktywne kolumny

en: Active Columns
pl: Aktywne kolumny

en: Oops! We could not locate your form. Please try again.
pl: Ups! Nie możemy zlokalizować Twojego formularza. Proszę spróbuj ponownie.

en: Please complete the reCAPTCHA widget to validate your reCAPTCHA keys:
pl: Aby włączyć widget reCAPTCHA, zweryfikuj klucze reCAPTCHA:

en: reCAPTCHA keys are invalid.
pl: Klucze reCAPTCHA są nieprawidłowe.

en: Validate Keys
pl: Zweryfikuj klucze

en: Secret Key
pl: Klucz tajny

en: Site Key
pl: Klucz Witryny

en: These settings are required only if you decide to use the reCAPTCHA field.
pl: Pamiętaj, ustawienia te są wymagane tylko wtedy, gdy zdecydujesz się użyć pola reCAPTCHA.

en: Please note, only v2 keys are supported and checkbox keys are not compatible with invisible reCAPTCHA.
pl: Uwaga, obsługiwane są tylko klucze v2, a klucze dla checkboksa nie są kompatybilne z niewidoczną reCAPTCHA.

en: Gravity Forms integrates with reCAPTCHA, a free CAPTCHA service that uses an advanced risk analysis engine and adaptive challenges to keep automated software from engaging in abusive activities on your site.
pl: Gravity Forms integruje się z reCAPTCHA, darmową usługą CAPTCHA, która wykorzystuje zaawansowany silnik analizy ryzyka i adaptacyjne wyzwania, aby uniemożliwić automatycznemu oprogramowaniu nadużycia w twojej witrynie.

en: reCAPTCHA Settings
pl: Ustawienia reCAPTCHA

en: Settings: General
pl: Ustawienia: Ogólne

en: Enable Akismet Integration
pl: Włącz integrację z Akismet

en: Enable to prevent extraneous scripts and styles from being printed on a Gravity Forms admin pages, reducing conflicts with other plugins and themes.
pl: Włącz, aby uniemożliwić drukowanie obcych skryptów i stylów na stronach administratora Gravity Forms, zmniejszając konflikty z innymi wtyczkami i motywami.

en: No Conflict Mode
pl: Tryb bezkonfliktowy

en: Enable Automatic Background Updates
pl: Włącz automatyczne aktualizacje w tle

en: Enable to allow Gravity Forms to download and install bug fixes and security updates automatically in the background. Requires a valid license key.
pl: Włącz, aby pozwolić Gravity Forms na pobieranie i instalowanie poprawek błędów i aktualizacji bezpieczeństwa automatycznie w tle. Wymaga ważnego klucza licencyjnego.

en: Automatic Background Updates
pl: Automatyczne aktualizacje w tle

en: Enable Toolbar Menu
pl: Włącz menu paska narzędzi

en: Enable to display the forms menu in the WordPress top toolbar. The forms menu will display the ten forms recently opened in the form editor.
pl: Włącz, aby wyświetlić menu formularzy na górnym pasku narzędzi WordPress. Menu formularzy będzie wyświetlać dziesięć formularzy ostatnio otwartych w edytorze formularzy.

en: Enable Logging
pl: Włącz Logowanie

en: Enable if you would like logging within Gravity Forms. Logging allows you to easily debug the inner workings of Gravity Forms to solve any possible issues.
pl: Włącz, jeśli chcesz logowanie w Gravity Forms. Rejestrowanie pozwoli Ci łatwo debugować wewnętrzne działanie Gravity Forms, aby rozwiązać wszelkie możliwe problemy

en: Logging
pl: Rejestrowanie

en: Select the default currency for your forms. This is used for product fields, credit card fields and others.
pl: Wybierz domyślną walutę dla swoich formularzy. Jest ona stosowana dla pól produktów, pól kart kredytowych i innych.

en: Default Currency
pl: Domyślna waluta

en: Disable CSS
pl: Wyłącz CSS

en: Output Default CSS
pl: Renderuj domyślny CSS

en: Paste Your License Key Here
pl: Wklej tutaj swój klucz licencyjny

en: A valid license key is required for access to automatic plugin upgrades and product support.
pl: Poprawny klucz licencyjny jest wymagany, aby uzyskać dostęp do automatycznych aktualizacji wtyczki i wsparcia technicznego produktu.

en: Support License Key
pl: Klucz licencyjny Pomocy Technicznej

en: Your license key has been successfully validated.
pl: Klucz licencyjny pomocy technicznej został pomyślnie zatwierdzony.

en: Warning! ALL Gravity Forms data, including form entries will be deleted. This cannot be undone. 'OK' to delete, 'Cancel' to stop
pl: Ostrzeżenie! WSZYSTKIE dane Gravity Forms, w tym przesłane pozycje formularzy, zostaną usunięte. Tego nie da się cofnąć. "OK", aby usunąć, "Anuluj", aby zatrzymać

en: Gravity Forms has been successfully uninstalled. It can be re-activated from the %splugins page%s.
pl: Wtyczka Gravity SMS Pro została pomyślnie odinstalowana. Może zostać ponownie aktywowana na stronie %sWtyczki%s.

en: You don't have adequate permission to uninstall Gravity Forms.
pl: Nie masz odpowiednich uprawnień, aby odinstalować Gravity Forms.

en: Select the visibility for this field.
pl: Wybierz rodzaj widoczności dla tego pola.

en: The field is only visible when administering submitted entries. The field is not visible or functional when viewing the form.
pl: Pole jest widoczne tylko przy administrowaniu zgłoszeń. Pole nie jest widoczne ani funkcjonalne podczas przeglądania formularza.

en: Administrative
pl: Administracyjne

en: The field is hidden when viewing the form. Useful when you require the functionality of this field but do not want the user to be able to see this field.
pl: Pole jest ukryte podczas przeglądania formularza. Przydatne, jeśli wymagasz funkcjonalności tego pola, ale nie chcesz, aby użytkownik mógł je zobaczyć.

en: Default option. The field is visible when viewing the form.
pl: Domyślna opcja. Pole jest widoczne podczas przeglądania formularza.

en: Visible
pl: Widoczny

en: Cancel this upload
pl: Anuluj tą wysyłkę

en: Please wait for the uploading to complete
pl: Proszę poczekać na zakończenie przesyłania

en: There was a problem while saving the file on the server
pl: Podczas zapisywania pliku na serwerze wystąpił błąd

en: Maximum number of files reached
pl: Osiągnięto maksymalną liczbę plików

en: This type of file is not allowed.
pl: Plik tego typu nie jest dozwolony.

en: File exceeds size limit
pl: Plik przekracza limit rozmiaru

en: in progress
pl: w toku

en: Delete this file
pl: Usuń ten plik

en: This type of file is not allowed. Must be one of the following:
pl: Ten typ pliku nie jest dozwolony. Dozwolone formaty to:

en: Voided
pl: Unieważniono

en: Refunded
pl: Zwrócono

en: Cancelled
pl: Anulowano

en: Failed
pl: Błąd

en: Processing
pl: Przetwarzanie

en: Paid
pl: Zapłacone

en: Authorized
pl: Zaakceptowano

en: Transaction ID
pl: ID transakcji

en: Source URL
pl: Źródłowy adres URL

en: Starred
pl: Oznaczone gwiazdką

en: Any form field
pl: Dowolne pole formularza

en: Predefined Choices
pl: Predefiniowane opcje

en: Custom Choices
pl: Niestandardowe opcje

en: Remove a condition
pl: Usuń warunek

en: Add a condition
pl: Dodaj warunek

en: This form contains conditional logic dependent upon this field. Are you sure you want to mark this field as Admin Only? 'OK' to confirm, 'Cancel' to abort.
pl: Formularz ten zawiera logikę warunkową zależną od tego pola wyboru. Czy na pewno chcesz zaznaczyć to pole tylko dla admina? "OK", aby potwierdzić, "Anuluj", aby przerwać.

en: This form contains conditional logic dependent upon this choice. Are you sure you want to modify this choice? 'OK' to delete, 'Cancel' to abort.
pl: Formularz ten zawiera logikę warunkową zależną od tego pola wyboru. Czy na pewno chcesz zmodyfikować to pole wyboru? "OK", aby zmodyfikować, "Anuluj", aby przerwać.

en: This form contains conditional logic dependent upon this choice. Are you sure you want to delete this choice? 'OK' to delete, 'Cancel' to abort.
pl: Formularz ten zawiera logikę warunkową zależną od tego pola wyboru. Czy na pewno chcesz usunąć to pole wyboru? "OK", aby usunąć, "Anuluj", aby przerwać.

en: Warning! This form contains conditional logic dependent upon this field. Deleting this field will deactivate those conditional logic rules and also delete all entry data associated with the field. 'OK' to delete, 'Cancel' to abort.
pl: Uwaga! Formularz zawiera logikę warunkową zależną od tego pola. Usunięcie pola zdezaktywuje warunki logiczne i wszystkie wprowadzone dane związane z tym polem. Czy na pewno chcesz usunąć to pole wyboru? "OK", aby usunąć, "Anuluj", aby przerwać.

en: Warning! Deleting this field will also delete all entry data associated with it. 'Cancel' to stop. 'OK' to delete.
pl: Uwaga! Usunięcie tego pola spowoduje usunięcie wszystkich zgłoszeń z nim związanych. "Anuluj", aby zatrzymać. "OK", aby usunąć.

en: Please enter a confirmation name.
pl: Wpisz nazwę potwierdzenia.

en: Please enter a URL.
pl: Wpisz adres URL.

en: Please select a page.
pl: Wybierz stronę.

en: Untitled Confirmation
pl: Potwierdzenie bez tytułu

en: There are unsaved changes to the current confirmation. Would you like to discard these changes?
pl: Istnieją niezapisane zmiany dla bieżącego potwierdzenia. Czy chcesz odrzucić te zmiany?

en: Are you sure you wish to delete this confirmation?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć to potwierdzenie?

en: There was an issue saving this confirmation.
pl: Wystąpił problem z zapisaniem tego potwierdzenia.

en: Are you sure you wish to cancel these changes?
pl: Czy na pewno chcesz anulować te zmiany?

en: Saving...
pl: Zapisuję...

en: Send this notification if
pl: Wyślij to powiadomienie, jeśli

en: Use this confirmation if
pl: Użyj tego potwierdzenia, jeśli

en: Empty (no choices selected)
pl: Puste (brak wyboru)

en: of the following match:
pl: z poniższych pasują:

[ctx: Conditional Logic]
en: Any
pl: Dowolne

[ctx: Conditional Logic]
en: All
pl: Wszystkie

en: Hide
pl: Ukryj

en: Show
pl: Pokaż

en: this form button if
pl: ten przycisk formularza, jeśli

en: this section if
pl: tę sekcję, jeśli

en: this field if
pl: to pole, jeśli

en: We would love to hear from you! Please fill out this form and we will get in touch with you shortly.
pl: Czekamy na Twoją wiadomość! Prześlij wypełniony formularz, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

en: Untitled Form
pl: Formularz bez nazwy

en: Enter a value
pl: Wpisz wartość

en: 5 of %d items shown. Edit field to view all
pl: Wyświetlono 5 z %d elementów. Edytuj pole, aby wyświetlić wszystkie

en: Select a format
pl: Wybierz format

en: The form has been saved.  The content contains the link to return and complete the form.
pl: Formularz został zapisany.  W treści znajduje się link umożliwiający powrót i uzupełnienie formularza.

en: Row removed
pl: Usunięto wiersz

en: New row added.
pl: Dodano nowy wiersz.

en: Pricing fields are not editable
pl: Pola cen nie są edytowalne

en: %1$s at %2$s
pl: %1$s o %2$s

note: translators: %s: relative time from now, used for generic date comparisons. "1 day ago", or "20 seconds ago"
en: %s ago
pl: %s temu

en: Gravity Forms requires WordPress %s or greater. You must upgrade WordPress in order to use Gravity Forms
pl: Gravity Forms wymaga WordPressa %s lub nowszego. Musisz zaktualizować WordPressa w celu korzystania z Gravity Forms

en: Cannot send email because the FROM address is invalid.
pl: Nie można wysłać wiadomości e-mail, ponieważ adres OD jest nieprawidłowy.

en: Cannot send email because there is no SUBJECT and no MESSAGE.
pl: Nie można wysyłać wiadomości e-mail, ponieważ nie ma TYTUŁU ani WIADOMOŚCI.

en: Cannot send email because the TO address is invalid.
pl: Nie można wysłać wiadomości e-mail, ponieważ adres DO jest nieprawidłowy.

en: Allowable form fields
pl: Dozwolone pola formularza

en: Full Size - Right Aligned
pl: Pełny rozmiar - wyrównany do prawej

en: Full Size - Centered
pl: Pełny rozmiar - wyśrodkowany

en: Full Size - Left Aligned
pl: Pełny rozmiar - wyrównany do lewej

en: Full Size
pl: Pełny rozmiar

en: Large - Right Aligned
pl: Duży - wyrównany do prawej

en: Large - Centered
pl: Duży - wyśrodkowany

en: Large - Left Aligned
pl: Duży - wyrównany do lewej

en: Medium - Right Aligned
pl: Średni - wyrównany do prawej

en: Medium - Centered
pl: Średni - Wyśrodkowany

en: Medium - Left Aligned
pl: Średni - Wyrównany do lewej

en: Thumbnail - Right Aligned
pl: Miniaturka - wyrównana do prawej

en: Thumbnail - Centered
pl: Miniaturka - wyśrodkowana

en: Thumbnail - Left Aligned
pl: Miniaturka - wyrównana do lewej

en: Thumbnail
pl: Miniatura

en: Select image size
pl: Wybierz rozmiar obrazu

en: Pricing form fields
pl: Pola cen

en: Optional form fields
pl: Opcjonalne pola formularza

en: Required form fields
pl: Wymagane pola formularza

en: Post Edit URL
pl: Adres URL edycji wpisu

en: Form Id
pl: ID formularza

en: Entry URL
pl: Adres URL pozycji

en: All Pricing Fields
pl: Wszystkie pola cen

en: All Submitted Fields
pl: Wszystkie przesłane pola

note: translators: 1: The table name 2: the URL with further details
en: An outdated add-on or custom code is attempting to access the %1$s table which is not valid in this version of Gravity Forms. Update your add-ons and custom code to prevent loss of form data. Further details: %2$s
pl: Nieaktualny lub własny kod próbuje uzyskać dostęp do tabeli %1$s, która nie jest obsługiwana w tej wersji Gravity Forms. Zaktualizuj dodatki i niestandardowy kod, aby zapobiec utracie danych formularza. Więcej informacji: %2$s

en: Forms per page
pl: Formularzy na stronę

en: Select an action for this shortcode. Actions are added by some add-ons.
pl: Wybierz akcję dla tego skrótu. Akcje są dodawane przez niektóre dodatki.

en: Select an action
pl: Wybierz akcję

en: Specify the starting tab index for the fields of this form.
pl: Określ indeks początkowy (tabindex) dla pól tego formularza.

en: Specify whether or not to use Ajax to submit the form.
pl: Określ, czy chcesz użyć Ajax do przesłania formularza.

en: Whether or not to display the form description.
pl: Czy opis formularza ma byś wyświetlany.

en: Whether or not to display the form title.
pl: Czy tytuł formularza ma byś wyświetlany.

en: Can't find your form? Make sure it is active.
pl: Nie możesz znaleźć formularza? Upewnij się, że jest on aktywny.

en: Select a form from the list to add it to your post or page.
pl: Wybierz formularz z listy aby dodać go do wpisu lub strony.

en: Select a form below to add it to your post or page.
pl: Wybierz formularz poniżej, aby dodać go do wpisu lub strony.

en: All Forms
pl: Wszystkie formularze

en: Recent
pl: Ostatnie

en: Preview this form
pl: Wyświetl podgląd tego formularza

en: View entries generated by this form
pl: Zobacz pozycje przesłane do tego formularza

en: Edit settings for this form
pl: Edytuj ustawienia dla tego formularza

en: Editor
pl: Redaktor

en: Oops! There was an error saving the form title. Please refresh the page and try again.
pl: Ups! Wystąpił błąd podczas zapisu tytułu formularza. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: The %sSend To%s email address provided is not valid.
pl: Pole e-mail %sDo%s jest nieprawidłowy.

en: No notifications have been selected. Please select a notification to be sent.
pl: Nie wybrano powiadomień. Wybierz powiadomienie, które chcesz wysłać.

en: There was an error while resending the notifications.
pl: Wystąpił błąd podczas ponownego wysłania powiadomień.

en: Add-On browser is currently unavailable. Please try again later.
pl: Przeglądarka dodatków jest obecnie niedostępna. Spróbuj ponownie później.

en: Finished
pl: Zakończono

en: Unable to disable logging.
pl: Nie można wyłączyć logowania.

en: Logging disabled.
pl: Logowanie wyłączone.

en: Failed to load the preview for this form.
pl: Nie udało się załadować podglądu tego formularza.

en: Please select a form.
pl: Wybierz formularz.

en: Dismiss
pl: Ukryj

en: There is an update available for Gravity Forms. %sView Details%s
pl: Aktualizacja Gravity Forms jest dostępna. %sSprawdź szczegóły%s

en: You don't have any forms. Let's go %screate one %s!
pl: Nie masz żadnych formularzy. Utwórz %snowy formularz%s!

en: View All Forms
pl: Zobacz wszystkie formularze

en: View All Entries
pl: Zobacz wszystkie przesłane pozycje

en: Last Entry: %s
pl: Ostatnia pozycja: %s

en: Unread
pl: Nieprzeczytane

en: Oops!! Something went wrong. %sPlease try again or %scontact us%s.
pl: Ups! Coś poszło nie tak. %sSpróbuj ponownie lub %sskontaktuj się z nami%s.

note: translators: %s: version number
en: The versions of the following add-ons you're running haven't been tested with Gravity Forms %s. Please update them or confirm compatibility before updating Gravity Forms, or you may experience issues:
pl: Wersje następujących dodatków, których używasz, nie zostały przetestowane przy użyciu Gravity Forms %s. Zaktualizuj je lub potwierdź zgodność przed aktualizacją Gravity Forms, aby uniknąć prawdopodobnych problemów:

en: IMPORTANT: As this is a major update, we strongly recommend creating a backup of your site before updating.
pl: WAŻNE: ponieważ jest to ważna aktualizacja, zdecydowanie zalecamy utworzenie kopii zapasowej witryny przed przystąpieniem do procesu aktualizacji.

note: translators: %1$s admin link tag markup, %2$s closing markup, %3$s Gravity Forms link tag markup, %4$s closing markup
en: %1$sRegister%2$s your copy of Gravity Forms to receive access to automatic upgrades and support. Need a license key? %3$sPurchase one now%4$s.
pl: %1$sZarejestruj%2$s swoją kopię Gravity Forms, aby uzyskać dostęp do automatycznych aktualizacji i wsparcia. Potrzebujesz klucza licencyjnego? %3$sKup go teraz%4$s.

note: translators: 1: upgrade URL, 2: plugin name
en: <a href="%1$s" class="update-link" aria-label="Update %2$s now">
pl: <a href="%1$s" class="update-link" aria-label="Aktualizuj %2$s teraz">

note: translators: 1: plugin name, 2: open <a> tag, 3: version number, 4: close </a> tag, 5: open <a> tag 6. close </a> tag
en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
pl: Dostępna jest nowa wersja %1$s.  %2$sZobacz szczegółowe %3$s informacje%4$s lub %5$saktualizuj teraz%6$s

note: translators: 1: plugin name, 2: version number, 3: changelog URL
en: <a class="thickbox open-plugin-details-modal" aria-label="View %1$s version %2$s details" href="%3$s">
pl: <a class="thickbox open-plugin-details-modal" aria-label="Zobacz szczegółowe informacje o %1$s wersji %2$s" href="%3$s">

note: translators: 1: plugin name, 2: open <a> tag, 3: version number, 4: close </a> tag
en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
pl: Dostępna jest nowa wersja %1$s. %2$sZobacz szczegółowe %3$s informacje%4$s

note: translators: 1: The name of the add-on, 2: version number.
en: This version of the %1$s is not compatible with the version of Gravity Forms that is installed. Upgrade this add-on to version %2$s or greater to avoid compatibility issues and potential loss of data.
pl: Ta wersja %1$s nie jest zgodna z wersją Gravity Forms, który jest zainstalowany. Zaktualizuj ten dodatek do wersji %2$s lub nowszej, aby uniknąć problemów ze zgodnością i ryzyka utraty danych.

en: Please select a form
pl: Proszę wybrać formularz

en: Add Form
pl: Dodaj formularz

en: Add Gravity Form
pl: Dodaj formularz Gravity Form

en: New Form
pl: Nowy formularz

en: Update Available
pl: Aktualizacja dostępna

en: Upload folder is not writable. Export and file upload features will not be functional.
pl: Folder do przesyłania plików nie ma możliwości zapisu. Funkcje eksportu i przesyłania plików nie będą działać.

en: REST API Settings
pl: Ustawienia interfejsu API REST

en: Logging Settings
pl: Ustawienia logowania

en: Uninstall Gravity Forms
pl: Odinstaluj Gravity Forms

en: View System Status
pl: Wyświetl stan systemu

en: Manage Add-Ons
pl: Zarządzaj dodatkami

en: Manage Updates
pl: Zarządzaj aktualizacjami

en: Edit Plugin Settings
pl: Edycja ustawień wtyczki

en: View Plugin Settings
pl: Wyświetl ustawienia wtyczki

en: Edit Entry Notes
pl: Edytuj notatki pozycji wpisu

en: View Entry Notes
pl: Wyświetl notatki pozycji wpisu

en: Delete Entries
pl: Usuwanie pozycji wpisów

en: Edit Entries
pl: Edycja pozycji wpisów

en: View Entries
pl: Wyświetlanie pozycji wpisów

en: Preview Forms
pl: Podgląd formularzy

en: Edit Forms
pl: Edycja formularzy

en: Delete Forms
pl: Usuwanie formularzy

en: Create Forms
pl: Tworzenie formularzy

en: Check this box to add a toggle allowing the user to see the password they are entering in.
pl: Zaznacz to pole, aby dodać przełącznik pozwalający użytkownikowi zobaczyć hasło, które wprowadza.

en: Password Visibility Toggle
pl: Przełącznik widoczności hasła

en: Use these settings to keep entries only as long as they are needed. Trash or delete entries automatically older than the specified number of days. The minimum number of days allowed is one. This is to ensure that all entry processing is complete before deleting/trashing. The number of days setting is a minimum, not an exact period of time. The trashing/deleting occurs during the daily cron task so some entries may appear to remain up to a day longer than expected.
pl: Użyj tych ustawień, aby przechowywać wpisy tak długo, jak będą potrzebne. Przenoś do kosza lub usuwaj automatycznie, jeżeli są starsze niż podana liczba dni. Minimalna dozwolona liczba dni to jeden. Ma to na celu zapewnienie, że przetwarzanie zostało zakończone przed usunięciem/przeniesieniem do kosza. Ustawienie liczby dni jest minimalnym, a nie dokładnym okresem. Przenoszenie do kosza/usuwanie odbywa się podczas codziennego zadania cron, więc niektóre wpisy mogą wydawać się pozostawać np. o jeden dzień dłużej niż oczekiwano.

en: Check this box if you would like to prevent the IP address from being stored during form submission.
pl: Zaznacz to pole, jeśli chcesz zapobiec zapisywaniu adresu IP podczas przesyłania formularza.

en: Select the fields which will be included when exporting or erasing personal data.
pl: Wybierz pola, które będą uwzględnione przy eksportowaniu lub usuwaniu danych osobowych.

en: Select the field which will be used to identify the owner of the personal data.
pl: Wybierz pole, które będzie używane do identyfikowania właściciela danych osobowych.

en: Identification
pl: Identyfikacja

en: Check this box if you would like to include data from this form when exporting or erasing personal data on this site.
pl: Zaznacz to pole, jeśli chcesz uwzględnić dane z tego formularza podczas eksportowania lub usuwania danych osobowych na tej stronie.

en: Enable Personal Data Tools
pl: Włącz Narzędzia Przetwarzania Danych Osobowych

en: Check this box if you would like to use the rich text editor for this field.
pl: Zaznacz, jeśli chcesz używać wizualnego edytora tekstu w tym polu.

en: Use Rich Text Editor
pl: Użyj wizualnego edytora tekstu

en: Enter text to display at the top of the progress bar.
pl: Wprowadź tekst do wyświetlenia nad paskiem postępu.

en: Progress Bar Completion Text
pl: Tekst zakończenia paska postępu

en: Check this box if you would like the progress bar to display with the confirmation text.
pl: Zaznacz to pole, jeśli chcesz wyświetlić pasek postępu z tekstem potwierdzenia.

en: Progress Bar Confirmation Display
pl: Wyświetlanie potwierdzenia z paskiem postępu

en: Enter a comma separated list of email addresses you would like to receive the selected notification emails.
pl: Wprowadź rozdzielaną przecinkami listę adresów e-mail, na które chcesz otrzymywać wybrane powiadomienia e-mail.

en: Override Notifications
pl: Nadpisywanie powiadomień

en: Tab Index Start Value
pl: Wartość początkowa indeksu Tab

en: Conversion is the percentage of form views that generated an entry. If a form was viewed twice, and one entry was generated, the conversion will be 50%.
pl: Konwersja to procent wyświetleń formularzy, które wygenerowały wpis. Jeśli formularz został wyświetlony dwukrotnie i przesłano jeden wpis pozycji formularza, konwersja wyniesie 50%.

en: Entries Conversion
pl: Konwersja wpisów

en: Please select the currency for your location.  Currency is used for pricing fields and price calculations.
pl: Wybierz walutę obowiązującej w swojej lokalizacji. Waluta jest używana w polach cenowych i kalkulacjach cenowych.

en: Select the type of reCAPTCHA you would like to use.
pl: Wybierz typ reCAPTCHA, którego chcesz użyć.

en: reCAPTCHA Type
pl: Typ reCAPTCHA

en: Enter your reCAPTCHA Secret Key, if you do not have a key you can register for one at the provided link.  reCAPTCHA is a free service.
pl: Wprowadź swój tajny klucz reCAPTCHA. Jeśli nie masz klucza, możesz go zarejestrować pod podanym linkiem. reCAPTCHA to bezpłatna usługa.

en: reCAPTCHA Secret Key
pl: Tajny klucz reCAPTCHA

en: Enter your reCAPTCHA Site Key, if you do not have a key you can register for one at the provided link.  reCAPTCHA is a free service.
pl: Wprowadź klucz witryny reCAPTCHA. Jeśli nie masz klucza, możesz go zarejestrować pod podanym linkiem. reCAPTCHA to bezpłatna usługa.

en: reCAPTCHA Site Key
pl: Klucz witryny reCAPTCHA

en: Select On or Off to enable or disable no-conflict mode. Setting this to On will prevent extraneous scripts and styles from being printed on Gravity Forms admin pages, reducing conflicts with other plugins and themes.
pl: Wybierz opcję Włącz lub Wyłącz, aby włączyć lub wyłączyć tryb bezkonfliktowy. Ustawienie tego na Włączone zapobiegnie dołączanie zewnętrznych skryptów i stylów na stronach administracyjnych Gravity Forms, zmniejszając konflikty z innymi wtyczkami i motywami.

en: Select yes or no to enable or disable HTML5 output. Setting this to no will disable the standard Gravity Forms HTML5 form field output.
pl: Wybierz Tak lub Nie, aby włączyć lub wyłączyć technologię HTML5. Ustawienie tego na Nie wyłączy standardy HTML5 dla pól formularzy Gravity Forms.

en: Select yes or no to enable or disable CSS output.  Setting this to no will disable the standard Gravity Forms CSS from being included in your theme.
pl: Wybierz Tak lub Nie, aby włączyć lub wyłączyć dołączanie CSS. Ustawienie tego na Nie spowoduje wyłączenie standardowego motywu CSS Gravity Forms dodanego do Twojego motywu.

en: Your Gravity Forms support license key is used to verify your support package, enable automatic updates and receive support.
pl: Klucz licencyjny Gravity Forms służy do weryfikacji pakietu wsparcia technicznego, automatycznych aktualizacji i możliwości otrzymania pomocy.

en: Settings License Key
pl: Klucz licencyjny Ustawień

en: Select a date range. Setting a range will limit the export to entries submitted during that date range. If no range is set, all entries will be exported.
pl: Wybierz zakres dat. Ustawienie zakresu ograniczy eksport do wpisów przesłanych w tym zakresie dat. Jeśli nie ustawiono żadnego zakresu, wszystkie pozycje zostaną wyeksportowane.

en: Export Date Range
pl: Zakres dat eksportu

en: Select the fields you would like to include in the export.
pl: Wybierz pola, które chcesz dołączyć do eksportu.

en: Export Selected Fields
pl: Eksportuj zaznaczone pola

en: Filter the entries by adding conditions.
pl: Filtruj dane wejściowe, dodając warunki.

en: Select the forms you would like to export.
pl: Wybierz formularze, które chcesz wyeksportować.

en: Export Selected Forms
pl: Eksportuj wybrane formularze

en: Select the form you would like to export entry data from. You may only export data from one form at a time.
pl: Wybierz formularz, z którego chcesz eksportować dane wejściowe. Możesz eksportować dane tylko z jednego formularza na raz.

en: Export Selected Form
pl: Eksportuj wybrany formularz

en: Pricing fields allow you to add fields to your form that calculate pricing for selling goods and services.
pl: Pola cenowe umożliwiają dodawanie pól do formularza, które służą do obliczania cen sprzedaży towarów i usług.

en: Post Fields allow you to add fields to your form that create Post Drafts in WordPress from the submitted data.
pl: Pola Wpisów pozwalają dodawać pola do formularza, które tworzą szkice Wpisów WordPress na podstawie przesłanych danych.

en: Advanced Fields are for specific uses.  They enable advanced formatting of regularly used fields such as Name, Email, Address, etc.
pl: Zaawansowane pola są do konkretnych zastosowań. Umożliwiają one zaawansowane formatowanie często używanych pól: Imienia i nazwiska, e-mail, Adresu, itd.

en: Standard Fields provide basic form functionality.
pl: Standardowe pola zapewniają podstawowe funkcje formularza.

en: Input masks provide a visual guide allowing users to more easily enter data in a specific format such as dates and phone numbers.
pl: Maski wejściowe zapewniają wizualną wskazówkę pozwalającą użytkownikom na łatwiejsze wprowadzanie danych w określonym formacie, takim jak daty i numery telefonów.

en: Select which Product this field is tied to.
pl: Wybierz, do którego produktu jest przypisane to pole.

en: Product Field
pl: Pole produktu

en: Disables the quantity field.  A quantity of 1 will be assumed or you can add a Quantity field to your form from the Pricing Fields.
pl: Wyłącza pole ilości. Zostanie przyjęta wartość "1" lub możesz dodać pole "Ilość" do formularza z pól cen.

en: Disable Quantity
pl: Wyłącz pole ilości

en: Enter the base price for this product.
pl: Wprowadź cenę podstawową tego produktu.

en: Base Price
pl: Cena podstawowa

en: Enter the content (Text or HTML) to be displayed on the form.
pl: Wprowadź treść (Tekst lub HTML), która ma być wyświetlana w formularzu.

en: Check this option to enable data to be passed to the form and pre-populate this field dynamically. Data can be passed via Query Strings, Shortcode and/or Hooks.
pl: Zaznacz tę opcję, aby umożliwić przekazywanie danych do formularza i dynamiczne wypełnianie tego pola. Dane można przekazywać za pomocą ciągów zapytań, shortcode'ów i / lub hooków.

en: Incoming Field Data
pl: Przychodzące dane pola

en: Check this option to set this image as the post's Featured Image.
pl: Zaznacz tę opcję, aby ustawić ten obraz jako obrazek wyróżniający wpisu.

en: Select one or more image metadata field to be displayed along with the image upload field. They enable users to enter additional information about the uploaded image.
pl: Wybierz jedno lub więcej pól meta danych obrazu, które będą wyświetlane wraz z polem do przesłania obrazu. Umożliwiają użytkownikom wprowadzanie dodatkowych informacji o przesłanym obrazie.

en: Image Meta
pl: Meta dane obrazka

en: Selecting this option will set the post author to the WordPress user that submitted the form.
pl: Wybranie tej opcji spowoduje ustawienie Autor wpisu do użytkownika WordPress, który przesłał formularz.

en: Use Current User as Author
pl: Użyj bieżącego użytkownika jako autora

en: Select the category that will be used for the post that is created by the form entry.
pl: Wybierz kategorię, która będzie używana dla wpisu utworzonego przez wpis pozycji przesłanego formularza.

en: Check this option to format and insert merge tags into the Post Title.
pl: Zaznacz tę opcję, aby sformatować i wstawić znaczniki scalania do Tytułu wpisu.

en: Post Title Template
pl: Szablon tytułu wpisu

en: Check this option to format and insert merge tags into the Post Content.
pl: Zaznacz tę opcję, aby sformatować i wstawić znaczniki scalania do treści wpisów.

en: Post Content Template
pl: Szablon treści wpisów

en: Select the post format that will be used for the post that is created by the form entry.
pl: Wybierz format wiadomości, który zostanie użyty dla wpisu utworzonego przez wpis pozycji przesłanego formularza.

en: Select the author that will be used for the post that is created by the form entry.
pl: Wybierz autora, który będzie używany dla wpisu utworzonego przez wpis pozycji przesłanego formularza.

en: Post Author
pl: Autor wpisu

en: Select the post status that will be used for the post that is created by the form entry.
pl: Wybierz status wpisu, który będzie używany dla wpisu utworzonego przez wpis pozycji formularza.

en: Select which categories are displayed. You can choose to display all of them or select individual ones.
pl: Wybierz wyświetlane kategorie. Możesz wybrać wyświetlanie wszystkich lub wybrać pojedyncze.

en: Create rules to dynamically display or hide the submit button based on values from another field.
pl: Utwórz reguły, aby dynamicznie wyświetlać lub ukrywać przycisk "Prześlij" na podstawie wartości z innego pola.

en: Create rules to dynamically display or hide the page's Next Button based on values from another field.
pl: Utwórz reguły, aby dynamicznie wyświetlać lub ukrywać przycisk "Dalej" na stronie na podstawie wartości z innego pola.

en: Next Button Conditional Logic
pl: Logika warunkowa dla przycisku "Dalej"

en: Enter the path to an image you would like to use as the page previous button.
pl: Wprowadź ścieżkę do obrazu, którego chcesz użyć jako przycisku "Wstecz" na stronie.

en: Previous Button Image
pl: Obraz przycisku "Wstecz"

en: Enter the text you would like to appear on the page previous button.
pl: Wprowadź tekst, który chcesz wyświetlić na przycisku "Wstecz" na stronie.

en: Previous Button Text
pl: Tekst przycisku Wstecz

en: Enter the path to an image you would like to use as the page next button.
pl: Wprowadź ścieżkę do obrazu, którego chcesz użyć jako przycisku "Dalej" na stronie.

en: Next Button Image
pl: Obraz przycisku "Dalej"

en: Enter the text you would like to appear on the page next button.
pl: Wprowadź tekst, który chcesz wyświetlić na przycisku "Dalej" na stronie.

en: Next Button Text
pl: Tekst przycisku "Dalej"

en: Name each of the pages on your form.  Page names are displayed with the selected progress indicator.
pl: Nazwij każdą ze stron w formularzu. Nazwy stron są wyświetlane z wybranym wskaźnikiem postępu.

en: Select which progress bar style you would like to use.  Select custom to choose your own text and background color.
pl: Wybierz styl paska postępu, którego chcesz użyć. Wybierz opcję niestandardową, aby wybrać własny kolor tekstu i tła.

en: Select which type of visual progress indicator you would like to display.  Progress Bar, Steps or None.
pl: Wybierz rodzaj wizualnego wskaźnika postępu, który chcesz wyświetlić. Pasek postępu, etapy lub brak.

en: Create rules to dynamically display or hide this page based on values from another field.
pl: Utwórz reguły, aby dynamicznie wyświetlać lub ukrywać tę stronę na podstawie wartości z innego pola.

en: Page Conditional Logic
pl: Logika warunkowa Strony

en: Enter a message to be displayed to users who are not logged in (shortcodes and HTML are supported).
pl: Wprowadź wiadomość, która będzie wyświetlana użytkownikom, którzy nie są zalogowani (obsługiwane są shortcode'y i HTML).

en: Check this option to require a user to be logged in to view this form.
pl: Zaznacz tę opcję, aby wymagać uprzedniego zalogowania się użytkownika, aby mógł wyświetlić ten formularz.

en: Check this option to add a text input as the final choice of your radio button field. This allows the user to specify a value that is not a predefined choice.
pl: Zaznacz tę opcję, aby dodać tekst jednoliniowy jako ostatecznego wyboru pola radio. Pozwala to użytkownikowi określić wartość, która nie jest predefiniowanym wyborem.

en: "Other" Choice
pl: Opcja "Inne"

en: Check this option to add a "Select All" checkbox before the checkbox choices to allow users to check all the checkboxes with one click.
pl: Zaznacz tę opcję, aby dodać pole wyboru "Zaznacz wszystko" przed polami wyboru typu checkbox, aby umożliwić użytkownikom zaznaczenie wszystkich pól wyboru jednym kliknięciem.

en: "Select All" Choice
pl: Opcja "Zaznacz wszystko"

en: Text of the consent checkbox.
pl: Tekst pola wyboru zgody.

en: Checkbox Text
pl: Tekst pola wyboru

note: Translators: %s: Link to Chosen jQuery framework.
en: By selecting this option, the %s jQuery script will be applied to this field, enabling search capabilities to Drop Down fields and a more user-friendly interface for Multi Select fields.
pl: Wybierając tę opcję, skrypt jQuery %s zostanie zastosowany do tego pola umożliwiając funkcje wyszukiwania w polach listy rozwijanej i bardziej przyjazny dla użytkownika interfejs pól wielokrotnego wyboru.

note: Translators: %s: Link to Chosen jQuery framework.
en: Enable Enhanced UI
pl: Włącz rozszerzony interfejs użytkownika

en: Create rules to dynamically display or hide this field based on values from another field.
pl: Utwórz reguły, aby dynamicznie wyświetlać lub ukrywać to pole na podstawie wartości z innego pola.

en: Check this option to specify a value for each choice. Choice values are not displayed to the user viewing the form, but are accessible to administrators when viewing the entry.
pl: Zaznacz tę opcję, aby określić wartość dla każdego wyboru. Wartości wyboru nie są wyświetlane użytkownikowi przeglądającemu formularz, są dostępne dla administratorów podczas przeglądania wpisu.

en: Enable Choice Values
pl: Włącz wartości wyboru

en: Define the choices for this field. If the field type supports it you will also be able to select the default choice(s) using a radio or checkbox located to the left of the choice.
pl: Zdefiniuj wybory dla tego pola. Jeśli dany typ pola jest obsługiwany, będziesz mógł również wybrać domyślne wybory za pomocą przycisku radiowego lub pola wyboru znajdującego się po lewej stronie wyboru.

en: Field Choices
pl: Opcje pola

en: Enter the CSS class name you would like to use in order to override the default styles for this field.
pl: Wprowadź nazwę klasy CSS, której chcesz użyć, do nadpisania domyślnych styli dla tego pola.

en: Select the language you would like to use for the reCAPTCHA display from the available options.
pl: Wybierz język z dostępnych opcji, którego chcesz używać do wyświetlania reCAPTCHA.

en: reCAPTCHA Language
pl: Język reCAPTCHA

en: If you would like to override the default error validation for a field, enter it here.  This message will be displayed if there is an error with this field when the user submits the form.
pl: Jeśli chcesz zastąpić domyślne sprawdzanie poprawności dla pola, wprowadź je tutaj. Ten komunikat zostanie wyświetlony, jeśli wystąpi błąd w tym polu, gdy użytkownik prześle formularz.

en: Validation Message
pl: Komunikat walidacji

en: Select this setting to let browsers help a user fill in a field with autocomplete.  You can enter a single autocomplete attribute or multiple attributes separated with a space.  Learn more about autocomplete in the %s accessibility documentation %s.
pl: Wybierz to ustawienie, aby umożliwić przeglądarkom pomaganie użytkownikowi w wypełnianiu pola za pomocą autouzupełniania.  Możesz wprowadzić pojedynczy atrybut autocomplete lub wiele atrybutów oddzielonych spacją.  Dowiedz się więcej o autouzupełnianiu w %sdokumentacji dostępności %s.

en: Autocomplete Attribute
pl: Atrybut autocomplete

en: Select this setting to display the option as activated by default when the form first loads.
pl: Wybierz to ustawienie, aby wyświetlić tę opcję jako aktywną domyślnie po załadowaniu formularza.

en: Activated by Default
pl: Domyślnie aktywne

en: Select the field to be used as the source for the values for this field.
pl: Wybierz pole, które ma być używane jako źródło wartości dla tego pola.

en: Enter the label to be displayed next to the check box. For example, &quot;same as shipping address&quot;.
pl: Wprowadź etykietę, która będzie wyświetlana obok pola wyboru. Na przykład &quot;taki sam jak adres dostawy&quot;.

en: Activate this option to allow users to skip this field and submit the values entered in the associated field. For example, this is useful for shipping and billing address fields.
pl: Aktywuj tę opcję, aby pozwolić użytkownikom na pominięcie tego pola i przesłanie wartości wprowadzonych w powiązanym polu. Na przykład jest to przydatne w przypadku pól adresowych dostawy i rozliczeń.

en: Use Values Submitted in a Different Field
pl: Użyj wartości przesłanych w innym polu

en: Placeholders will not be submitted along with the form. Use Placeholders to give a hint at the expected value or format.
pl: Teksty zastępcze nie zostaną przesłane wraz z formularzem. Użyj tekstów zastępczych, jako wskazówki dotyczącej oczekiwanej wartości lub formatu.

en: The Placeholder will not be submitted along with the form. Use the Placeholder to give a hint at the expected value or format.
pl: Tekst zastępczy nie zostanie przesłany wraz z formularzem. Użyj tekstu zastępczego, jako wskazówki dotyczącej oczekiwanej wartości lub formatu.

en: If you would like to pre-populate the value of a field, enter it here.
pl: Jeśli chcesz wstępnie wypełnić wartość pola, wpisz ją tutaj.

en: Select the fields you'd like to use in this Address Field and customize the Sub-Labels by entering new ones.
pl: Wybierz pola, których chcesz użyć w tym polu adresu i dostosuj sub-etykiety, wprowadzając nowe.

en: Add Choices to this field. You can mark a choice as selected by default by using the radio buttons on the left.
pl: Dodaj opcje do tego pola. Możesz oznaczyć wybór jako wybrany domyślnie za pomocą przycisków radiowych po lewej stronie.

en: Name Prefix Choices
pl: Opcje wyboru prefiksu nazwy

en: Select the fields you'd like to use in this Name field and customize the Sub-Labels by entering new ones.
pl: Wybierz pola, których chcesz użyć w polu Nazwa i dostosuj sub-etykiety, wprowadzając nowe.

en: Select a form field size from the available options. This will set the width of the field. Please note: if using a paragraph field, the size applies only to the height of the field.
pl: Wybierz rozmiar pola formularza z dostępnych opcji. Spowoduje to ustawienie szerokości pola. Uwaga: jeśli używasz pola akapitu, wielkość odnosi się tylko do wysokości pola.

en: Select the sub-label placement.  Sub-labels can be placed above the field inputs or below the field inputs.
pl: Wybierz miejsce docelowe dla etykiety podrzędnej. Sub-etykiety można umieszczać nad polami wejściowymi lub pod polami wejściowymi.

en: Select the description placement.  Descriptions can be placed above the field inputs or below the field inputs.
pl: Wybierz miejsce opisu. Opisy można umieszczać nad polami wejściowymi lub pod polami wejściowymi.

en: Select the label visibility for this field.  Labels can either inherit the form setting or be hidden.
pl: Wybierz widoczność etykiety dla tego pola. Etykiety mogą dziedziczyć ustawienia formularza lub być ukryte.

en: Label Visibility
pl: Widoczność etykiety

en: Enter values in this setting to override the Sub-Label for each field.
pl: Wprowadź wartości w tym ustawieniu, aby zastąpić sub-etykietę dla każdego pola.

en: Enter the admin label of the form field.  Entering a value in this field will override the Field Label when displayed in the Gravity Forms administration tool.
pl: Wprowadź etykietę administratora pola formularza. Wprowadzenie wartości w tym polu spowoduje zastąpienie etykiety pola, gdy jest wyświetlane w narzędziu administracyjnym Gravity Forms.

en: Admin Label
pl: Etykieta administratora

en: Specify how many decimal places the number should be rounded to.
pl: Określ liczbę miejsc dziesiętnych, do których należy zaokrąglić liczbę.

en: Specify a mathematical formula. The result of this formula will be dynamically populated as the value for this field.
pl: Określ wzór matematyczny. Wynik tej formuły zostanie dynamicznie przekazany do wartości tego pola.

en: Enabling calculations will allow the value of this field to be dynamically calculated based on a mathematical formula.
pl: Włączenie obliczeń pozwoli na dynamiczne obliczanie wartości tego pola w oparciu o formułę matematyczną.

en: Enter the minimum and maximum values for this form field.  This will require that the value entered by the user must fall within this range.
pl: Wprowadź minimalne i maksymalne wartości dla tego pola formularza. Ustawienie to będzie wymagać, aby wartość wprowadzona przez użytkownika mieściła się w tym zakresie.

en: Number Range
pl: Zakres liczb

en: Select this option to hide the field label in the form.
pl: Wybierz tę opcję, aby ukryć etykietę pola w formularzu.

en: Hide Field Label
pl: Ukryj etykietę pola

en: Select this option to limit user input to unique values only.  This will require that a value entered in a field does not currently exist in the entry database for that field.
pl: Wybierz tę opcję, aby ograniczyć wprowadzanie danych użytkownika tylko do wartości unikatowych. Będzie to wymagało, aby wartość wprowadzona w polu obecnie nie istniała w bazie danych wpisów dla tego pola.

en: Select this option to make the form field required.  A required field will prevent the form from being submitted if it is not filled out or selected.
pl: Wybierz tę opcję, aby pole formularza było wymagane. Wymagane pole uniemożliwi przesłanie formularza, jeśli nie zostanie wypełnione lub wybrane.

en: Required Field
pl: Pole wymagane

en: Enter the description for the form field.  This will be displayed to the user and provide some direction on how the field should be filled out or selected.
pl: Wprowadź opis pola formularza. To będzie wyświetlane użytkownikowi i wskaże, w jaki sposób pole powinno zostać wypełnione lub wybrane.

en: Field Description
pl: Opis pola

en: Select the format you would like to use for the phone input.  Available options are domestic US/CANADA style phone number and international long format phone number.
pl: Wybierz format, którego chcesz użyć do wprowadzania telefonu. Dostępne opcje to krajowy numer telefonu USA / KANADY i międzynarodowy numer telefonu w dłuższym formacie.

en: Phone Number Format
pl: Format numeru telefonu

en: Specify the maximum file size in megabytes allowed for each of the files.
pl: Określ maksymalny rozmiar pliku w megabajtach dozwolony dla każdego z plików.

en: Specify the maximum number of files that can be uploaded using this field. Leave blank for unlimited. Note that the actual number of files permitted may be limited by this server's specifications and configuration.
pl: Określ maksymalną liczbę plików, które można przesłać przy użyciu tego pola. Pozostaw puste dla nieograniczonej liczby. Zwróć uwagę, że faktyczna liczba dozwolonych plików może być ograniczona przez specyfikę i konfigurację serwera.

en: Select this option to enable multiple files to be uploaded for this field.
pl: Wybierz tę opcję, aby umożliwić przesyłanie wielu plików przez to pole.

en: Enter the allowed file extensions for file uploads.  This will limit the type of files a user may upload.
pl: Wprowadź dozwolone rozszerzenia plików do przesłania plików. Ograniczy to typ plików, które użytkownik może przesłać.

en: Allowed File Extensions
pl: Dopuszczalne rozszerzenia pliku

en: Select the format you would like to use for the time field.  Available options are 12 hour (i.e. 8:30 pm) and 24 hour (i.e. 20:30).
pl: Wybierz format, którego chcesz użyć w polu czasu. Dostępne opcje to 12 godzinny (to jest 8:30 pm) i 24 godziny (to jest 20:30).

en: Select the format you would like to use for the date input.
pl: Wybierz format, którego chcesz użyć do wprowadzania danych.

en: Field Date Format
pl: Format pola Data

en: Check this box to prevent this field from being displayed in a non-secure page (i.e. not https://). It will redirect the page to the same URL, but starting with https:// instead. This option requires a properly configured SSL certificate.
pl: Zaznacz to pole, aby zapobiec wyświetlaniu tego pola na niezabezpieczonej stronie (to jest nie https://). Przekieruje on stronę do tego samego adresu URL, ale zaczynającego się od https://. Ta opcja wymaga poprawnie skonfigurowanego certyfikatu SSL.

en: Select the format of numbers that are allowed in this field. You have the option to use a comma or a dot as the decimal separator.
pl: Wybierz format liczb dozwolonych w tym polu. Możesz użyć przecinka lub kropki jako separatora dziesiętnego.

en: Select the format you would like to use for the Name field.  There are 3 options, Normal which includes First and Last Name, Extended which adds Prefix and Suffix, or Simple which is a single input field.
pl: Wybierz format, którego chcesz użyć w polu Nazwa. Dostępne są 3 opcje: Normalna, która zawiera Imię i Nazwisko, Rozszerzona, która dodaje tytuł i sufiks, lub Prosty, który jest pojedynczym polem wprowadzania.

en: Field Name Format
pl: Format nazwy pola

en: Check this box to prevent the State/Province/Region from being displayed in the form.
pl: Zaznacz to pole, aby zapobiec wyświetlaniu pola Województwo / Stan / Prowincja / Region w formularzu.

en: Hide State/Province/Region
pl: Ukryj Województwo / Stan / Prowincja / Region

en: Check this box to prevent Province field from being displayed in the form.
pl: Zaznacz to pole, aby zapobiec wyświetlaniu pola Prowincji w formularzu.

en: Hide Province Field
pl: Ukryj pole Prowincji

en: Check this box to prevent the State field from being displayed in the form.
pl: Zaznacz to pole, aby zapobiec wyświetlaniu pola Stanu w formularzu.

en: Hide State Field
pl: Ukryj pole Województwa / Stanu / Prowincji / Regionu

en: Check this box to prevent the extra address input (Address Line 2) from being displayed in the form.
pl: Zaznacz to pole, aby zapobiec wyświetlaniu w formularzu dodatkowego adresu wejściowego (wiersz adresu 2).

en: Hide Address Line 2
pl: Ukryj wiersz adresu 2

en: For addresses that only apply to one country, you can choose to not display the country drop down. Entries will still be recorded with the selected country.
pl: W przypadku adresów, które dotyczą tylko jednego kraju, możesz nie wyświetlać listy rozwijanej kraju. Pozycje będą nadal rejestrowane z danym krajem.

en: Hide Country
pl: Ukryj kraj

en: Select the country you would like to be selected by default when the form gets displayed.
pl: Wybierz kraj, który ma być domyślnie wybrany po wyświetleniu formularza.

en: Select the province you would like to be selected by default when the form gets displayed.
pl: Wybierz prowincję, którą chcesz wybrać domyślnie, gdy formularz zostanie wyświetlony.

en: Default Province
pl: Domyślna Prowincja

en: Select the state you would like to be selected by default when the form gets displayed.
pl: Wybierz stan, który ma być domyślnie wybrany po wyświetleniu formularza.

en: Default State
pl: Domyślny stan

en: Select the type of address you would like to use.
pl: Wybierz typ adresu, którego chcesz użyć.

en: Select the type of inputs you would like to use for the date field. Date Picker will let users select a date from a calendar. Date Field will let users free type the date.
pl: Wybierz typ, który ma być użyty w polu daty. Wybieranie daty pozwala użytkownikom wybrać datę z kalendarza. Pole "Data" umożliwia użytkownikom wpisanie dowolnej daty.

en: Enter the maximum number of rows that users are allowed to add.
pl: Wpisz maksymalną liczbę wierszy, które użytkownicy mogą dodać.

en: Enter the maximum number of characters that this field is allowed to have.
pl: Wprowadź maksymalną liczbę znaków, która jest dopuszczalna w tym polu.

en: Select the type of field from the available form fields.
pl: Wybierz typ pola z dostępnych pól formularza.

en: Field type
pl: Typ pola

en: Select the custom field name from available existing custom fields, or enter a new custom field name.
pl: Wybierz niestandardową nazwę pola z dostępnych istniejących pól niestandardowych lub wprowadź nową nazwę niestandardowego pola.

en: Select the position of the badge containing the links to Google's privacy policy and terms.
pl: Wybierz pozycję identyfikatora zawierającego linki do polityki prywatności i warunków korzystania z serwisu Google.

en: CAPTCHA Badge Position
pl: Pozycja identyfikatora CAPTCHA

en: Select the type of CAPTCHA you would like to use.
pl: Wybierz typ CAPTCHA, którego chcesz użyć.

en: CAPTCHA Type
pl: Typ CAPTCHA

en: Select the visual theme for the reCAPTCHA field from the available options to better match your site design.
pl: Wybierz wizualny motyw pola reCAPTCHA z dostępnych opcji, aby lepiej dopasować go do wzornictwa witryny.

en: reCAPTCHA Theme
pl: Motyw reCAPTCHA

en: When enabled, margins are added to properly align the HTML content with other form fields.
pl: Po włączeniu marginesy są dodawane w celu prawidłowego wyrównania treści HTML do innych pól formularza.

en: Disable Default Margins
pl: Wyłącz domyślne marginesy

en: Enter the label for this HTML block. It will help you identify your HTML blocks in the form editor, but it will not be displayed on the form.
pl: Wprowadź etykietę dla tego bloku HTML. Pomoże Ci zidentyfikować bloki HTML w edytorze formularzy, ale nie będzie wyświetlany w formularzu.

en: Enter the label of the form field.  This is the field title the user will see when filling out the form.
pl: Wprowadź etykietę pola formularza. Jest to tytuł pola, który użytkownik zobaczy przy wypełnianiu formularza.

note: Translators: %s: Link to article about query strings.
en: To pass field data to the confirmation page, build a Query String using the 'Insert Merge Tag' drop down. %s..more info on querystrings &raquo;%s
pl: Aby przekazać dane pola do strony potwierdzenia, zbuduj ciąg zapytania za pomocą rozwijanego menu "Wstaw znacznik scalania". %s..więcej informacji o zapytaniach &raquo;%s

note: Translators: %s: Link to article about query strings.
en: Pass Data Via Query String
pl: Prześlij dane przez ciąg zapytania

en: Enter the URL of the webpage you would like the user to be redirected to after they have submitted the form.
pl: Wprowadź adres URL strony, na którą chcesz przekierować użytkownika po przesłaniu formularza.

en: Redirect Form to URL
pl: Przekieruj formularz do adresu URL

en: Select the page you would like the user to be redirected to after they have submitted the form.
pl: Wybierz stronę, na którą chcesz przekierować użytkownika po przesłaniu formularza.

en: Redirect Form to Page
pl: Przekierowanie do strony

en: When enabled, auto-formatting will insert paragraph breaks automatically. Disable auto-formatting when using HTML to create the confirmation content.
pl: Po włączeniu automatycznego formatowania, akapity i łamanie linii są wstawiane automatycznie. Wyłącz to, gdy używasz HTML do tworzenia treści potwierdzenia.

en: Enter the text you would like the user to see on the confirmation page of this form.
pl: Wprowadź tekst, który użytkownik powinien zobaczyć na stronie potwierdzenia tego formularza.

en: Confirmation Message Text
pl: Tekst wiadomości potwierdzenia

en: Enter the URL of a custom image to replace the default 'delete item' icon. A maximum size of 16px by 16px is recommended
pl: Wprowadź adres URL niestandardowego obrazu, aby zastąpić domyślną ikonę "usuń element". Zalecany jest maksymalny rozmiar 16 x 16 pikseli

en: Enter the URL of a custom image to replace the default 'add item' icon. A maximum size of 16px by 16px is recommended
pl: Wprowadź adres URL niestandardowego obrazu, aby zastąpić domyślną ikonę "dodaj element". Zalecany jest maksymalny rozmiar 16 x 16 pikseli

en: Enter the CSS class name you would like to use in order to override the default styles for this form.
pl: Wprowadź nazwę klasy CSS, której chcesz użyć, aby nadpisać domyślne style dla tego formularza.

en: Form CSS Class Name
pl: Nazwę klasy CSS formularza

en: Enter the path to an image you would like to use as the form submit button.
pl: Wprowadź ścieżkę do obrazu, którego chcesz użyć jako przycisku przesyłania formularza.

en: Form Button Image
pl: Obraz przycisku formularza

en: Enter the text you would like to appear on the form submit button.
pl: Wprowadź tekst, który chcesz wyświetlany na przycisku Prześlij, formularza.

en: Form Button Text
pl: Tekst przycisku formularza

en: Required Indicator
pl: Marker wymagalności

en: Select the default sub-label placement.  Sub-labels can be placed above the field inputs or below the field inputs. This setting can be overridden in the appearance settings for each field.
pl: Wybierz domyślne umiejscowienie sub-etykiety. Sub-etykiety można umieszczać nad polami wejściowymi lub pod polami wejściowymi. To ustawienie można nadpisać w ustawieniach wyglądu dla danego pola.

en: Select the default description placement.  Descriptions can be placed above the field inputs or below the field inputs. This setting can be overridden in the appearance settings for each field.
pl: Wybierz domyślne umieszczenie opisu.  Opisy można umieszczać nad polami wejściowymi lub pod polami wejściowymi. To ustawienie można nadpisać w ustawieniach wyglądu dla danego pola.

en: Select the default label placement.  Labels can be top aligned above a field, left aligned to the left of a field, or right aligned to the right of a field. This is a global label placement setting.
pl: Wybierz domyślne rozmieszczenie etykiet.  Etykiety mogą być wyrównane do góry nad polem, do lewej po lewej stronie pola lub do prawej po prawej stronie pola. Jest to globalne ustawienie umieszczenia etykiety.

en: Form Label Placement
pl: Formularz położenie etykiety

en: Enter a description for your form. This may be used for user instructions.
pl: Wpisz opis swojego formularza. Może to być używane do instrukcji dla użytkownika.

en: Enter the title of your form.
pl: Wprowadź tytuł swojego formularza.

en: Check this option to enable Gravity Forms' legacy markup. This will hinder the accessibility of your form.
pl: Zaznacz tą opcję, aby włączyć starsze znaczniki Gravity Forms. To zmniejszy dostępność Twojego formularza.

en: Legacy Markup
pl: Przestarzały Markup

en: Check this option to enable a sliding animation when displaying/hiding conditional logic fields.
pl: Zaznacz tę opcję, aby włączyć animację rozwijania podczas wyświetlania / ukrywania pól logiki warunkowej.

en: Enable Animation
pl: Włącz animację

en: Enables the honeypot spam protection technique, which is an alternative to the reCAPTCHA field.
pl: Włącza technikę ochrony przed spamem typu honeypot, która jest alternatywą dla pola reCAPTCHA.

en: Enable Anti-spam honeypot
pl: Włącz honeypot antyspamowy

en: Schedule a time period the form is active.
pl: Zaplanuj okres czasu, w którym formularz jest aktywny.

en: Enter a number in the input box below to limit the number of entries allowed for this form. The form will become inactive when that number is reached.
pl: Wprowadź liczbę w polu poniżej, aby ograniczyć liczbę dozwolonych wpisów dla tego formularza. Formularz stanie się nieaktywny po osiągnięciu tej liczby.

en: Limit Number of Entries
pl: Ogranicz liczbę przesłanych pozycji

en: Limit the number of entries a form can generate and/or schedule a time period the form is active.
pl: Ogranicz liczbę wpisów, które formularz może wygenerować i / lub zaplanuj okres czasu, w którym formularz jest aktywny.

en: Limit Form Activity
pl: Ogranicz aktywność formularza

en: When enabled, any files uploaded to File Upload fields will be attached to the notification email.
pl: Po włączeniu wszystkie pliki przesłane do pól przesyłania plików zostaną dołączone do wiadomości e-mail z powiadomieniem jako regularne załączniki.

en: Enter a comma separated list of email addresses you would like to receive a BCC of the notification email.
pl: Wprowadź rozdzielaną przecinkami listę adresów e-mail, które chcesz otrzymywać UDW wiadomości e-mail z powiadomieniem.

en: Blind Carbon Copy Addresses
pl: Ukryte Do Wiadomości (UDW)

en: Enter a comma separated list of email addresses you would like to receive a CC of the notification email.
pl: Wprowadź rozdzielaną przecinkami listę adresów e-mail, na które chcesz otrzymywać wiadomość DW z powiadomieniem.

en: Carbon Copy Addresses
pl: Do Wiadomości (DW)

en: Enter the email address you would like to be used as the reply to address for the notification email.
pl: Wprowadź adres e-mail, który ma być używany jako odpowiedź na adres (Reply-To).

en: Enter the name you would like the notification email sent from, or select the name from available name fields.
pl: Wprowadź nazwę, z której chcesz wysłać wiadomość e-mail z powiadomieniem, lub wybierz dostępnych pól nazw.

en: Enter an authorized email address you would like the notification email sent from. To avoid deliverability issues, always use your site domain in the from email.
pl: Wprowadź autoryzowany adres e-mail, z którego chcesz otrzymywać powiadomienia. Aby uniknąć problemów z dostarczalnością, zawsze używaj domeny witryny w wiadomości e-mail.

en: From Email Address
pl: Adres e-mail Nadawcy

en: Allows notification to be sent to different email addresses depending on values selected in the form.
pl: Umożliwia wysyłanie powiadomień na różne adresy e-mail w zależności od wartości wybranych w formularzu.

en: When enabled, auto-formatting will insert paragraph breaks automatically. Disable auto-formatting when using HTML to create email notification content.
pl: Po włączeniu automatycznego formatowania, akapity i łamanie linii są wstawiane automatycznie. Wyłącz to, gdy używasz HTML do tworzenia treści powiadomień e-mail.

en: Disable Auto-Formatting
pl: Wyłącz automatyczne formatowanie

en: Enter the email address you would like the notification email sent to.
pl: Wprowadź adres e-mail, na który chcesz wysłać wiadomość e-mail z powiadomieniem.

en: Send To Email Address
pl: Wyślij na adres e-mail

en: New submission from
pl: Nowa pozycja od

en: User Login
pl: Login użytkownika

en: User Email
pl: E-mail użytkownika

en: User Display Name
pl: Wyświetlana nazwa użytkownika

en: HTTP Referer URL
pl: Adres URL odsyłacza HTTP (referer)

en: HTTP User Agent
pl: Agent użytkownika HTTP

en: Embed Post/Page Title
pl: Osadź wpis/tytuł strony

en: Embed Post/Page Id
pl: Osadź wpis/ID strony

en: User IP Address
pl: Adres IP użytkownika

en: Insert Merge Tag
pl: Wstaw znacznik scalania

en: Pricing Fields
pl: Pola Cen

en: Post Fields
pl: Pola Wpisów

en: View Form
pl: Wyświetl formularz

en: Form Updated
pl: Formularz zaktualizowany.

en: Please %1$scontact our support team%2$s.
pl: Proszę %1$sskontaktuj się z naszym zespołem wsparcia%2$s.

en: There was an error while saving your form.
pl: Podczas zapisywania formularza wystąpił błąd.

en: Enable Next Button Conditional Logic
pl: Włącz logikę warunkową dla przycisku "Dalej"

en: Enable Page Conditional Logic
pl: Włącz logikę warunkową dla strony

en: Enable Conditional Logic
pl: Włącz logikę warunkową

en: Allow field to be populated dynamically
pl: Pozwól wypełniać pole dynamicznie

en: Use the Rich Text Editor
pl: Używaj wizualnego edytora tekstu

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Force SSL
pl: Wymuś SSL

en: Enable Password Input
pl: Włącz pole hasła

en: Delete Icon URL
pl: Usuń adres URL ikony

en: Add Icon URL
pl: Dodaj adres URL ikony

en: Zulu
pl: zulu

en: Vietnamese
pl: wietnamski

en: Urdu
pl: urdu

en: Ukrainian
pl: ukraiński

en: Turkish
pl: turecki

en: Thai
pl: tajski

en: Telugu
pl: telugu

en: Tamil
pl: tamilski

en: Swedish
pl: szwedzki

en: Swahili
pl: suahili

en: Spanish (Latin America)
pl: hiszpański (Ameryka Łacińska)

en: Spanish
pl: hiszpański

en: Slovenian
pl: słoweński

en: Slovak
pl: słowacki

en: Sinhalese
pl: cejloński

en: Serbian
pl: serbski

en: Russian
pl: rosyjski

en: Romanian
pl: rumuński

en: Portuguese (Portugal)
pl: portugalski (Portugalia)

en: Portuguese (Brazil)
pl: portugalski (Brazylia)

en: Portuguese
pl: portugalski

en: Polish
pl: polski

en: Persian
pl: perski

en: Norwegian
pl: norweski

en: Mongolian
pl: mongolski

en: Marathi
pl: marathi

en: Malayalam
pl: malajalam

en: Malay
pl: malajski

en: Lithuanian
pl: litewski

en: Latvian
pl: łotewski

en: Laothian
pl: laotański

en: Korean
pl: koreański

en: Kannada
pl: kannada

en: Japanese
pl: japoński

en: Italian
pl: włoski

en: Indonesian
pl: indonezyjski

en: Icelandic
pl: islandzki

en: Hungarian
pl: węgierski

en: Hindi
pl: hindi

en: Hebrew
pl: hebrajski

en: Gujarati
pl: gudżarati

en: Greek
pl: grecki

en: German (Switzerland)
pl: niemiecki (Szwajcaria)

en: German (Austria)
pl: niemiecki (Austria)

en: German
pl: niemiecki

en: Georgian
pl: gruziński

en: Galician
pl: galicyjski

en: French (Canadian)
pl: francuski (Kanada)

en: French
pl: francuski

en: Finnish
pl: fiński

en: Filipino
pl: filipiński

en: Estonian
pl: estoński

en: English (US)
pl: angielski (USA)

en: English (UK)
pl: angielski (UK)

en: Dutch
pl: holenderski

en: Danish
pl: duński

en: Czech
pl: czeski

en: Croatian
pl: chorwacki

en: Chinese (Traditional)
pl: chiński (tradycyjny)

en: Chinese (Simplified)
pl: chiński (uproszczony)

en: Chinese (Hong Kong)
pl: chiński (Hong Kong)

en: Catalan
pl: kataloński

en: Bulgarian
pl: bułgarski

en: Bengali
pl: bengalski

en: Basque
pl: baskijski

en: Azerbaijani
pl: azerski

en: Armenian
pl: armeński

en: Amharic
pl: amharski

en: Afrikaans
pl: afrikaans

en: Arabic
pl: arabski

en: Language
pl: Język

en: Activated by default
pl: Domyślnie aktywowane

en: Source Field
pl: Pole źródłowe

en: Option Label
pl: Etykieta opcji

en: To activate this option, please add a field to be used as the source.
pl: Aby aktywować tę opcję, należy dodać pole które będzie używane jako źródło.

en: Display option to use the values submitted in different field
pl: Wyświetl opcję, aby użyć wartości przesłanych w innym polu

en: Default Values
pl: Wartości domyślne

en: Enable Autocomplete
pl: Włącz autouzupełnianie

en: Prefix Choices
pl: Prefiks wyborów

en: Default Value
pl: Domyślna wartość

en: Admin Field Label
pl: Etykieta pola admina

en: Field Size
pl: Rozmiar pola

en: Enable enhanced user interface
pl: Włącz ulepszony interfejs użytkownika

en: Custom CSS Class
pl: Dodaj niestandardową klasę CSS

en: Custom Validation Message
pl: Własny komunikat walidacji

en: Use Form Setting (%s)
pl: Użyj ustawień formularza (%s)

en: Visible (%s)
pl: Widoczne (%s)

en: Field Label Visibility
pl: Widoczność etykiety pola

en: Placeholders
pl: Teksty zastępcze

en: Placeholder text is not supported when using the Rich Text Editor.
pl: Tekst zastępczy nie jest obsługiwany, podczas korzystania z wizualnego edytora tekstu.

en: No Duplicates
pl: Bez duplikatów

en: Required
pl: Wymagane

en: Rules
pl: Warunki

en: Do not round
pl: Nie zaokrąglaj

en: Rounding
pl: Zaokrąglanie

en: Validate Formula
pl: Walidacja Formuły

en: There appears to be a problem with the formula.
pl: Prawdopodobnie w formule jest błąd.

en: The formula appears to be valid.
pl: Formuła wydaje się prawidłowa.

en: Formula
pl: Formuła

en: Enable Calculation
pl: Włącz obliczenia

en: Range
pl: Zakres

en: Maximum Characters
pl: Maksimum znaków

en: Select a Mask
pl: Wybierz maskę

en: Zip Code w/ Optional Plus Four
pl: Kod pocztowy z opcjonalnym plus cztery

en: Course Code
pl: Kod kursu

en: Social Security Number
pl: Numer ubezpieczenia społecznego

en: Valid Input
pl: Prawidłowe dane wejściowe

en: Mask
pl: Maska

en: Examples
pl: Przykłady

en: All other characters are literal values and will be displayed automatically.
pl: Wszystkie inne znaki są wartościami dosłownym i będą wyświetlone automatycznie.

en: Use a question mark '?' to indicate optional characters. Note: All characters after the question mark will be optional.
pl: Użyj znaku zapytania "?" aby wskazać opcjonalne znaki. Uwaga: Wszystkie znaki po znaku zapytania będą opcjonalne.

en: Use an asterisk '*' to indicate any alphanumeric character.
pl: Gwiazdka "*" aby wskazać dowolny znak alfanumeryczny.

en: Use a lower case 'a' to indicate an alphabetical character.
pl: Należy używać małej litery 'a', aby wskazać znaki literowe.

en: Use a '9' to indicate a numerical character.
pl: Użyj '9', aby wskazać znak numeryczny.

en: Usage
pl: Użycie

en: Custom Mask Instructions
pl: Instrukcja niestandardowej maski

en: Enter a custom mask
pl: Wprowadź niestandardową maskę

en: Input Mask
pl: Maska wprowadzania

en: Standard
pl: Standardowa

en: Supported Credit Cards
pl: Obsługiwane karty kredytowe

en: Sub-Labels
pl: Sub-etykiety

en: Number Format
pl: Format liczb

en: Good
pl: Dobre

en: Bad
pl: Kiepskie

en: Short
pl: Krótkie

en: Minimum Strength
pl: Minimalna siła hasła

en: Enable Password Strength
pl: Włącz wskaźnik siły hasła

en: Enable Password Visibility Toggle
pl: Włączyć funkcję przełączania widoczności hasła

en: Password Fields
pl: Pola hasła

en: Enable Email Confirmation
pl: Włącz potwierdzenie mailowe

en: Enable "other" choice
pl: Włącz opcję "Inne"

en: Enable "Select All" choice
pl: Włącz opcję "Zaznacz wszystko"

en: Save
pl: Zapisz

en: enter name
pl: wprowadź nazwę

en: Enter name
pl: Wprowadź nazwę

en: Save as
pl: Zapisz jako

en: Save as new custom choice
pl: Zapisz jako nową niestandardową opcję

en: Insert Choices
pl: Wstaw wybory

en: Select a category and customize the predefined choices or paste your own list to bulk add choices.
pl: Wybierz kategorię i dostosuj do predefiniowanych wyborów lub wklej własną listę.

en: Extra Large
pl: Bardzo duży

en: Extra Small
pl: Bardzo mały

en: Definitely Not
pl: Zdecydowanie nie

en: Probably Not
pl: Prawdopodobnie nie

en: Not Sure
pl: Nie wiem

en: Probably
pl: Prawdopodobnie

en: Definitely
pl: Zdecydowanie

en: Would You
pl: Czy chcesz

en: Much Worse
pl: Znacznie gorzej

en: Somewhat Worse
pl: Trochę gorzej

en: About the Same
pl: Prawie tak samo

en: Somewhat Better
pl: Nieco lepiej

en: Much Better
pl: O wiele lepiej

en: Comparison
pl: Porównanie

en: Strongly Disagree
pl: Zdecydowanie się nie zgadzam

en: Disagree
pl: Nie zgadzam się

en: Agree
pl: Zgoda

en: Strongly Agree
pl: Zdecydowanie się zgadzam

en: Agreement
pl: Zgody

en: Not Important
pl: Nieważne

en: Somewhat Important
pl: Niezbyt ważne

en: Important
pl: Ważne

en: Very Important
pl: Bardzo ważne

en: Importance
pl: Ważność

en: Very Unsatisfied
pl: Bardzo niezadowolony

en: Unsatisfied
pl: Niezadowolony

en: Neutral
pl: Neutralny

en: Satisfied
pl: Zadowolona

en: Very Satisfied
pl: Bardzo zadowolony

en: Satisfaction
pl: Zadowolenie

en: Never used
pl: Nigdy

en: Over 3 years
pl: Powyżej 3 lat

en: 1-3 years
pl: 1-3 lata

en: 1-6 months
pl: 1-6 miesięcy

en: Less than a month
pl: Mniej niż miesiąc

en: How Long
pl: Jak długo

en: Less than once a month
pl: Rzadziej niż raz w miesiącu

en: 2 to 3 times a month
pl: 2-3 razy w miesiącu

en: Once a month
pl: Raz na miesiąc

en: 2 to 3 times a week
pl: 2-3 razy w tygodniu

en: Once a week
pl: Raz w tygodniu

en: Every day
pl: Codziennie

en: How Often
pl: Jak często

en: December
pl: Grudzień

en: November
pl: Listopad

en: October
pl: Październik

en: September
pl: Wrzesień

en: August
pl: Sierpień

en: July
pl: Lipiec

en: June
pl: Czerwiec

en: April
pl: Kwiecień

en: March
pl: Marzec

en: February
pl: Luty

en: January
pl: Styczeń

en: Months of the Year
pl: Miesięce w roku

en: Saturday
pl: Sobota

en: Friday
pl: Piątek

en: Thursday
pl: Czwartek

en: Wednesday
pl: Środa

en: Tuesday
pl: Wtorek

en: Monday
pl: Poniedziałek

en: Sunday
pl: Niedziela

en: Days of the Week
pl: Dni tygodnia

en: Some College
pl: College

en: Graduate or Professional Degree
pl: Absolwent lub stopień zawodowy

en: Bachelor's Degree
pl: Wyższe licencjackie

en: Associate Degree
pl: Studium

en: High School
pl: Liceum Ogólnokształcące

en: Education
pl: Edukacja

en: Transportation/Logistics
pl: Transport/Logistyka

en: Telecommunications
pl: Telekomunikacja

en: Technology
pl: Technologia

en: Skilled Labor
pl: Wykwalifikowana siła robocza

en: Science/Research
pl: Nauka/Badania naukowe

en: Sales
pl: Sprzedaż

en: Retail
pl: Handel detaliczny

en: Restaurant/Food Service
pl: Restauracja/gastronomia

en: Real Estate
pl: Nieruchomości

en: QA/Quality Control
pl: Kontrola jakości

en: Professional Services
pl: Usługi specjalistyczne

en: Pharmaceutical/Biotech
pl: Farmacja/Biotechnika

en: Non-Profit/Volunteer
pl: Non-Profit/Wolontariat

en: Manufacturing/Operations
pl: Operacje produkcyjne

en: Management/Executive
pl: Zarządzanie/Kierownictwo

en: Legal
pl: Prawo

en: Law Enforcement/Security
pl: Egzekwowanie prawa/bezpieczeństwo

en: Job Search Aids
pl: Pośrednictwo pracy

en: Insurance
pl: Ubezpieczenia

en: Installation/Maintenance
pl: Konserwacja

en: Human Resources
pl: Zasoby ludzkie

en: Hospitality/Travel
pl: Hotelarstwo/Podróże

en: Government/Military
pl: Rząd/Wojsko

en: Engineering
pl: Inżynieria

en: Energy/Utilities
pl: Energia i media

en: Education/Training
pl: Edukacja/Szkolenia

en: Customer Service
pl: Obsługa klienta

en: Consumer Goods
pl: Dobra konsumpcyjne

en: Construction/Facilities
pl: Obiekty budowlane

en: Clerical/Administrative
pl: Administracja/praca biurowa

en: Business Opportunity
pl: Możliwości biznesowe

en: Business Development
pl: Rozwój biznesu

en: Banking/Mortgage
pl: Bankowość/Kredyty hipoteczne

en: Automotive
pl: Motoryzacja

en: Arts/Entertainment/Publishing
pl: Działalność artystyczna/rozrywkowa/wydawnicza

en: Aerospace/Aviation
pl: Lotnictwo

en: Advertising/Public Relations
pl: Reklama/Public Relations

en: Accounting/Finance
pl: Księgowość/Finanse

en: Industry
pl: Przemysł

en: Seasonal
pl: Sezonowy

en: Intern
pl: Staż zawodowy

en: Contract
pl: Kontraktowy

en: Temporary
pl: Tymczasowo

en: Employee
pl: Pracownik

en: Per Diem
pl: Dziennie

en: Part-Time
pl: W niepełnym wymiarze czasu

en: Full-Time
pl: Na pełny etat

en: Job Type
pl: Rodzaj pracy

en: Student
pl: Student/Uczeń

en: Retired
pl: Emerytka/Emeryt

en: Homemaker
pl: Praca z domu

en: Not employed and not looking for work
pl: Bezrobotny, ale nie szukam pracy

en: Not employed but looking for work
pl: Bezrobotny, ale szukam pracy

en: Self-employed
pl: Samozatrudnienie

en: Employed Part-Time
pl: Niepełny etat

en: Employed Full-Time
pl: Pełny etat

en: Employment
pl: Zatrudnienie

en: Widowed
pl: Wdowiec/Wdowa

en: Divorced
pl: Rozwiedziona/Rozwiedziony

en: Married
pl: Małżeństwo

en: Single
pl: Singiel

en: Marital Status
pl: Status związku

en: 65 or Above
pl: 65 i więcej

en: 45-54
pl: 45 - 54 lata

en: 35-44
pl: 35 - 44 lata

en: 25-34
pl: 25-34 lata

en: 18-24
pl: 18-24 lata

en: Under 18
pl: Poniżej 18

en: Age
pl: Wiek

en: Prefer Not to Answer
pl: Wolę nie odpowiadać

en: Female
pl: Kobieta

en: Male
pl: Mężczyzna

en: Gender
pl: Płeć

en: South America
pl: Ameryka Południowa

en: North America
pl: Ameryka Północna

en: Europe
pl: Europa

en: Asia
pl: Azja

en: Africa
pl: Afryka

en: Continents
pl: Kontynenty

en: Canadian Province/Territory
pl: Prowincje i terytoria kanadyjskie

en: U.S. States
pl: Stany U.S.A.

en: Countries
pl: Państwa

en: Bulk Add / Predefined Choices
pl: Masowe dodawanie/Predefiniowane opcje

en: Label
pl: Etykieta

en: Choices
pl: Wybory

en: Show Values
pl: pokaż wartości

en: Phone Format
pl: Format numeru telefonu

en: 24 hour
pl: 24-godzinny

en: 12 hour
pl: 12-godzinny

en: Time Format
pl: Format czasu

en: Maximum Rows
pl: Maksymalna liczba wierszy

en: Enable multiple columns
pl: Włącz wiele kolumn

en: Columns
pl: Kolumny

en: Maximum allowed on this server: %sMB
pl: Maksymalny rozmiar dozwolony na tym serwerze: %sMB

en: Maximum File Size
pl: Maksymalny rozmiar pliku

en: Maximum Number of Files
pl: Osiągnięto limit możliwych do przesłania plików

en: Enable Multi-File Upload
pl: Włącz przesyłanie wielu plików

en: Multiple Files
pl: Wiele plików

en: Separated with commas (i.e. jpg, gif, png, pdf)
pl: Oddzielone przecinkami (np. jpg, gif, png, pdf)

en: Allowed file extensions
pl: Dopuszczalne rozszerzenia pliku

en: Customize Fields
pl: Dostosuj pola

en: Placeholder
pl: Tekst zastępczy

en: Date Format Placement
pl: Lokalizacja formatu daty

en: Date Format
pl: Format daty

en: Preview this form to see your custom icon.
pl: Wyświetl podgląd tego formularza, aby zobaczyć niestandardową ikonę.

en: Image Path:
pl: Ścieżka obrazka:

en: Custom Icon
pl: Własna ikona

en: Calendar Icon
pl: Ikona kalendarza

en: No Icon
pl: Brak ikony

en: Date Drop Down
pl: Lista rozwijana daty

en: Date Picker
pl: Wybór daty

en: Date Field
pl: Pole daty

en: Date Input Type
pl: Typ pola daty

en: Name Fields
pl: Pola imienia i nazwiska

en: Extended
pl: Rozszerzony

en: Name Format
pl: Format imienia i nazwiska

en: Default Country
pl: Domyślny kraj

en: Default %s
pl: Domyślnie: %s

en: Address Fields
pl: Pola adresowe

en: Address Type
pl: Typ adresu

en: Set as Featured Image
pl: Ustaw jako obrazek wyróżniający

en: Featured Image
pl: Obrazek wyróżniający

en: Image Metadata
pl: Metadane obrazka

en: Create content template
pl: Utwórz szablon treści

en: Content Template
pl: Szablon treści

en: Placeholder Label
pl: Etykieta tekstu zastepczego

en: Display placeholder
pl: Wyświetl tekst zastepczy

en: Select Categories
pl: Wybierz kategorie

en: All Categories
pl: Wszystkie kategorie

en: Post Category
pl: Kategoria wpisu

en: Post Format
pl: Format wpisu

en: Use logged in user as author
pl: Użyj zalogowanego użytkownika jako autora

en: Default Post Author
pl: Domyślny autor wpisu

en: Published
pl: Opublikowany

en: Pending Review
pl: Oczekuje na przegląd

en: Draft
pl: Szkic

en: Post Status
pl: Status wpisu

en: Select an existing custom field
pl: Wybierz istniejące pole niestandardowe

en: New
pl: Nowe

en: Existing
pl: Istniejące

en: Custom Field Name
pl: Własna nazwa pola

en: Inline
pl: W linii

en: Bottom Left
pl: W lewym dolnym rogu

en: Bottom Right
pl: W prawym dolnym rogu

en: Badge Position
pl: Pozycja identyfikatora

en: Dark
pl: Ciemny

en: Light
pl: Jasny

en: Theme
pl: Motyw

en: Font Color
pl: Kolor czcionki

en: Large
pl: Duży

en: Small
pl: Mały

en: Size
pl: Rozmiar

en: Math Challenge
pl: Wyzwanie matematyczne

en: Advanced Fields
pl: Pola Zaawansowane

en: Single line text
pl: Pole tekstowe

en: Standard Fields
pl: Pola Standardowe

en: Disable default margins
pl: Wyłącz domyślne marginesy

en: Text:
pl: Tekst:

en: Next Button
pl: Przycisk "Dalej"

en: Disable quantity field
pl: Wyłącz pole ilości

en: Single Method
pl: Pojedyncza metoda

en: Calculation
pl: Obliczenia

en: User Defined Price
pl: Ceny ustalone przez użytkownika

en: Single Product
pl: Pojedynczy produkt

en: Field Type
pl: Rodzaj Pola

en: Product Field Mapping
pl: Mapowanie pól produktu

en: Checkbox Label
pl: Etykieta pola typu checkbox

en: Field Label
pl: Etykieta pola

en: Image Path:
pl: Ścieżka obrazka:

en: Button Text:
pl: Tekst przycisku:

en: Default
pl: Domyślny

en: Previous Button
pl: Przycisk "Wstecz"

en: Completion Text
pl: Tekst na zakończenie

en: Display completed progress bar on confirmation
pl: Wyświetl pasek postępu na ekranie potwierdzenia

en: Page Names
pl: Nazwy stron

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Custom
pl: Niestandardowe

en: Red
pl: Czerwony

en: Orange
pl: Pomarańczowy

en: Green
pl: Zielony

en: Gray
pl: Szary

en: Blue
pl: Niebieski

en: Progress Bar Style
pl: Styl Paska Postępu

en: None
pl: Brak

en: Steps
pl: Etapy

en: Progress Bar
pl: Pasek postępu

en: Progress Indicator
pl: Wskaźnik postępu

en: No field selected
pl: Nie wybrano pola

en: Search for a field
pl: Wyszukaj pole

en: Custom settings
pl: Ustawienia niestandardowe

en: Field Settings
pl: Ustawienia pól

en: Add Fields
pl: Dodaj pola

en: Return to Form List
pl: Powrót do listy formularzy

en: Continue Editing this Form
pl: Kontynuuj edycję tego formularza

en: Setup Email Notifications for this Form
pl: Włącz powiadomienia dla tego formularza

en: Preview this Form
pl: Podgląd Formularza

en: What would you like to do next?
pl: Co teraz chcesz zrobić?

en: You have successfully saved your form!
pl: Pomyślnie zapisałeś swój formularz!

en: Manage last page options
pl: Zarządzaj opcjami ostatniej strony

en: Last page options
pl: Opcje ostatniej strony

en: Manage pagination options
pl: Zarządzaj opcjami paginacji

en: Pagination Options
pl: Opcje paginacji

en: Preview
pl: Podgląd

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Appearance
pl: Wygląd

en: General
pl: Ogólne

en: If you have other forms on the page (i.e. Comments Form), specify a higher tabindex start value so that your Gravity Form does not end up with the same tabindices as your other forms. To disable the tabindex, enter 0 (zero).
pl: Jeśli na stronie znajdują się inne formularze (np. formularz komentarzy), należy podać wyższą wartość początkową tabindeksu, aby formularz Gravity Forms nie kończył się tymi samymi tabindeksami, co inne formularze. Aby wyłączyć tabindeks, wprowadź 0 (zero).

en: Tab Index Start
pl: Wartość początkowa indeksu TabA

en: Disable script output
pl: Wyłącz dołączanie skryptu

en: Enable Ajax
pl: Włącz technologię Ajax

en: Display form description
pl: Wyświetl opis formularza

en: Display form title
pl: Wyświetl tytuł formularza

en: Select a Form
pl: Wybierz formularz

en: Contact Us
pl: Skontaktuj się z nami

en: Form
pl: Formularz

en: Gravity Forms Widget
pl: Widżet Gravity Forms

en: The PHP readfile function is not available, please contact the web host.
pl: Funkcja PHP readfile nie jest dostępna. Skontaktuj się ze swoją firmą hostingową.

en: User Agent
pl: Agent użytkownika

en: Post Id
pl: Id wpisu

en: Created By (User Id)
pl: Utworzono przez (ID użytkownika)

en: Exporting entries. Progress:
pl: Eksportowanie pozycji. Postęp:

en: Date Range is optional, if no date range is selected all entries will be exported.
pl: Zakres dat jest opcjonalny. Jeśli nie wybierzesz zakresu dat, wszystkie pozycje zostaną wyeksportowane.

en: Select Date Range
pl: Wybierz zakres dat

en: Select Fields
pl: Wybierz pola

en: Select a form
pl: Wybierz formularz

en: Select a form below to export entries. Once you have selected a form you may select the fields you would like to export and then define optional filters for field values and the date range. When you click the download button below, Gravity Forms will create a CSV file for you to save to your computer.
pl: Wybierz formularz, aby wyeksportować pozycje. Po wybraniu formularza możesz wybrać pola, które chcesz wyeksportować, a następnie zdefiniować filtry dla wartości pola i zakresu dat. Po kliknięciu na przycisk "Pobierz", Gravity Forms utworzy plik CSV, który będzie można zapisać na komputerze.

en: Please select the fields to be exported
pl: Wybierz pola, które mają zostać wyeksportowane

en: Export entries if {0} of the following match:
pl: Eksportuj pozycje, jeśli {0} z wybranych spełnia kryteria:

en: Ajax error while selecting a form
pl: Błąd Ajax przy wyborze formularza

en: Export Entries
pl: Eksportuj pozycje

en: Download Export File
pl: Pobierz plik eksportu

en: Select Forms
pl: Wybierz formularze

en: Select the forms you would like to export. When you click the download button below, Gravity Forms will create a JSON file for you to save to your computer. Once you've saved the download file, you can use the Import tool to import the forms.
pl: Wybierz formularze, które chcesz wyeksportować. Po kliknięciu na przycisk "Pobierz" poniżej, wtyczka utworzy plik JSON, który należy zapisać na komputerze. Po pobraniu i zapisaniu pliku, możesz użyć narzędzia do importu formularzy, aby je zaimportować.

en: Export Forms
pl: Eksportuj formularze

en: Import
pl: Importuj

en: Select Files
pl: Wybierz pliki

en: Import Forms
pl: Import Formularzy

en: Gravity Forms imported %d %s successfully
pl: Gravity Forms pomyślnie zaimportował %d %s

en: Edit Form
pl: Edytuj formularz

en: form
pl: formularz

en: forms
pl: formularze

en: Forms could not be imported. Your export file is not compatible with your current version of Gravity Forms.
pl: Formularze nie mogą zostać zaimportowane. Plik eksportu nie jest kompatybilny z aktualną wersją Gravity Forms.

en: Please select the forms to be exported
pl: Wybierz formularze do eksportu

en: Thanks for contacting us! We will get in touch with you shortly.
pl: Dziękujemy za skontaktowanie się z nami, odezwiemy się do Ciebie wkrótce.

en: Save and Continue Email Sent Confirmation
pl: Potwierdzenie wysłania e-mail funkcji Zapisz i kontynuuj

en: Save and Continue Confirmation
pl: Potwierdzenie funkcji Zapisz i Kontynuuj

en: Default Confirmation
pl: Domyślnie potwierdzenie

en: Payment Date
pl: Termin płatności

en: Payment Status
pl: Status płatności

en: WordPress was unable to send the notification email.
pl: WordPress nie był w stanie wysłać e-maila z powiadomieniem.

en: WordPress successfully passed the notification email to the sending server.
pl: WordPress pomyślnie przekazał wiadomość e-mail z powiadomieniem do serwera wysyłającego.

en: Notification not found
pl: Nie znaleziono powiadomienia

en: User Notification
pl: Powiadomienie dla użytkownika

en: Admin Notification
pl: Powiadomienie dla administratora

en: %s form has been marked as inactive. | %s forms have been marked as inactive.
pl[0]: %s formularz został oznaczony jako nieaktywny.
pl[1]: %s formularze zostały oznaczone jako nieaktywne.
pl[2]: %s formularzy zostało oznaczonych jako nieaktywnych.

en: %s form has been marked as active. | %s forms have been marked as active.
pl[0]: %s formularz został oznaczony jako aktywny.
pl[1]: %s formularze zostały oznaczone jako aktywne.
pl[2]: %s formularzy zostało oznaczonych jako aktywne.

en: Entries for %s form have been deleted. | Entries for %s forms have been deleted.
pl[0]: Wyświetlenia formularza %s zostały usunięte.
pl[1]: Wyświetlenia formularzy %s zostały usunięte.
pl[2]: Wyświetlenia formularzy %s zostały usunięte.

en: Views for %s form have been reset. | Views for %s forms have been reset.
pl[0]: Wyświetlenia formularza %s zostały zresetowane.
pl[1]: Wyświetlenia formularzy %s zostały zresetowane.
pl[2]: Wyświetlenia formularzy %s zostały zresetowane.

en: You don't have adequate permissions to delete forms.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień, aby usuwać formularze.

en: %s form deleted. | %s forms deleted.
pl[0]: %s formularz został usunięty.
pl[1]: %s formularze zostały usunięte.
pl[2]: %s formularzy zostało usuniętych.

en: You don't have adequate permissions to restore forms.
pl: Nie masz odpowiednich uprawnień, aby przywrócić formularze.

en: %s form restored. | %s forms restored.
pl[0]: %s formularz został przywrócony.
pl[1]: %s formularze zostały przywrócone.
pl[2]: %s formularzy zostało przywróconych.

en: You don't have adequate permissions to trash forms.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień, aby przenieść formularze do kosza.

en: %s form moved to the trash. | %s forms moved to the trash.
pl[0]: %s formularz został przeniesiony do kosza.
pl[1]: %s formularze zostały przeniesione do kosza.
pl[2]: %s formularzy zostało przeniesionych do kosza.

en: You don't have adequate permission to duplicate forms.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień, aby powielać formularze.

en: Form duplicated.
pl: Formularz został powielony.

en: You don't have adequate permission to delete forms.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień, aby usuwać formularze.

en: Form deleted.
pl: Formularz został usunięty.

en: You don't have adequate permission to restore forms.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień, aby przywrócić formularze.

en: Form restored.
pl: Formularz został przywrócony.

en: You don't have adequate permission to trash forms.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień, aby przenieść formularze do kosza.

en: Form moved to the trash.
pl: Formularz został przeniesiony do kosza.

en: You don't have any forms. Let's go %screate one%s!
pl: Nie masz żadnych formularzy. Utwórz nowy %sformularz%s!

en: There are no forms in the trash.
pl: Brak formularzy w koszu.

en: No forms were found for your search query. %sView all forms%s.
pl: Nie znaleziono formularzy dla tego zapytania. %sZobacz wszystkie formularze%s.

en: Move this form to the trash
pl: Przenieś ten formularz do kosza

en: Conversion
pl: Konwersja

en: Views
pl: Wyświetleń

en: Entries
pl: Pozycje

en: Move to trash
pl: Przenieś do kosza

en: Permanently Delete Entries
pl: Usuń przesłane pozycje na zawsze

en: Reset Views
pl: Resetuj ilość wyświetleń

en: Mark as Inactive
pl: Oznacz jako nieaktywny

en: Mark as Active
pl: Oznacz jako aktywny

en: Delete permanently
pl: Usuń trwale

[ctx: Form List]
en: Trash
pl: Kosz

[ctx: Form List]
en: Inactive
pl: Nieaktywne

[ctx: Form List]
en: Active
pl: Aktywne

[ctx: Form List]
en: All
pl: Wszystkie

en: Saved! Redirecting...
pl: Zapisany! Przekierowywanie...

en: Creating Form...
pl: Tworzenie formularza...

en: Create a New Form
pl: Utwórz nowy formularz

en: There was an issue creating your form.
pl: Przy tworzeniu formularza wystąpił błąd.

en: Search Forms
pl: Szukaj formularzy

en: WARNING: You are about to delete ALL entries associated with the selected forms.
pl: OSTRZEŻENIE: Zamierzasz usunąć wszystkie przesłane pozycje wybranego formularza.

en: 'Cancel' to stop, 'OK' to reset.
pl: "Anuluj", aby przerwać, "OK", aby zresetować.

en: Are you sure you would like to reset the Views for the selected forms?
pl: Czy na pewno chcesz zresetować liczbę wyświetleń dla wybranych formularzy?

en: WARNING: You are about to delete these forms and ALL entries associated with them.
pl: UWAGA: Zamierzasz usunąć te formularze i wszystkie ich przesłane pozycje.

en: Ajax error while updating form
pl: Błąd AJAX podczas aktualizacji formularza

en: Cancel to stop, OK to delete.
pl: 'Anuluj', aby zatrzymać, 'OK', aby usunąć.

en: WARNING: You are about to delete this form and ALL entries associated with it.
pl: UWAGA: Zamierzasz usunąć ten formularz i wszystkie jego przesłane pozycje.

en: Create Form
pl: Utwórz formularz

en: Please enter a unique form title.
pl: Wpisz unikalny tytuł formularza.

en: Please enter a form title.
pl: Wpisz tytuł formularza.

en: Thank you for saving {form_title}. Please use the unique link below to return to the form from any computer. <br /><br /> {save_link} <br /><br /> Remember that the link will expire after 30 days so please return via the provided link to complete your form submission.
pl: Dziękujemy za zapisanie {form_title}. Aby powrócić do formularza z dowolnego komputera skorzystaj z poniższego unikalnego linku. <br /><br /> {save_link} <br /><br /> Pamiętaj, że link wygasa po upływie 30 dni, więc możesz w tym czasie wrócić i uzupełnić brakujące wpisy.

en: Save and Continue Email
pl: Pole e-mail funkcji Zapisz i kontynuuj

en: There was an issue deleting this confirmation.
pl: Wystąpił problem podczas usuwania tego potwierdzenia.

en: Confirmation deleted.
pl: Potwierdzenie zostało usunięte.

en: Enable legacy markup
pl: Włącz starsze znaczniki

en: Animated transitions
pl: Animowane przejścia

en: Anti-spam honeypot
pl: Honeypot antyspamowy

en: Form Options
pl: Opcje Formularza

en: Require Login Message
pl: Komunikat wymagania logowania

en: Require user to be logged in
pl: Wymagaj, aby użytkownik był zalogowany

en: Form Expired Message
pl: Wiadomość wygaśnięcia formularza

en: Form Pending Message
pl: Wiadomość oczekiwania na formularz

en: Schedule Form End Date/Time
pl: Zaplanuj datę/godzinę zakończenia dla formularza

en: Schedule Start Date/Time
pl: Zaplanuj datę/czas rozpoczęcia

en: Schedule Form
pl: Zaplanuj formularz

en: Entry Limit Reached Message
pl: Komunikat o osiągnięciu limitu przesłanych pozycji

en: per year
pl: co rok

en: per month
pl: co miesiąc

en: per week
pl: co tydzień

en: per day
pl: codziennie

en: total entries
pl: pozycja/pozycji łącznie

en: Number of Entries
pl: Liczba pozycji

en: Enable entry limit
pl: Włącz limit przesłanych pozycji

en: Limit number of entries
pl: Ogranicz liczbę pozycji

en: Restrictions
pl: Ograniczenia

en: Save and Continue Later
pl: Zapisz i kontynuuj później

en: Link Text
pl: Tekst odnośnika

en: Enable Save and Continue
pl: Włącz "Zapisz i kontynuuj"

en: Save and Continue
pl: Zapisz i kontynuuj

en: Image
pl: Obrazek

en: Form Button
pl: Przycisk formularza

en: CSS Class Name
pl: Nazwa klasy CSS

en: (Required)
pl: (wymagane)

en: Custom Required Indicator
pl: Niestandardowy marker wymagalności

en: Custom:
pl: Niestandardowe:

en: Asterisk: *
pl: Gwiazdka: *

en: Text: (Required)
pl: Tekst: (Wymagane)

en: Required Field Indicator
pl: Wskaźnik wymaganego pola

en: Sub-Label Placement
pl: Położenie sub-etykiety

en: Above inputs
pl: Powyżej pól

en: Below inputs
pl: Poniżej pól

en: Description Placement
pl: Położenie opisu

en: Right aligned
pl: Wyrównane do prawej

en: Left aligned
pl: Wyrównane do lewej

en: Top aligned
pl: Wyrównanie do góry

en: Label Placement
pl: Lokalizacja etykiety

en: Form Layout
pl: Układ formularza

en: Form Description
pl: Opis formularza

en: The form title you have entered has already been used. Please enter a unique form title.
pl: Ten tytuł formularza jest już używany. Proszę wpisać unikalny tytuł formularza.

en: Form Basics
pl: Podstawowe ustawienia formularza

en: dismiss
pl: ukryj

en: Note: This is a simple form preview. This form may display differently when added to your page based on normal inheritance from parent theme styles.
pl: Uwaga: to jest uproszczony podgląd formularza. Ten formularz na Twojej stronie może wyglądać inaczej ze względu na dziedziczenie stylów motywu nadrzędnego.

en: show structure
pl: pokaż strukturę

en: display grid
pl: wyświetlanie siatki

en: Form Preview
pl: Podgląd formularza

en: You don't have adequate permission to preview forms.
pl: Nie masz odpowiednich uprawnień do podglądu formularzy.

en: Add page break between entries
pl: Dodaj podział strony między pozycjami

en: Include notes
pl: Dołącz notatki

en: Print all of the selected entries at once.
pl: Wydrukuj wszystkie wybrane pozycje.

en: Close Window
pl: Zamknij okno

en: You may override the default notification settings by entering a comma delimited list of emails to which the selected notifications should be sent.
pl: Możesz nadpisać domyślne ustawienia powiadomień poprzez wpisanie, rozdzielonych przecinkami, adresów e-mail osób, do których należy przesłać powiadomienia.

en: Specify which notifications you would like to resend for the selected entries.
pl: Określ powiadomienia, które chcesz ponownie wysłać dla wybranych pozycji.

en: You cannot resend notifications for these entries because this form does not currently have any notifications configured.
pl: Nie można ponownie wysłać powiadomienia dla tych pozycji, ponieważ ten formularz nie ma skonfigurowanych powiadomień.

en: Please select at least one entry...
pl: Proszę wybrać co najmniej jedną pozycję...

en: Entry List
pl: Lista pozycji

en: Clear selection
pl: Usuń zaznaczenie

en: All %s{0}%s entries have been selected.
pl: Wszystkie pozycje zostały zaznaczone %s{0}%s.

en: Select all %s{0}%s entries.
pl: Zaznacz wszystkie pozycje %s{0}%s.

en: All %s{0}%s entries on this page are selected.
pl: Wszystkie %s{0}%s pozycje na tej stronie są zaznaczone.

en: entries
pl: pozycje

en: entry
pl: pozycja

en: Notifications for %s were resent successfully.
pl: Powiadomienia dla %s zostały powtórnie wysłane.

en: Print Entries
pl: Drukuj pozycje

en: Please select at least one entry.
pl: Proszę wybrać co najmniej jedną pozycję.

en: Ajax error while setting entry property
pl: Błąd Ajax podczas ustawiania właściwości wpisu

en: %s unstarred.
pl: %s usunięto oznaczenie gwiazdką.

en: %s starred.
pl: %s oznaczono gwiazdką.

en: %s marked as unread.
pl: %s oznaczono jako nieprzeczytane.

en: %s marked as read.
pl: %s oznaczono jako przeczytane.

en: %s marked as spam.
pl: %s oznaczono jako spam.

en: %s restored from the spam.
pl: %s przywrócono ze spamu.

en: You don't have adequate permissions to restore entries.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień, aby przywrócić zgłoszenia.

en: You don't have adequate permissions to trash entries.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień, aby przenieść zgłoszenia do kosza.

en: %s moved to Trash.
pl: %s przeniesiono do kosza.

en: %s deleted.
pl: %s usunięto.

en: %d entries
pl: %d pozycji

en: Entry deleted.
pl: Pozycja została usunięta.

en: Delete All Spam
pl: Usuń cały spam

en: Empty Trash
pl: Opróżnij kosz

en: WARNING! This operation cannot be undone. Permanently delete all spam? 'Ok' to delete. 'Cancel' to abort.
pl: UWAGA! Nie można cofnąć tej operacji. Trwale usunąć cały spam? "OK", aby usunąć. "Anuluj", aby przerwać.

en: WARNING! This operation cannot be undone. Empty trash? 'Ok' to empty trash. 'Cancel' to abort.
pl: UWAGA! Nie można cofnąć tej operacji. Opróżnić kosz? "OK", aby opróżnić kosz. "Anuluj", aby przerwać.

en: Remove Star
pl: Usuń gwiazdkę

en: Add Star
pl: Dodaj gwiazdkę

en: Mark as Unread
pl: Oznacz jako nieprzeczytane

en: Mark as Read
pl: Oznacz jako przeczytane

en: Move this entry to the trash
pl: Przenieś tą pozycję do kosza

en: Mark this entry as spam
pl: Oznacz tą pozycję jako spam

en: Mark unread
pl: Oznacz jako nieprzeczytane

en: Mark this entry as unread
pl: Oznacz tą pozycję jako nieprzeczytaną

en: Mark read
pl: Oznacz jako przeczytane

en: Mark this entry as not spam
pl: Oznacz tą pozycję jako nie będącą spamem

en: This form does not have any entries yet.
pl: Ten formularz nie ma jeszcze żadnych pozycji.

en: This form does not have any entries matching the search criteria.
pl: Ten formularz nie ma żadnych pozycji spełniających kryteria wyszukiwania.

en: This form does not have any entries in the trash.
pl: Ten formularz nie ma żadnych pozycji przeniesionych do kosza.

en: This form does not have any entries in the trash matching the search criteria.
pl: Ten formularz nie ma żadnych pozycji przeniesionych do kosza spełniających kryteria wyszukiwania.

en: This form does not have any spam.
pl: Ten formularz nie ma żadnego spamu.

en: This form does not have any starred entries.
pl: Ten formularz nie zawiera żadnych oznaczonych gwiazdką pozycji.

en: This form does not have any starred entries matching the search criteria.
pl: W tym formularzu nie ma żadnych oznaczonych gwiazdkami pozycji pasujących do kryteriów wyszukiwania.

en: This form does not have any unread entries.
pl: Ten formularz nie zawiera nieprzeczytanych pozycji.

en: This form does not have any unread entries matching the search criteria.
pl: Ten formularz nie zawiera nieprzeczytanych pozycji pasujących do kryteriów wyszukiwania.

en: click to select columns to display
pl: kliknij, aby wybrać kolumny do wyświetlenia

en: Trash
pl: Kosz

[ctx: Entry List]
en: Starred
pl: Oznaczone gwiazdką

[ctx: Entry List]
en: Unread
pl: Nieprzeczytane

[ctx: Entry List]
en: All
pl: Wszystkie

en: Search
pl: Szukaj

en: Number of entries per page:
pl: Liczba pozycji na stronę:

en: Pagination
pl: Paginacja

en: Default Filter
pl: Domyślny filtr

en: You don't have any active forms. Let's go %screate one%s
pl: Nie masz żadnych aktywnych formularzy. Utwórz %snowy formularz%s

en: 1 entry moved to the Trash. %sUndo%s
pl: 1 pozycja została przeniesiona do kosza. %sCofnij%s

en: %s permanently deleted.
pl: %s trwale usunięto.

en: 1 entry
pl: 1 pozycja

en: %s restored from the Trash.
pl: Pozycje zostały przywrócone z kosza: %s.

en: Thai Baht
pl: Baht tajski

en: Taiwan New Dollar
pl: Nowy dolar tajwański

en: Swiss Franc
pl: Frank szwajcarski

en: Swedish Krona
pl: Korona szwedzka

en: South African Rand
pl: Rand południowoafrykański

en: Singapore Dollar
pl: Dolar singapurski

en: Russian Ruble
pl: Rubel

en: Polish Zloty
pl: Złoty polski

en: Philippine Peso
pl: Peso filipińskie

en: New Zealand Dollar
pl: Dolar nowozelandzki

en: Norwegian Krone
pl: Korona norweska

en: Mexican Peso
pl: Peso meksykańskie

en: Malaysian Ringgit
pl: Ringgit Malezji

en: Japanese Yen
pl: Jen japoński

en: Israeli New Sheqel
pl: Nowy szekel izraelski

en: Hungarian Forint
pl: Forint węgierski

en: Hong Kong Dollar
pl: Dolar hongkoński

en: Danish Krone
pl: Duńska korona

en: Czech Koruna
pl: Korona czeska

en: Canadian Dollar
pl: Dolar kanadyjski

en: Brazilian Real
pl: Real brazylijski

en: Australian Dollar
pl: Dolar australijski

en: Pound Sterling
pl: Funt szterling

en: U.S. Dollar
pl: Dolar amerykański

en: CSS Ready Classes
pl: Predefiniowane klasy CSS

en: CSS Targeting Examples
pl: Przykłady zastosowania CSS

en: CSS Selectors
pl: Selektory CSS

en: Designer Documentation
pl: Dokumentacja dla projektantów

en: Add-On Framework
pl: Framework dodatków

en: API Functions
pl: Funkcje API

en: Developer Documentation
pl: Dokumentacja programisty

en: Configuring Notifications
pl: Konfiguracja powiadomień

en: Configuring Confirmations
pl: Konfigurowanie potwierdzeń

en: Reviewing Form Submissions
pl: Przeglądanie przesłanych pozycji formularzy

en: Embedding a Form
pl: Osadzanie formularza

en: Creating a Form
pl: Tworzenie formularza

en: User Documentation
pl: Dokumentacja dla użytkowników

en: Resending...
pl: Ponowne wysyłanie…

en: Resend Notifications
pl: Wyślij powiadomienia ponownie

en: Configure Notifications
pl: Konfiguruj powiadomienia

en: You cannot resend notifications for this entry because this form does not currently have any notifications configured.
pl: Nie można ponownie wysłać powiadomienia dla tej pozycji, ponieważ ten formularz nie ma obecnie skonfigurowanych żadnych powiadomień.

en: Mark as Spam
pl: Oznacz jako spam

en: Move to Trash
pl: Przenieś do śmieci

en: Restore
pl: Przywróć

en: Delete Permanently
pl: Usuń na zawsze

en: You are about to delete this entry. 'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
pl: Masz zamiar usunąć tą pozycję. "Anuluj", aby zatrzymać, "OK", aby usunąć.

en: Not Spam
pl: Nie spam

en: Edit Post
pl: Edytuj wpis

en: Embed Url
pl: Osadź adres URL

en: Updated
pl: Zaktualizowano

en: Submitted on
pl: Dodano

en: Entry Id
pl: ID pozycji

en: Transaction Id
pl: ID transakcji

en: Subscription Id
pl: ID subskrypcji

en: Start Date
pl: Data Rozpoczęcia

en: Unit Price
pl: Cena jednostkowa

en: Qty
pl: Szt.

en: Order
pl: Zamówienie

en: show empty fields
pl: pokaż puste pola

en: Subject:
pl: Temat:

en: Also email this note to
pl: Wyślij tę notatkę także na adres e-mail

en: Add Note
pl: Dodaj notatkę

en: added
pl: dodano

en: Apply
pl: Zastosuj

en:  Bulk action
pl:  Akcja zbiorcza

en:  Bulk action
pl:  Akcja zbiorcza

en: Details
pl: Szczegóły

en: Entry Updated.
pl: Zaktualizowano pozycję.

en: Include Notes
pl: Uwzględnij uwagi

en: Print
pl: Drukuj

en: Notifications were resent successfully.
pl: Powiadomienia zostały powtórnie wysłane.

en: You must select at least one type of notification to resend.
pl: Musisz wybrać co najmniej jeden typ powiadomienia do powtórnej wysyłki.

en: Ajax error while deleting field.
pl: Wystąpił błąd Ajax podczas usuwania pola.

en: Would you like to delete this file? 'Cancel' to stop. 'OK' to delete
pl: Czy chcesz usunąć ten plik? "Anuluj", aby zatrzymać. "OK", aby usunąć

en: You don't have adequate permission to delete entries.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień, aby usuwać pozycje.

en: You don't have adequate permission to restore entries.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień, aby przywrócić zgłoszenia.

en: You don't have adequate permission to trash entries.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień, aby przenieść zgłoszenia do kosza.

en: You don't have adequate permission to delete notes.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień, aby usuwać notatki.

en: %s: Checked "%s"
pl: %s: Zaznaczono "%s"

en: %s: Unchecked "%s"
pl: %s: Niezaznaczono "%s"

en: Oops! We couldn't find your entry. Please try again
pl: Ups! Nie mogliśmy znaleźć Twojego wpisu pozycji. Spróbuj ponownie

en: Payment Details
pl: Szczegóły płatności

en: Subscription Details
pl: Szczegóły subskrypcji

en: Notes
pl: Notatki

en: Entry
pl: Pozycja

en: This form doesn't have any notifications. Let's go %screate one%s.
pl: Ten formularz nie ma żadnych powiadomień. %sStwórzmy jakieś%s.

en: Undefined Service
pl: Nieokreślona usługa

en: WARNING: You are about to delete this notification.
pl: UWAGA: Masz zamiar usunąć to powiadomienie.

en: Service
pl: Usługa

en: Save and continue email is requested
pl: E-mail funkcji Zapisz i Kontynuuj jest wymagany

en: Form is saved
pl: Formularz został zapisany

en: Form is submitted
pl: Formularz został wysłany

en: There was an issue duplicating this notification.
pl: Wystąpił problem duplikowania tego powiadomienia.

en: Notification duplicated.
pl: Powiadomienie zduplikowane.

en: There was an issue deleting this notification.
pl: Wystąpił problem podczas usuwania tego powiadomienia.

en: Notification deleted.
pl: Powiadomienie zostało usunięte.

en: Save & Continue Token
pl: Token funkcji Zapisz i kontynuuj

en: Save & Continue Link
pl: Link funkcji Zapisz i kontynuuj

en: Update Notification
pl: Aktualizuj powiadomienie

en: Attach uploaded fields to notification
pl: Dołącz przesłane pola do powiadomienia

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Auto-formatting
pl: Automatyczne formatowanie

en: Subject
pl: Temat

en: Please enter a valid email address or merge tag in the BCC field.
pl: Proszę podać poprawny adres e-mail adres lub znacznik scalania w polu UDW.

en: BCC
pl: UDW

en: Please enter a valid email address or merge tag in the CC field.
pl: Wprowadź poprawny adres e-mail lub znacznik scalania w polu DW.

en: CC
pl: DW

en: Please enter a valid email address or merge tag in the Reply To field.
pl: Proszę podać poprawny adres e-mail adres lub seryjnej tag w pole Odpowiedz do.

en: Reply To
pl: Odpowiedz do

en: Please enter a valid email address or merge tag in the From Email field.
pl: Wprowadź prawidłowy adres e-mail lub znacznik scalania w polu Od e-mail.

en: From Email
pl: E-mail Nadawcy

en: From Name
pl: Nazwa Nadawcy

en: Please select an Email Address field.
pl: Proszę wybrać pole adresu e-mail.

en: Your form does not have an email field. Add an email field to your form and try again.
pl: Formularz nie zawiera pola e-mail. Dodaj do formularza pole e-mail i spróbuj ponownie.

en: Send To Field
pl: Wyślij do pola

en: Send To Email
pl: Wyślij na adres e-mail

en: Event
pl: Zdarzenie

en: Email Service
pl: Usługa e-mail

en: Configure Routing
pl: Skonfiguruj routing

en: Send To
pl: Wyślij do

en: Warning! Using a third-party email in the From Email field may prevent your notification from being delivered. It is best to use an email with the same domain as your website. %sMore details in our documentation.%s
pl: Ostrzeżenie! Używanie adresu e-mail o innej domenie niż domena witryny może uniemożliwić dostarczenie powiadomienia. Najlepiej jest używać wiadomości e-mail z tą samą domeną co Twoja strona internetowa. %sWięcej szczegółów w naszej dokumentacji.%s

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Print Preview
pl: Podgląd wydruku

en: close window
pl: zamknij okno

en: Entry #
pl: Zgłoszenie #

en: Bulk Print
pl: Zbiorowe drukowanieA

en: Form Id and Entry Id are required parameters.
pl: ID formularza i ID potencjalnego klienta są parametrami wymaganymi.A

en: You don't have adequate permission to view entries.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień, aby wyświetlać pozycje.

en: Oops! We could not locate your form.
pl: Ups! Nie mogliśmy znaleźć twojego formularza.

en: Email Address
pl: Adres Email

en: Send Link
pl: Wyślij link

en: Sorry. This form is no longer available.
pl: Ten formularz nie jest już dostępny.

en: This form is not yet available.
pl: Ten formularz nie jest jeszcze dostępny.

en: Sorry. This form is no longer accepting new submissions.
pl: Przepraszamy. Ten formularz nie przyjmuje już nowych pozycji.

en: Step
pl: Etap

en: Next Page
pl: Następna strona

en: Strong
pl: Silne

en: Medium
pl: Średni

en: Very weak
pl: Bardzo słabe

en: Weak
pl: Słabe

en: Password strength unknown
pl: Siła hasła nieznana

en: Mismatch
pl: Niezgodne

en: max characters
pl: maksymalnej ilości znaków

en: of
pl: z

en: No results matched
pl: Brak wyników

en: All choices are unselected.
pl: Nie wybrano żadnej pozycji.

en: All choices are selected.
pl: Wszystkie pozycje są zaznaczone.

en: At least one field must be filled out
pl: Przynajmniej jedno pole musi zostać wypełnione

en: Invalid selection. Please select from the available choices.
pl: Nieprawidłowy wybór. Wybierz jedną z dostępnych opcji.

en: Please enter a valid value.
pl: Proszę wpisać poprawną wartość.

en: This field requires a unique entry and '%s' has already been used
pl: To pole wymaga unikalności a wartość "%s" została już użyta

en: This field requires a unique entry and the values you entered have already been used.
pl: To pole wymaga unikalnych danych, wprowadzone dane zostały już wykorzystane.

en: This date has already been taken. Please select a new date.
pl: Ta data została już zajęta. Wybierz nową datę.

en: This field is for validation purposes and should be left unchanged.
pl: To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

en: This iframe contains the logic required to handle Ajax powered Gravity Forms.
pl: Ten element iframe zawiera logikę wymaganą do obsługi Gravity Forms używających technologii Ajax.

en: Previous Page
pl: Poprzednia strona

en: There was a problem with your submission.
pl: Wystąpił problem podczas wysyłania formularza.

en: Your form was not submitted. Please try again in a few minutes.
pl: Twój formularz nie został przesłany. Proszę spróbować za kilka minut.

en: Save and Continue link used is expired or invalid.
pl: Link Zapisz i Kontynuuj wygasł lub jest nieprawidłowy.

note: Translators: the text or symbol that indicates a field is required
en: "%s" indicates required fields
pl: "%s" oznacza pola wymagane

en: Sorry. You must be logged in to view this form.
pl: Przepraszam. Musisz być zalogowany, aby zobaczyć ten formularz.

en: Previous
pl: Wstecz

en: Review Form
pl: Przegląd formlarza

en: <em>This page does not exist.</em>
pl: <em>Ta strona nie istnieje.</em>

en: \'Cancel\' to stop, \'OK\' to delete.
pl: \"Anuluj\" aby anulować, \"OK\" aby usunąć.

en: WARNING: You are about to delete this confirmation.
pl: OSTRZEŻENIE: Masz zamiar usunąć to potwierdzenie.

en: Content
pl: Treść

en: Type
pl: Typ

en: Save &amp; Continue Email Input
pl: Pole e-mail funkcji Zapisz i kontynuuj

en: Save &amp; Continue Token
pl: Token funkcji Zapisz i kontynuuj

en: Save &amp; Continue Link
pl: Link funkcji Zapisz i kontynuuj

en: Confirmation Settings
pl: Ustawienia wiadomości potwierdzenia

en: Your confirmation message appears to contain a merge tag as the value for an HTML attribute. Depending on the attribute and field type, this might be a security risk. %sFurther details%s
pl: Wydaje się, że Twój komunikat potwierdzający zawiera znacznik scalania jako wartość atrybutu HTML. W zależności od atrybutu i typu pola może to stanowić zagrożenie bezpieczeństwa. %sWięcej szczegółów%s

en: Legacy Settings
pl: Starsze ustawienia

en: Save Confirmation
pl: Zapisz potwierdzenie

en: Enable conditional logic
pl: Włącz logikę warunkową

en: Sample: phone={Phone:1}&email={Email:2}
pl: Przykład: phone={Phone:1}&email={Email:2}

en: Pass Field Data via Query String
pl: Przekaż dane pola za pomocą ciągu zapytania

en: You must specify a valid Redirect URL.
pl: Należy określić prawidłowy adres URL przekierowania.

en: Redirect URL
pl: Adres URL przekierowania

en: Disable auto-formatting
pl: Wyłącz automatyczne formatowanie

en: Auto-Formatting
pl: Auto-Formatowanie

en: Message
pl: Komunikat

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Text
pl: Tekst

en: Confirmation Type
pl: Rodzaj potwierdzenia

en: Confirmation Name
pl: Nazwa potwierdzenia

en: Confirmations
pl: Potwierdzenia

en: Upload unsuccessful
pl: Wysyłanie pliku nieudane

en: Failed to move uploaded file.
pl: Nie udało się przesłać pliku.

en: Failed to open output stream.
pl: Nie udało się otworzyć strumienia wyjściowego.

en: Failed to open input stream.
pl: Nie udało się otworzyć strumienia wejściowego.

en: Failed to open temp directory.
pl: Nie udało się otworzyć katalogu tymczasowego.

en: Failed to upload file.
pl: Błąd przesyłania pliku.

note: translators: deleted text
en: [deleted]
pl: [usunięty]

en: Draft Forms (Save and Continue Later)
pl: Szkice formularzy (Zapisz i kontynuuj później)

en: Browser details
pl: Szczegóły przeglądarki

en: Embed URL
pl: Osadź adres URL

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Other Data
pl: Inne dane

en: Select/Deselect All
pl: Zaznacz/Odznacz wszystko

en: Erase
pl: Usuń

en: Export
pl: Eksport

en: Fields
pl: Pola

en: Created By
pl: Utworzono przez

en: Personal Data
pl: Dane osobowe

en: Identification Field
pl: Pola identyfikacji

en: You must add an email address field to the form in order to enable this setting.
pl: Aby włączyć to ustawienie, należy dodać pole e-mail do formularza.

en: Enable integration with the WordPress tools for exporting and erasing personal data.
pl: Włącz integrację z narzędziami WordPress do eksportowania i usuwania danych osobowych.

en: Exporting and Erasing Data
pl: Eksportowanie i usuwanie danych

en: Form entries must be retained for at least one day.
pl: Pozycje wpisów formularzy muszą być przechowywane przez co najmniej jeden dzień.

en: Number of days to retain entries before trashing/deleting:
pl: Liczba dni przechowywania wpisów przed przeniesieniem do kosza/usunięciem:

en: Delete entries permanently automatically
pl: Automatycznie trwale usuń wpisy

en: Warning: this will affect all entries that are older than the number of days specified.
pl: Ostrzeżenie: wpłynie to na wszystkie wpisy formularza starsze niż liczba określonych dni.

en: Trash entries automatically
pl: Automatycznie przenoś wpisy do kosza

en: Retain entries indefinitely
pl: Przechowuj wpisy w nieskończoność

en: Retention Policy
pl: Zasady przechowywania

en: Prevent the storage of IP addresses during form submission
pl: Zapobiegaj przechowywaniu adresów IP podczas przesyłania formularzy

en: General Settings
pl: Ogólne ustawienia

en: Internal Error
pl: Błąd wewnętrzny

en: Not implemented
pl: Nie zaimplementowano

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Bad request
pl: Błędne żądanie

en: Forbidden
pl: Zabronione

en: Permission denied
pl: Brak upoważnienia

en: Not authorized
pl: Brak uprawnień

en: Entries deleted successfully: %d
pl: Zgłoszenia zostały usunięte: %d

en: Form updated successfully
pl: Formularz zaktualizowano pomyślnie

en: Forms updated successfully
pl: Formularze zaktualizowano pomyślnie

en: Success
pl: Sukces

en: Entries updated successfully
pl: Pozycje zostały zaktualizowane

en: Forms deleted successfully: %d
pl: Formularze zostały usunięte: %d

en: Feeds updated: %d
pl: Zaktualizowane kanały: %d

en: Feeds deleted successfully: %d
pl: Kanały usunięte pomyślnie: %d

en: Unable to process request.
pl: Nie można przetworzyć żądania.

en: Unable to save API key.
pl: Nie można zapisać klucza API.

en: Make sure you have copied the consumer key and secret below. They will not be available once you leave this page.
pl: Upewnij się, że skopiowałeś klucz klienta i tajny, poniżej. Nie będą one dostępne po opuszczeniu tej strony.

en: API Key successfully updated.
pl: Klucz API został pomyślnie zaktualizowany.

en: You must provide a description.
pl: Należy podać opis.

en: Unable to retrieve key.
pl: Nie można pobrać klucza.

en: Show/hide QR Code
pl: Pokaż/ukryj kod QR

en: Change the %sWordPress Permalink Settings%s from default to any of the other options to get started.
pl: Zmień ustawienia %sodnośników  sbezpośrednich WordPress%s z domyślnych na dowolne inne, aby rozpocząć.

en: Permalinks are not in the correct format.
pl: Linki bezpośrednie nie są w poprawnym formacie.

en: Impersonate account
pl: Podszywaj się pod konto

en: QR Code
pl: Kod QR

en: Private API Key
pl: Prywatny klucz API

en: Public API Key
pl: Publiczny klucz API

en: Configure your API Key below to use the REST API version 1. Alternatively, you can use cookie authentication which is supported for logged in users. %sVisit our documentation pages%s for more information.
pl: Utwórz klucz API poniżej, aby korzystać z interfejsu REST API w wersji 1. Alternatywnie możesz użyć uwierzytelniania plików cookie, które jest obsługiwane dla zalogowanych użytkowników. %sWyświetl naszą dokumentację%s, aby uzyskać więcej informacji.

en: Authentication ( API version 1 )
pl: Uwierzytelnianie (API w wersji 1)

en: API Keys
pl: Klucze API

en: Create an API Key below to use the REST API version 2. Alternatively, you can use cookie authentication which is supported for logged in users. %sVisit our documentation pages%s for more information.
pl: Utwórz klucz API poniżej, aby korzystać z interfejsu REST API w wersji 2. Alternatywnie możesz użyć uwierzytelniania plików cookie, które jest obsługiwane dla zalogowanych użytkowników. %sWyświetl naszą dokumentację%s, aby uzyskać więcej informacji.

en: Authentication ( API version 2 )
pl: Uwierzytelnianie (wersja API 2)

en: Enable access to the API
pl: Włącz dostęp API

en: Requirements check
pl: Sprawdzanie wymagań

en: The Gravity Forms API allows developers to interact with this install via a JSON REST API.
pl: Gravity Forms API pozwala programistom interakcję z tą instalacją za pośrednictwem interfejsu API protokołu REST JSON.

en: Gravity Forms API Settings
pl: Ustawienia API Gravity Forms

en: Update
pl: Zaktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Consumer Secret
pl: Klucz tajny klienta

en: Consumer Key
pl: Klucz klienta

en: Read/Write
pl: Odczyt/Zapis

en: Write
pl: Zapis

en: Read
pl: Odczyt

en: Gravity Forms API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
pl: API Gravity Forms. Użyj klucza klienta w polu nazwy użytkownika i hasła klienta w polu hasła.

en: Unknown request method.
pl: Nieznana metoda żądania.

en: The API key provided does not have write permissions.
pl: Podany klucz API nie ma uprawnień do zapisu.

en: The API key provided does not have read permissions.
pl: Podany klucz API nie ma uprawnień do odczytu.

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
pl: Nieprawidłowa wartość nonce - wartość nonce została już wykorzystana.

en: Invalid timestamp.
pl: Nieprawidłowy znacznik czasu.

en: Invalid signature - provided signature does not match.
pl: Nieprawidłowa sygnatura - podane sygnatury nie pasują do siebie.

en: Invalid signature - signature method is invalid.
pl: Nieprawidłowa sygnatura - błąd metody sygnatury.

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
pl: Nieprawidłowa sygnatura - błąd sortowania parametrów.

en: Consumer key is invalid.
pl: Klucz klienta jest nieprawidłowy.

note: translators: %s: amount of errors
en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
pl[0]: Brak parametru OAuth %s
pl[1]: Brak parametrów OAuth %s
pl[2]: Brak parametrów OAuth %s

en: Consumer secret is invalid.
pl: Klucz prywatny klienta jest nieprawidłowy.

en: The entry has already been deleted.
pl: Wpis został już usunięty.

en: Invalid entry id.
pl: Nieprawidłowe ID pozycji wpisu.

en: Invalid feed id.
pl: Nieprawidłowy identyfikator kanału.

en: Error retrieving notes.
pl: Wystąpiły błędy w pobieraniu notatek.

en: Invalid note id.
pl: Nieważny identyfikator notatki.

en: The status of the entry.
pl: Status wpisu.

en: The type of the transaction, if applicable.
pl: Rodzaj transakcji, jeśli ma zastosowanie.

en: The user ID of the entry submitter.
pl: ID użytkownika przesyłającego wpis.

en: Whether the transaction has been fulfilled, if applicable.
pl: Czy transakcja została zrealizowana, jeśli ma to zastosowanie.

en: The transaction ID for the payment, if applicable.
pl: Numer ID transakcji płatności, jeśli ma to zastosowanie.

en: The payment method for the payment, if applicable.
pl: Metoda płatności dla płatności, jeśli ma to zastosowanie.

en: The amount of the payment, if applicable.
pl: Kwota płatności, jeśli ma to zastosowanie.

en: The date of the payment, if applicable.
pl: Daty płatności, jeśli ma to zastosowanie.

en: The status of the payment, if applicable.
pl: Status płatności, jeśli ma to zastosowanie.

en: The user agent string for the browser used to submit the entry.
pl: Ciąg znaków agenta użytkownika przeglądarki użytej do przesłania wpisu.

en: The URL where the form was embedded.
pl: Adres URL, w którym został osadzony formularz.

en: The IP address of the entry creator.
pl: Adres IP autora wpisu.

en: Whether the entry has been read.
pl: Czy wpis został przeczytany.

en: Whether the entry is starred.
pl: Czy wpis jest oznaczony gwiazdką.

en: The date the entry was updated, in UTC.
pl: Data aktualizacji zgłoszenia, w UTC.

en: The date the entry was created, in UTC.
pl: Data utworzenia wpisu w UTC.

en: The Form ID for the entry.
pl: ID formularza dla pozycji wpisu.

en: Unique identifier for the resource.
pl: Unikalny identyfikator zasobu.

en: Missing entry JSON
pl: Brak JSON pozycji wpisu

en: The field values.
pl: Wartości pola.

en: The input values.
pl: Wartości wejściowe.

en: Form not found.
pl: Formularz nie został znaleziony.

en: The Form object must be sent as a JSON string in the request body with the content-type header set to application/json.
pl: Obiekt Formularza musi zostać wysłany jako ciąg JSON w treści żądania z nagłówkiem typu treści content-type ustawionym na application/json.

en: The form has already been deleted.
pl: Formularz został już usunięty.

en: Invalid form id.
pl: Nieprawidłowy ID formularza.

en: The add-on the feed belongs to.
pl: Dodatek, do którego należy kanał.

en: The JSON string containing the feed meta.
pl: Łańcuch JSON zawierający meta kanału.

en: The Form ID for the feed.
pl: Identyfikator formularza dla kanału.

en: Unique identifier for the feed.
pl: Unikalny identyfikator kanału.

en: Missing feed meta
pl: Brakujące meta kanału

en: Missing add-on slug
pl: Brakujący slug dodatku

en: Missing feed JSON
pl: Brakujący JSON kanału

en: Missing Key Value Pairs JSON
pl: Brak par wartości kluczy JSON

en: Entry updated successfully
pl: Pozycja została zaktualizowana

en: Property values should be sent as an array
pl: Wartości właściwości powinny być wysyłane jako tablica

en: No property values were found in the request body
pl: W treści żądania nie znaleziono wartości właściwości

en: You don't have any API keys. Let's go %1$screate one%2$s!
pl: Nie masz żadnych kluczy API. %1$sstwórzmy jeden%2$s!

en: Never Accessed
pl: Dostęp nie nastąpił nigdy

en: Last Access
pl: Ostatni dostęp

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: User
pl: Użytkownik

en: Create A Form
pl: Utwórz formularz

en: Installation Complete
pl: Instalacja zakończona

en: Congratulations! Click the 'Create A Form' button to get started.
pl: Gratulacje! Kliknij przycisk 'Utwórz formularz', aby zacząć.

en: Global Settings
pl: Ustawienia globalne

en: Protect your form entries from spam using Akismet.
pl: Chroń swoje wpisy do formularza przed spamem za pomocą Akismet.

en: Akismet Integration
pl: Integracja z Akismetem

en: Set this to ON to display the Forms menu in the WordPress top toolbar. The Forms menu will display the latest ten forms recently opened in the form editor.
pl: Włącz tą opcję, jeżeli chcesz dodać menu Formularze go górnego paska narzędzi WordPress. Menu Formularze będzie wyświetlać dziesięć ostatnio otwieranych formularzy.

en: Toolbar Menu
pl: Pasek narzędzi

en: Set this to ON to prevent extraneous scripts and styles from being printed on Gravity Forms admin pages, reducing conflicts with other plugins and themes.
pl: Włącz tą opcję, aby zapobiec działaniu zewnętrznych skryptów i styli na stronach administracyjnych Gravity Forms. To zmniejszy liczbę konfliktów z innymi wtyczkami i motywami.

en: Off
pl: Wyłączony

en: On
pl: Włączony

en: Select a Currency
pl: Wybierz walutę

en: Back
pl: Wstecz

en: Next
pl: Dalej

en: Please accept the terms
pl: Proszę zaakceptować warunki

en: Invalid or Expired Key : Please make sure you have entered the correct value and that your key is not expired.
pl: Klucz jest nieprawidłowy lub wygasł: Upewnij się, że to poprawny klucz licencyjny i że klucz nie wygasł.

en: Please enter a valid license key.
pl: Proszę wpisać poprawny klucz licencyjny.

en: License Key
pl: Klucz licencyjny

en: I understand the risks of not providing a valid license key.
pl: Rozumiem ryzyko związane niedostarczeniem ważnego klucza licencyjnego.

en: If you don't enter a valid license key, you will not be able to update Gravity Forms when important bug fixes and security enhancements are released. This can be a serious security risk for your site.
pl: Jeśli nie wprowadzisz ważnego klucza licencyjnego, nie będziesz w stanie aktualizować Gravity Forms po wydaniu ważnych poprawek i ulepszeń zabezpieczeń. Może to stanowić poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa Twojej witryny.

en: Enter your Gravity Forms License Key below.  Your key unlocks access to automatic updates, the add-on installer, and support.  You can find your key on the My Account page on the %sGravity Forms%s site.
pl: Wpisz swój klucz licencyjny Gravity Forms. Twój klucz odblokowuje dostęp do automatycznych aktualizacji, instalatora dodatków i wsparcia. Klucz możesz znaleźć na stronie Moje konto w witrynie %sGravity Forms%s.

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Please accept the terms.
pl: Proszę zaakceptować warunki.

en: Background Updates
pl: Aktualizacje w tle

en: I understand and accept the risk of not enabling background updates.
pl: Rozumiem i akceptuję ryzyko nie włączania aktualizacji w tle.

en: By disabling background updates your site may not get critical bug fixes and security enhancements. We only recommend doing this if you are experienced at managing a WordPress site and accept the risks involved in manually keeping your WordPress site updated.
pl: Wyłączając aktualizacje w tle twoja witryna może nie otrzymywać poprawek błędów i ulepszeń bezpieczeństwa. Rekomendujemy wyłączenie aktualizacji tylko jeśli jesteś doświadczonym użytkownikiem WordPressa i akceptujesz ryzyko ręcznej aktualizacji.

en: Are you sure?
pl: Czy na pewno?

en: Turn off background updates
pl: Wyłącz aktualizacje w tle

en: Keep background updates enabled
pl: Włącz automatyczne aktualizacje w tle

en: Updates will only be available if you have entered a valid License Key
pl: Aktualizacje będą dostępne tylko po wprowadzeniu poprawnego klucza licencyjnego

en: This feature is activated by default unless you opt to disable it below. We only recommend disabling background updates if you intend on managing updates manually.
pl: Ta funkcja jest domyślnie włączona. Możesz ją wyłączyć poniżej. Rekomendujemy wyłączenie automatycznej aktualizacji tylko wtedy, jeżeli planujesz ręczne aktualizowanie wtyczki.

en: Gravity Forms will download important bug fixes, security enhancements and plugin updates automatically. Updates are extremely important to the security of your WordPress site.
pl: Gravity Forms automatycznie pobierze ważne poprawki błędów, ulepszenia zabezpieczeń i aktualizacje. Aktualizacje są niezwykle ważne dla bezpieczeństwa Twojej witryny WordPress.

en: Welcome to Gravity Forms
pl: Witamy w Gravity Forms

en: There was a problem while inserting the field values
pl: Wystąpił problem podczas wstawiania wartości pól

en: There was a problem while inserting one of the input values for the entry
pl: Wystąpił problem podczas umieszczania jednej z wartości wejściowych dla pozycji

en: An error prevented the entry for this form submission being saved. Please contact support.
pl: Błąd uniemożliwił zapisanie przesłanej pozycji do tego formularza. Proszę skontaktuj się z pomocą techniczną.

en: You don't have adequate permission to edit entries.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień, aby edytować pozycje.

en: Every %d Minutes
pl: Co %d minutę/minut

en: Inactive
pl: Nieaktywny

en: Active
pl: Aktywny

en: feeds
pl: kanały

en: feed
pl: kanał

en: Checkbox
pl: Wybór (checkbox)

en: Select which actions should only occur after payment has been received.
pl: Wybierz, które działania powinny wystąpić dopiero po otrzymaniu płatności.

en: Post Payment Actions
pl: Działania po płatności

en: Process %s feed only when payment is received.
pl: Przetwarzaj kanał %s tylko po otrzymaniu płatności.

en: Invalid value
pl: Nieprawidłowa wartość

en: To get started, please configure your %s.
pl: Aby rozpocząć, należy skonfigurować %s.

en: You don't have any feeds configured. Let's go %screate one%s!
pl: Nie masz żadnych skonfigurowanych kanałów. %sstwórzmy jeden%s!

en: 'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
pl: 'Anuluj', aby zatrzymać, 'OK', aby usunąć.

en: WARNING: You are about to delete this item.
pl: UWAGA: Masz zamiar usunąć ten element.

en: Duplicate
pl: Duplikuj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Delete
pl: Usuń

en: There was an error updating this feed. Please review all errors below and try again.
pl: Podczas aktualizowania tego kanału danych wystąpił błąd. Sprawdź wszystkie poniższe błędy i spróbuj ponownie.

en: Feed updated successfully.
pl: Kanał został zaktualizowany.

en: You don't have sufficient permissions to update the form settings.
pl: Nie masz uprawnień, żeby zaktualizować ustawienia formularza.

en: Feed Settings
pl: Ustawienia kanału

en: Unable to render feed settings.
pl: Nie można wyświetlić ustawień kanału.

en: %s Feeds
pl: %s Kanały / Kanałów

en: Add New
pl: Dodaj nowy

en: Copy %d
pl: Skopiuj %d

en: Copy 1
pl: Kopiuj 1

en: You don't have adequate permission to uninstall this add-on:
pl: Nie masz odpowiednich uprawnień do odinstalowania tego dodatku:

en: Warning! ALL %s settings will be deleted. This cannot be undone. 'OK' to delete, 'Cancel' to stop
pl: Ostrzeżenie! WSZYSTKIE %s ustawienia zostaną usunięte. Tego nie da się cofnąć. "OK", aby usunąć, "Anuluj", aby zatrzymać

en: %sThis operation deletes ALL %s settings%s. If you continue, you will NOT be able to retrieve these settings.
pl: %sTa operacja usuwa WSZYSTKIE %s ustawienia%s. Jeśli będziesz kontynuować, NIE będziesz mógł ich odzyskać.

en: Uninstall Add-On
pl: Odinstaluj dodatek

en: Uninstall %s Add-On
pl: Odinstaluj dodatek %s

en: You don't have sufficient permissions to update the settings.
pl: Nie masz uprawnień, żeby zrobić zaktualizować ustawienia.

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Uninstall %s
pl: Odinstaluj %s

en: %s has been successfully uninstalled. It can be re-activated from the %splugins page%s.
pl: %s został pomyślnie odinstalowany. Można go ponownie aktywować ze strony %swtyczek%s.

en: This add-on needs to be updated. Please contact the developer.
pl: Ten dodatek musi zostać zaktualizowany. Skontaktuj się z programistą.

en: You don't have adequate permission to view this page
pl: Nie posiadasz odpowiednich uprawnień, aby zobaczyć tę stronę

en: Unable to render form settings.
pl: Nie można wyświetlić ustawień formularza.

en: Validation Error
pl: Błąd walidacji

en: Add Custom Key
pl: Dodaj klucz niestandardowy

en: Please add a %s field to your form.
pl: Dodaj pole %s do swojego formularza.

en: %s settings updated.
pl: Ustawienia %s zostały zaktualizowane.

en: Field type '%s' has not been implemented
pl: Typ pola "%s" nie został zaimplementowany

en: Field could not be rendered.
pl: Pole nie może być wyświetlone.

en: %s Settings
pl: %s Ustawienia

en: Gravity Forms Add-Ons
pl: Dodatki Gravity Forms

en: Results Page
pl: Strona wyników

en: Add-On Settings
pl: Ustawienia dodatków

en: Add-On Page
pl: Strona dodatków

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: GF Add-Ons
pl: Dodatki GF

en: Please resolve the following issues to use %s:
pl: Rozwiąż następujące problemy, aby używać %s:

en: %s is not able to run because your WordPress environment has not met the minimum requirements.
pl: %s nie może być uruchomiony, ponieważ twoje środowisko WordPress nie spełniło minimalnych wymagań.

en: Current WordPress version (%s) does not meet minimum WordPress version requirement (%s).
pl: Aktualna wersja WordPress (%s) nie spełnia wymagań minimalnej wersji (%s).

en: Required PHP function missing: %s
pl: Brak wymaganej funkcji PHP: %s

en: Required PHP extension "%s" does not meet minimum version requirement: %s.
pl: Wymagane rozszerzenie PHP "%s" nie spełnia wymagań minimalnej wersji: %s.

en: Required PHP extension missing: %s
pl: Wymagane rozszerzenie PHP: %s

en: Current PHP version (%s) does not meet minimum PHP version requirement (%s).
pl: Aktualna wersja PHP (%s) nie spełnia wymagań minimalnej wersji PHP (%s).

en: Required WordPress plugin is missing: %s.
pl: Wymagana jest wtyczka WordPress: %s.

en: Required Gravity Forms Add-On "%s" does not meet minimum version requirement: %s.
pl: Wymagany dodatek Gravity Forms "%s" nie spełnia wymagań minimalnej wersji: %s.

en: Required Gravity Forms Add-On is missing: %s.
pl: Wymagany dodatek do Gravity Forms: %s.

en: Show more
pl: Pokaż więcej szczegółów

en: Latest values:
pl: Najnowsze wartości:

en: Item
pl: Element

en: Average score
pl: Średnia ocena

en: Average global score
pl: Średnia ogólna ocena

en: Frequency
pl: Częstotliwość

en: Choice
pl: Wybór

en: No entries for this field
pl: Brak przesłanych wpisów dla tego pola

en: No results
pl: Brak wyników

en: Entries processed: %1$d of %2$d
pl: Przetworzonych pozycji: %1$d z %2$d

en: There was an error while processing the entries. Please contact support.
pl: Wystąpił błąd podczas przetwarzania pozycji. Skontaktuj się z pomocą techniczną.

en: No results.
pl: Brak wyników.

en: The average (mean) score: The sum of the scores divided by the number of entries.
pl: Średni wynik: suma wyników podzielona przez liczbę pozycji.

en: Average Score
pl: Średni wynik

en: The average (mean) score for the whole field. The sum of the total scores divided by the number of entries.
pl: Średnia punktów dla całego pola. Suma wszystkich wyników podzielona przez liczbę pozycji.

en: Average Global Score
pl: Średnia ocena ogólna

en: The average (mean) score for each row: the sum of all the scores for each row divided by the total number of entries.
pl: Średnia punktów dla każdego wiersza: suma wszystkich wyników dla każdego wiersza podzielona przez całkowitą liczbę pozycji.

en: Average Row Score
pl: Średnia ocena na wiersz

en: Narrow the results by adding filters. Note that some field types support more options than others.
pl: Zawęź wyniki, dodając filtry. Pamiętaj, że niektóre typy pól obsługują więcej opcji niż inne.

en: Date Range is optional, if no date range is specified it will be ignored.
pl: Zakres dat jest opcjonalny, jeżeli nie został określony, zostanie zignorowany.

en: The aggregate rank is the overall rank for all entries based on the weighted scores for each item.
pl: Łączna ocena to ogólna ocena dla wszystkich przesłanych pozycji w oparciu o wyniki ważone dla każdej pozycji.

en: Aggregate Rank
pl: Łączna ocena

en: Scores are weighted calculations. Items ranked higher are given a greater score than items that are ranked lower. The total score for each item is the sum of the weighted scores.
pl: Wyniki są wyrażeniami ważonymi. Elementy oceniane wyżej mają wyższy wynik niż elementy o niższej ocenie. Łączny wynik dla każdego elementu jest sumą wyników ważonych.

en: Total Score
pl: Łączna suma punktów

en: This form does not have any fields that can be used for results
pl: Ten formularz nie zawiera żadnych pól, które można wykorzystać do uzyskania wyników

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Apply filters
pl: Zastosuj filtry

en: End
pl: Koniec

en: Start
pl: Początek

en: Date Range
pl: Przedział czasu

en: Filters
pl: Filtry

en: Results
pl: Wyniki

en: View results generated by this form
pl: Zobacz wyniki generowane przez ten formularz

en: Error retrieving results. If the problem persists, please contact support.
pl: Błąd podczas pobierania wyników. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z pomocą techniczną.

en: Results Filters
pl: Filtry wyników

en: Go to the last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Go to the next page
pl: Przejdź do następnej strony

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
pl: %1$s z %2$s

en: Go to the previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to the first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: 1 item | %s items
pl[0]: 1 produkt
pl[1]: %s produkty
pl[2]: %s produktów

en: There hasn't been any sales in the specified date range.
pl: Nie było żadnej sprzedaży w zakresie określonej daty.

en: sales
pl: sprzedaże

en: sale
pl: sprzedaż

en: Cancel Subscription
pl: Anuluj subskrypcję

en: The subscription could not be canceled. Please try again later.
pl: Subskrypcja nie może być anulowana. Spróbuj ponownie później.

en: Canceled
pl: Anulowano

en: Warning! This subscription will be canceled. This cannot be undone. 'OK' to cancel subscription, 'Cancel' to stop
pl: Ostrzeżenie! Ta subskrypcja zostanie anulowana. Tego nie można cofnąć. "OK", aby anulować subskrypcję, "Anuluj", aby zatrzymać

en: Payment Method
pl: Metoda płatności

[ctx: regarding a payment method]
en: Any
pl: Dowolne

en: Select how you would like the sales data to be displayed.
pl: Wybierz, w jaki sposób chcesz wyświetlać dane o sprzedaży.

en: View
pl: Pokaż

en: Monthly
pl: Co miesiąc

en: Weekly
pl: Raz w tygodniu

en: Daily
pl: Codziennie

en: Dec
pl: Gru

en: Nov
pl: Lis

en: Oct
pl: Paź

en: Sep
pl: Wrz

en: Aug
pl: Sie

en: Jul
pl: Lip

en: Jun
pl: Cze

en: Apr
pl: Kwi

en: Feb
pl: Lut

en: Jan
pl: Sty

en: Week
pl: Tydzień

en: Refunds
pl: Zwroty

en: Recurring Payments
pl: Cykliczne płatności

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: Orders
pl: Zamówienia

en: Revenue
pl: Przychody

en: There aren't any transactions that match your criteria.
pl: Nie ma żadnych transakcji spełniających podane kryteria.

en: orders
pl: zamówienia

en: subscriptions
pl: subskrypcje

en: Last 30 Days
pl: Ostatnie 30 dni

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: Today
pl: Dzisiaj

[ctx: metabox title]
en: Filter
pl: Filtr

[ctx: toolbar label]
en: Sales
pl: Sprzedaże

en: Select a product field
pl: Wybierz pole produktu

en: year(s)
pl: rok/lata

en: month(s)
pl: miesiąc/miesiące

en: week(s)
pl: tydzień/tygodnie

en: day(s)
pl: dzień/dni

en: Sample Option
pl: Przykładowe opcje

en: Enter an amount
pl: Wpisz kwotę

en: Enabled
pl: Włączone

en: When conditions are enabled, form submissions will only be sent to the payment gateway when the conditions are met. When disabled, all form submissions will be sent to the payment gateway.
pl: Gdy warunki są włączone, przesyłanie formularzy będzie wysyłane do bramki płatności tylko wtedy, gdy są one spełnione. Po wyłączeniu wszystkie przesyłki formularzy zostaną przekazane do bramy płatności.

en: Conditional Logic
pl: Logika warunkowa

en: Options
pl: Opcje

en: Map your Form Fields to the available listed fields.
pl: Mapuj pola formularza z następujących dostępnych pól.

en: Billing Information
pl: Dane do faktury

en: Other Settings
pl: Inne ustawienia

en: Select which field determines the payment amount, or select 'Form Total' to use the total of all pricing fields as the payment amount.
pl: Wybierz, które pole określa kwotę płatności lub wybierz "Sumę formularza", aby użyć sumy wszystkich pól cen jako kwoty płatności.

en: Payment Amount
pl: Wielkość płatności

en: Products &amp; Services Settings
pl: Ustawienia usług i produktów

en: Enable a trial period.  The user's recurring payment will not begin until after this trial period.
pl: Włącz okres próbny.  Okresowa płatność użytkownika rozpocznie się dopiero po tym okresie próbnym.

en: Trial Period
pl: Okres próbny

en: Trial
pl: Okres próbny

en: Setup Fee
pl: Opłata startowa

en: Select how many times the recurring payment should be made.  The default is to bill the customer until the subscription is canceled.
pl: Wybierz ile razy należy pobierać płatności cykliczne.  Wartością domyślną jest pobieranie płatności od klienta, dopóki subskrypcja jest anulowana.

en: infinite
pl: nieskończena

en: Recurring Times
pl: Ilość cykli

en: Select your billing cycle.  This determines how often the recurring payment should occur.
pl: Wybierz swój cykl rozliczeniowy.  Określa, jak często powinno nastąpić cykliczne płatności.

en: Billing Cycle
pl: Okres rozliczeniowy

en: Select which field determines the recurring payment amount, or select 'Form Total' to use the total of all pricing fields as the recurring amount.
pl: Wybierz pole, które określa kwotę płatności cyklicznej, lub wybierz opcję "Suma formularza", aby wykorzystać sumę wszystkich pól cen jako kwoty cykliczne.

en: Recurring Amount
pl: Cykliczna Kwota

en: Subscription Settings
pl: Ustawienia subskrypcji

en: Select a transaction type.
pl: Wybierz typ transakcji.

en: Select a transaction type
pl: Wybierz typ transakcji

en: Enter a feed name to uniquely identify this setup.
pl: Wpisz nazwę kanału ułatwiającą identyfikację.

en: You must add a Credit Card field to your form before creating a feed. Let's go %sadd one%s!
pl: Musisz dodać pole karty kredytowej do formularza przed utworzeniem kanału. %sDodaj jeden%s!

en: Form Total
pl: Suma formularza

en: Unsupported transaction type
pl: Nieobsługiwany typ transakcji

en: Donations
pl: Darowizny

en: Products and Services
pl: Produkty i usługi

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: Amount
pl: Kwota

en: Transaction Type
pl: Typ transakcji

en: Subscription has expired. Subscriber Id: %s
pl: Subskrypcja wygasła. ID subskrybenta: %s

en: Subscription has been cancelled. Subscription Id: %s.
pl: Subskrypcja została anulowana. ID subskrypcji: %s.

en: Subscription payment has failed. Amount: %s. Subscription Id: %s.
pl: Subskrypcja nie została zapłacona. Kwota: %s. ID subskrypcji: %s.

en: Subscription has been paid. Amount: %s. Subscription Id: %s
pl: Subskrypcja została opłacona. Kwota: %s. ID subskrypcji: %s

en: Subscription has been created. Subscription Id: %s.
pl: Subskrypcja została utworzona. ID subskrypcji: %s.

en: Authorization has been voided. Transaction Id: %s
pl: Autoryzacja została unieważniona. ID transakcji: %s

en: Payment has failed. Amount: %s.
pl: Płatność nie powiodła się. Kwota: %s.

en: Payment has been refunded. Amount: %s. Transaction Id: %s.
pl: Płatność została zwrócona. Kwota: %s. ID transakcji: %s.

en: Payment has been completed. Amount: %s. Transaction Id: %s.
pl: Płatność została zakończona. Kwota: %s. ID transakcji: %s.

en: Payment has been authorized. Amount: %s. Transaction Id: %s.
pl: Płatność została zatwierdzona. Kwota: %s. ID transakcji: %s.

en: Payment is pending. Amount: %s. Transaction Id: %s.
pl: Płatność jest w toku. Ilość: %s. ID transakcji: %s.

en: This webhook has already been processed (Event Id: %s)
pl: Ten webhook został już przetworzony (ID zdarzenia: %s)

en: options:
pl: opcje:

en: Subscription failed to be created. Reason: %s
pl: Subskrypcja nie została utworzona. Powód: %s

en: Failed to capture %s. Reason: %s.
pl: Nie udało się pobrać %s. Przyczyna: %s.

en: %s has been captured successfully. Amount: %s. Transaction Id: %s
pl: %s pobrane pomyślnie. Ilość: %s. ID Transakcji: %s

en: Initial payment
pl: Opłata początkowa

en: Payment failed to be captured. Reason: %s
pl: Płatność nie powiodła się. Powód: %s

en: You can update to the latest version automatically or download the update and install it manually. %sUpdate Automatically%s %sDownload Update%s
pl: Możesz automatycznie zaktualizować program do najnowszej wersji lub pobrać aktualizację i zainstalować ją ręcznie. %sZaktualuzuj automatycznie%s %sPobierz aktualizację%s

en: Your version of %s is up to date.
pl: Twoja wersja %s jest aktualna.

en: There is a new version of %1$s available. %s.
pl: Jest dostępna nowa wersja %1$s. %s.

en: View version %s details
pl: Zobacz szczegóły wersji %s

en: Oops!! Something went wrong.%sPlease try again or %scontact us%s.
pl: Ups!! Coś poszło nie tak.%sSpróbuj ponownie lub %skontaktuj się z nami%s.

en: Gravity Forms %s is required. Activate it now or %spurchase it today!%s
pl: Wymagana jest Gravity Forms %s. Aktywuj teraz lub %skup go już dziś!%s

en: Form Settings
pl: Ustawienia Formularza

en: Forms
pl: Formularze

en: License successfully removed.
pl: Licencja została pomyślnie usunięta.

en: Invalid or Expired Key - Please make sure you have entered the correct value and that your key is not expired.
pl: Nieprawidłowy lub wygasły klucz - Upewnij się, że wpisano poprawny klucz i że nie wygasł.

en: Invalid Key - an Enterprise license is required.
pl: Nieprawidłowy klucz - wymagana jest licencja Enterprise.

en: Valid Key : Your license key has been successfully validated.
pl: Prawidłowy klucz: Twój klucz licencyjny został pomyślnie zweryfikowany.

en: Invalid or Expired.
pl: Nieprawidłowa lub wygasła.

en: Valid
pl: Poprawna

en: There was an error while validating your license key. Gravity Forms will continue to work, but automatic upgrades will not be available. Please contact support to resolve this issue.
pl: Podczas sprawdzania poprawności klucza licencyjnego wystąpił błąd. Gravity Forms będzie nadal działać, ale automatyczne uaktualnienia nie będą dostępne. Skontaktuj się z pomocą techniczną, aby rozwiązać ten problem.

en: Help
pl: Pomoc

en: Import/Export
pl: Import/Eksport

note: translators: %d: the number of outdated add-ons
en: There are %d add-ons installed that are not compatible with this version of Gravity Forms. See the plugins list for further details.
pl: Zainstalowano dodatków: %d. Nie są one kompatybilne z tą wersją Gravity Forms. Zobacz listę wtyczek, aby dowiedzieć się więcej.

note: translators: %s: the add-on name
en: The %s is not compatible with this version of Gravity Forms. See the plugins list for further details.
pl: %s nie jest kompatybilny z tą wersją Gravity Forms. Zobacz listę wtyczek, aby dowiedzieć się więcej.

en: There appears to be an issue with the data in the Gravity Forms database tables. Please get in touch with support.
pl: Wygląda na to, że występuje problem dotyczący danych w tabelach bazy danych Gravity Forms. Skontaktuj się z pomocą techniczną.

en: There appears to be an issue with one of the Gravity Forms database tables. Please get in touch with support.
pl: Wygląda na to, że występuje problem dotyczący jednej z tabel bazy danych Gravity Forms. Skontaktuj się z pomocą techniczną.

en: Migrating entry notes.
pl: Migrowanie notatek pozycji.

note: translators: %s: the database error
en: Error Migrating incomplete submissions: %s
pl: Błąd migrowania niekompletnie przesłanych pozycji: %s

en: Migrating incomplete submissions.
pl: Migrowanie niekompletnie przesłanych pozycji.

en: Entry details migrated.
pl: Szczegóły pozycji zostały zmigrowane.

en: Migrating leads. Step 3/3 Migrating entry meta. %d rows remaining.
pl: Migrowanie potencjalnych klientów. Krok 3/3 Migrowanie meta danych pozycji. Pozostało %d wierszy.

note: translators: %s: the database error
en: Error Migrating Entry Meta: %s
pl: Błąd migrowanie meta danych pozycji: %s

en: Migrating leads. Step 2/3 Migrating entry details. %d rows remaining.
pl: Migrowanie potencjalnych klientów. Krok 2/3 Migracja szczegółów pozycji. Pozostało %d wierszy.

note: translators: %s: the database error
en: Error Migrating Entry Details: %s
pl: Błąd migrowania szczegółów pozycji: %s

en: Migrating leads. Step 1/3 Migrating entry headers. %d rows remaining.
pl: Migrowanie potencjalnych klientów. Krok 1/3 Migrowanie nagłówków pozycji. Pozostało %d wiersz/wierszy.

note: translators: %s: the database error
en: Error Migrating Entry Headers: %s
pl: Błąd migrowania nagłówków przesłanych pozycji: %s

en: Forms migrated.
pl: Formularze zostały zmigrowane.

en: Migrating forms.
pl: Migrowanie formularzy.

en: Queued for upgrade.
pl: W kolejce do uaktualnienia.

note: translators: 1: version number 2: open link tag 3: closing link tag.
en: Gravity Forms is currently upgrading the database to version %1$s. For sites with a large number of entries this may take a long time. Check the %2$sSystem Status%3$s page for further details.
pl: Gravity Forms obecnie aktualizuje bazę danych do wersji %1$s. W przypadku witryn z dużą liczbą przesłanych pozycji może to zająć dużo czasu. Sprawdź stronę %2$sStatus systemu%3$s, aby uzyskać więcej informacji.

en: Body
pl: Treść (Body)

en: Page
pl: Strona

en: Shipping
pl: Dostawa

en: Confirm Email
pl: Potwierdź adres e-mail

en: Enter Email
pl: Wpisz adres e-mail

en: Your emails do not match.
pl: Wprowadzone adresy e-mail nie są identyczne.

en: Please enter a valid email address.
pl: Wprowadź poprawny adres email.

en: Tags
pl: Tagi

en: This is a content placeholder. HTML content is not displayed in the form admin. Preview this form to view the content.
pl: To jest element zastępczy treści. Zawartość HTML nie jest wyświetlana w formularzu administratora. Zobacz podgląd tego formularza, aby wyświetlić treść.

en: HTML Content
pl: Treść HTML

en: Other
pl: Pozostałe

en: Other Choice, please specify
pl: Inny wybór, proszę określić

en: Radio Buttons
pl: Przycisk opcji (radio)

en: Option
pl: Opcja

en: Remove this row
pl: Usuń ten wiersz

en: Add a new row
pl: Dodaj nowy wiersz

en: Add another row
pl: Dodaj dodatkowy wiersz

en: Remove row {0}
pl: Usuń wiersz {0}

en: List
pl: Lista

en: Paragraph Text
pl: Tekst akapitowy

en: Caption
pl: Podpis

en: Alternative Text
pl: Alternatywny tekst

en: File
pl: Plik

en: delete
pl: usuń

en: Accepted file types: %s.
pl: Akceptowane formaty plików: %s.

en: Allows users to upload an image that is added to the Media Library and Gallery for the post that is created.
pl: Umożliwia użytkownikom przesłanie obrazu, który jest dodawany do Biblioteki mediów i Galerii dla tworzonego wpisu.

en: Post Image
pl: Obrazek wpisu

en: Are you sure you want to remove this item?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten element?

en: Repeater
pl: Pole powtarzalne

en: Drop Down
pl: Lista rozwijana

en: Click to view
pl: Kliknij, aby zobaczyć

en: View the image
pl: Zobacz obrazek

en: %d files
pl: %d plik/plików

en: View file
pl: Wyświetl plik

en: Delete file
pl: Usuń plik

en: Download file
pl: Pobierz plik

en: Select files
pl: Wybierz pliki

en: Drop files here or
pl: Upuść pliki tutaj lub

en: Allowed Files
pl: Akceptowane pliki

en: Accepted file types: %s
pl: Akceptowane typy plików: %s

en: The uploaded file type is not allowed. Must be one of the following: %s
pl: Przesłany typ pliku jest niedozwolony. Musi być jednym z następujących: %s

en: The uploaded file type is not allowed.
pl: Przesłany typ pliku jest niedozwolony.

en: There was an error while uploading the file. Error code: %d
pl: Podczas przesyłania pliku wystąpił błąd. Kod błędu: %d

en: File exceeds size limit. Maximum file size: %dMB
pl: Rozmiar pliku jest zbyt duży. Maksymalny rozmiar pliku: %dMB

en: File Upload
pl: Przesyłanie pliku

en: Separate tags with commas
pl: Oddziel tagi przecinkiem

en: The text entered exceeds the maximum number of characters.
pl: Wprowadzony tekst przekracza maksymalną liczbę znaków.

en: Single Line Text
pl: Tekst jednoliniowy

en: Section
pl: Sekcja

en: Not Checked
pl: Nie zaznaczono

en: Checked
pl: Zaznaczone

en: Offers a “yes/no” consent checkbox and a detailed description of what is being consented to.
pl: Oferuje pole wyboru zgody "tak/nie" oraz szczegółowy opis tego, na co wyrażana jest zgoda.

en: Consent
pl: Zgoda

en: Yukon
pl: Jukon

en: Prince Edward Island
pl: Wyspa Księcia Edwarda

en: Nova Scotia
pl: Nowa Szkocja

en: Northwest Territories
pl: Terytoria północno-zachodnie

en: Newfoundland and Labrador
pl: Nowa Funlandia i Labrador

en: New Brunswick
pl: Nowy Brunszwik

en: British Columbia
pl: Kolumbia Brytyjska

en: Armed Forces Pacific
pl: Siły Zbrojne Pacyfiku

en: Armed Forces Europe
pl: Europejskie siły zbrojne

en: Armed Forces Americas
pl: Amerykańskie siły zbrojne

en: West Virginia
pl: Wirginia Zachodnia

en: Washington
pl: Waszyngton

en: Virginia
pl: Wirginia

en: Texas
pl: Taksas

en: South Dakota
pl: Dakota Południowa

en: South Carolina
pl: Karolina Południowa

en: Pennsylvania
pl: Pensylwania

en: North Dakota
pl: Dakota Północna

en: North Carolina
pl: Karolina Północna

en: New York
pl: Nowy Jork

en: New Mexico
pl: Nowy Meksyk

en: Mississippi
pl: Missisipi

en: Louisiana
pl: Luizjana

en: Hawaii
pl: Hawaje

[ctx: US State]
en: Georgia
pl: Gruzja

en: Florida
pl: Floryda

en: District of Columbia
pl: Dystrykt Kolumbii

en: Colorado
pl: Kolorado

en: California
pl: Kalifornia

en: Yemen
pl: Jemen

en: Western Sahara
pl: Sahara Zachodnia

en: Wallis and Futuna
pl: Wallis i Futuna

en: Virgin Islands, U.S.
pl: Wyspy Dziewicze, U.S.A.

en: Virgin Islands, British
pl: Wyspy Dziewicze, Wielka Brytania

en: Venezuela
pl: Wenezuela

en: Uruguay
pl: Urugwaj

en: United Kingdom
pl: Zjednoczone Królestwo

en: United Arab Emirates
pl: Zjednoczone Emiraty Arabskie

en: Ukraine
pl: Ukraina

en: Turks and Caicos Islands
pl: Wyspy Turks i Caicos

en: Tunisia
pl: Tunezja

en: Trinidad and Tobago
pl: Trynidad i Tobago

en: Thailand
pl: Tajlandia

en: Tajikistan
pl: Tadżykistan

en: Taiwan
pl: Tajwan

en: Switzerland
pl: Szwajcaria

en: Sweden
pl: Szwecja

en: Suriname
pl: Surinam

en: Spain
pl: Hiszpania

en: South Sudan
pl: Sudan Południowy

en: South Africa
pl: Południowa Afryka

en: Solomon Islands
pl: Wyspy Salomona

en: Slovenia
pl: Słowenia

en: Slovakia
pl: Słowacja

en: Singapore
pl: Singapur

en: Seychelles
pl: Seszele

en: Saudi Arabia
pl: Arabia Saudyjska

en: Sao Tome and Principe
pl: Wyspy Świętego Tomasza i Książęca

en: Saint Vincent and the Grenadines
pl: Saint Vincent i Grenadyny

en: Saint Pierre and Miquelon
pl: Saint Pierre i Miquelon

en: Saint Martin
pl: Saint-Martin

en: Saint Kitts and Nevis
pl: Saint Kitts i Nevis

en: Saint Barthélemy
pl: Saint-Barthélemy

en: Romania
pl: Rumunia

en: Réunion
pl: Reunion

en: Qatar
pl: Katar

en: Puerto Rico
pl: Portoryko

en: Portugal
pl: Portugalia

en: Poland
pl: Polska

en: Philippines
pl: Filipiny

en: Paraguay
pl: Paragwaj

en: Papua New Guinea
pl: Papua Nowa Gwinea

en: Palestine, State of
pl: Palestyna

en: Norway
pl: Norwegia

en: Northern Mariana Islands
pl: Mariany Północne

en: Norfolk Island
pl: Wyspa Norfolk

en: Nicaragua
pl: Nikaragua

en: New Zealand
pl: Nowa Zelandia

en: New Caledonia
pl: Nowa Kaledonia

en: Netherlands
pl: Holandia

en: Myanmar
pl: Mjanma

en: Mozambique
pl: Mozambik

en: Morocco
pl: Maroko

en: Montenegro
pl: Czarnogóra

en: Monaco
pl: Monako

en: Moldova
pl: Mołdawia

en: Micronesia
pl: Mikronezja

en: Mexico
pl: Meksyk

en: Mayotte
pl: Majotta

en: Mauritania
pl: Mauretania

en: Martinique
pl: Martynika

en: Marshall Islands
pl: Wyspy Marshalla

en: Maldives
pl: Malediwy

en: Malaysia
pl: Malezja

en: Madagascar
pl: Madagaskar

en: Macao
pl: Makau

en: Luxembourg
pl: Luksemburg

en: Lithuania
pl: Litwa

en: Libya
pl: Libia

en: Lesotho
pl: Lesoto

en: Lebanon
pl: Liban

en: Latvia
pl: Łotwa

en: Lao People's Democratic Republic
pl: Laotańska Republika Ludowo-Demokratyczna

en: Kyrgyzstan
pl: Kirgistan

en: Kuwait
pl: Kuwejt

en: Kenya
pl: Kenia

en: Kazakhstan
pl: Kazachstan

en: Jordan
pl: Jordania

en: Japan
pl: Japonia

en: Jamaica
pl: Jamajka

en: Italy
pl: Włochy

en: Israel
pl: Izrael

en: Isle of Man
pl: Wyspa Man

en: Ireland
pl: Irlandia

en: Iraq
pl: Irak

en: Indonesia
pl: Indonezja

en: India
pl: Indie

en: Iceland
pl: Islandia

en: Hungary
pl: Węgry

en: Hong Kong
pl: Hongkong

en: Holy See
pl: Stolica Apostolska

en: Guyana
pl: Gujana

en: Guinea-Bissau
pl: Gwinea Bissau

en: Guinea
pl: Gwinea

en: Guatemala
pl: Gwatemala

en: Guadeloupe
pl: Gwadelupa

en: Greenland
pl: Grenlandia

en: Greece
pl: Grecja

en: Germany
pl: Niemcy

[ctx: Country]
en: Georgia
pl: Gruzja

en: French Southern Territories
pl: Francuskie Terytoria Południowe

en: French Polynesia
pl: Polinezja Francuska

en: French Guiana
pl: Gujana Francuska

en: France
pl: Francja

en: Finland
pl: Finlandia

en: Fiji
pl: Fidżi

en: Faroe Islands
pl: Wyspy Owcze

en: Falkland Islands
pl: Falklandy

en: Ethiopia
pl: Etiopia

en: Eritrea
pl: Erytrea

en: Equatorial Guinea
pl: Gwinea Równikowa

en: El Salvador
pl: Salwador

en: Egypt
pl: Egipt

en: Ecuador
pl: Ekwador

en: Dominican Republic
pl: Dominikana, Republika

en: Dominica
pl: Dominikana

en: Djibouti
pl: Dżibuti

en: Denmark
pl: Dania

en: Cyprus
pl: Cypr

en: Cuba
pl: Kuba

en: Croatia
pl: Chorwacja

en: Côte d'Ivoire
pl: Wybrzeże Kości Słoniowej

en: Costa Rica
pl: Kostaryka

en: Cook Islands
pl: Wyspy Cooka

en: Congo, Democratic Republic of the
pl: Demokratyczna Republika Kongo

en: Comoros
pl: Komory

en: Colombia
pl: Kolumbia

en: Cocos Islands
pl: Wyspy Kokosowe

en: Christmas Island
pl: Wyspa Bożego Narodzenia

en: China
pl: Chiny

en: Chad
pl: Czad

en: Central African Republic
pl: Republika Afryki Środkowej

en: Cayman Islands
pl: Kajmany

en: Cabo Verde
pl: Republika Zielonego Przylądka

en: Canada
pl: Kanada

en: Cameroon
pl: Kamerun

en: Cambodia
pl: Kambodża

en: Bulgaria
pl: Bułgaria

en: British Indian Ocean Territory
pl: Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego

en: Brazil
pl: Brazylia

en: Bouvet Island
pl: Wyspy Bouvet

en: Bosnia and Herzegovina
pl: Bośnia i Hercegowina

en: Bonaire, Sint Eustatius and Saba
pl: Bonaire, St Eustatius i Saba

en: Bolivia
pl: Boliwia

en: Bermuda
pl: Bermudy

en: Belgium
pl: Belgia

en: Belarus
pl: Białoruś

en: Bangladesh
pl: Bangladesz

en: Bahrain
pl: Bahrajn

en: Bahamas
pl: Bahamy

en: Azerbaijan
pl: Azerbejdżan

en: Argentina
pl: Argentyna

en: Antigua and Barbuda
pl: Antigua i Barbuda

en: Antarctica
pl: Antarktyda

en: Andorra
pl: Andora

en: American Samoa
pl: Samoa Amerykańska

en: Algeria
pl: Algieria

en: Åland Islands
pl: Wyspy Alandzkie

en: Afghanistan
pl: Afganistan

en: Province
pl: Prowincja

en: Postal Code
pl: Kod pocztowy

en: Canadian
pl: Kanada

en: ZIP Code
pl: Kod pocztowy

en: United States
pl: Stany Zjednoczone

en: State / Province / Region
pl: Województwo / Stan / Prowincja / Region

en: ZIP / Postal Code
pl: Kod pocztowy

en: Address Line 2
pl: Dodatkowy wiersz adresu

en: Street Address
pl: Ulica

en: Zip Code
pl: Kod pocztowy

en: Suffix
pl: Sufiks

en: Last
pl: Nazwisko

en: Middle
pl: Drugie imię

en: First
pl: Imię

en: Prefix
pl: Prefiks

en: Name
pl: Imię i nazwisko

en: Price:
pl: Cena:

en: Qty:
pl: Szt:

en: Price
pl: Cena

en: An example of reCAPTCHA
pl: Przykład reCAPTCHA

en: Sign up%s for an API key pair for your site.
pl: Zarejestruj się%s, aby uzyskać klucze API dla swojej witryny.

en: To use the reCAPTCHA field you must do the following:
pl: Aby użyć pola reCAPTCHA, wykonaj następujące czynności:

en: The reCAPTCHA was invalid. Go back and try it again.
pl: Błąd ReCAPTCHA. Spróbuj ponownie.

en: The CAPTCHA wasn't entered correctly. Go back and try it again.
pl: Kod CAPTCHA został wpisany nieprawidłowo. Spróbuj ponownie.

en: Adds a captcha field to your form to help protect your website from spam and bot abuse.
pl: Dodaje pole captcha do formularza, aby pomóc chronić Twoją witrynę przed spamem i botami.

en: Click to select...
pl: Kliknij aby wybrać…

en: Multi Select
pl: Wybór wielokrotny

[ctx: Abbreviation: Year]
en: YYYY
pl: RRRR

en: YYYY dot MM dot DD
pl: RRRR kropka MM kropka DD

en: yyyy.mm.dd
pl: rrrr.mm.dd

en: YYYY dash MM dash DD
pl: RRRR myślnik MM myślnik DD

en: yyyy-mm-dd
pl: rrrr-mm-dd

en: YYYY slash MM slash DD
pl: RRRR ukośnik MM ukośnik DD

en: yyyy/mm/dd
pl: rrrr/mm/dd

en: DD dot MM dot YYYY
pl: DD kropka MM kropka RRRR

en: dd.mm.yyyy
pl: dd.mm.rrrr

en: DD dash MM dash YYYY
pl: DD myślnik MM myślnik RRRR

en: dd-mm-yyyy
pl: Dd / mm / rrrr

en: DD slash MM slash YYYY
pl: DD ukośnik MM ukośnik RRRR

en: dd/mm/yyyy
pl: dd/mm/rrrr

en: MM slash DD slash YYYY
pl: MM ukośnik DD ukośnik RRRR

en: mm/dd/yyyy
pl: mm/dd/rrrr

en: Day
pl: Dzień/Dnia

en: Please enter a valid date.
pl: Wpisz prawidłową datę.

en: Please enter a valid date in the format (%s).
pl: Wpisz datę w formacie (%s).

en: Date
pl: Data

en: Minutes
pl: Minut(y)

en: Hours
pl: Godziny

en: PM
pl: Po południu (PM)

en: AM
pl: Przed południem (AM)

en: HH
pl: GG

en: Please enter a valid time.
pl: Wprowadź poprawny czas.

en: Time
pl: Czas

en: Excerpt
pl: Streszczenie

en: Hide Password
pl: Ukryj hasło

en: Show Password
pl: Pokaż hasło

en: Confirm Password
pl: Potwierdź hasło

en: Enter Password
pl: Wprowadź hasło

en: Strength indicator
pl: Wskaźnik siły

en: Your password does not meet the required strength. %sHint: To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ %% ^ & ).
pl: Twoje hasło nie jest wystarczająco silne. %sWskazówka: aby było silniejsze użyj dużych i małych liter, cyfr oraz znaków takich jak ! " ? $ %% ^ & ).

en: Your passwords do not match.
pl: Hasła nie są takie same.

en: Password
pl: Hasło

en: Add a %s field to your form.
pl: Dodaj pole %s do swojego formularza.

en: Custom Field
pl: Własne pole

en: Please enter a valid number.
pl: Proszę wprowadzić prawidłową liczbę.

en: Please enter a number less than or equal to %s.
pl: Wpisz liczbę mniejszą lub równą %s.

en: Please enter a number greater than or equal to %s.
pl: Wpisz liczbę większą lub równą %s.

en: Please enter a number from %1$s to %2$s.
pl: Wpisz liczbę od %1$s do %2$s.

en: Please enter a valid quantity
pl: Wprowadź poprawną ilość

en: Please enter a valid quantity. Quantity cannot contain decimals.
pl: Proszę podać poprawną ilość. Ilość nie może zawierać wartości dziesiętnych.

en: Number
pl: Liczba

en: Title
pl: Tytuł

en: Total
pl: Razem

en: Product
pl: Produkt

en: Category
pl: Kategoria

en: Expiration Year
pl: Rok ważności

en: Expiration Month
pl: Miesiąc ważności

en: Cardholder Name
pl: Imię i nazwisko posiadacza karty

en: Security Code
pl: Kod bezpieczeństwa

en: Year
pl: Rok

en: Month
pl: Miesiąc

en: Expiration Date
pl: Data wygaśnięcia

en: Card Number
pl: Numer karty

en: Only digits are allowed
pl: Dozwolone są tylko cyfry

en: Supported Credit Cards:
pl: Obsługiwane karty kredytowe:

en: This page is unsecured. Do not enter a real credit card number! Use this field only for testing purposes.
pl: Ta strona jest niezabezpieczona. Nie wprowadzaj prawdziwego numeru karty kredytowej! To pole służy tylko do celów testowych.

en: is not supported. Please enter one of the supported credit cards.
pl: nie są obsługiwane. Proszę podać numer z obsługiwanych kart kredytowych.

en: Invalid credit card number.
pl: Nieprawidłowy numer karty kredytowej.

en: Please enter your card's security code.
pl: Podaj kod bezpieczeństwa swojej karty.

en: Please enter your credit card information.
pl: Podaj informacje dotyczące karty kredytowej.

en: Credit Card
pl: Karta kredytowa

en: Please enter a valid Website URL (e.g. https://gravityforms.com).
pl: Proszę wpisać prawidłowy adres URL strony internetowej (np. https://gravityforms.com).

en: Website
pl: Witryna

en: Please enter a valid amount.
pl: Wpisz poprawną kwotę.

en: International
pl: Międzynarodowy

en: Phone format:
pl: Format numeru telefonu:

en: Phone
pl: Telefon

en: Hidden
pl: Ukryte

en: Quantity
pl: Ilość

en: %d of %d items shown. Edit field to view all
pl: Wyświetlono %d z %d elementów. Edytuj pole, aby wyświetlić wszystkie

en: Deselect All
pl: Odznacz wszystko

en: Select All
pl: Zaznacz wszystkie

en: Checkboxes
pl: Checkbox

en: You must select either am or pm.
pl: Należy wybrać opcję "am" lub "pm".

en: You must select a valid minute.
pl: Należy wybrać poprawną minutę.

en: You must select a valid hour.
pl: Musisz wybrać poprawną godzinę.

en: Date must not include HTML tags.
pl: Data nie może zawierać znaczników HTML.

en: Open Date Picker
pl: Otwórz selektor dat

en: Reset
pl: Resetuj

en: Add Custom Value
pl: Dodaj wartość niestandardową

en: Add Custom
pl: Dodaj własny

en: Entry Meta
pl: Wpis Meta

en: Form Title
pl: Tytuł formularza

en: Source Url
pl: Źródłowy adres URL

en: User IP
pl: Adres IP użytkownika

en: Entry Date
pl: Data pozycji

en: Entry ID
pl: ID pozycji

en: Entry Properties
pl: Właściwości pozycji

en: Selected
pl: Wybrane

en: Full
pl: Całość/Wszystko

en: Form Fields
pl: Pola formularza

en: Select a %s Field
pl: Wybierz pole %s

en: Select a Field
pl: Wybierz pole

en: Address (Country)
pl: Adres (Kraj)

en: Country
pl: Kraj

en: Address (Zip / Postal Code)
pl: Adres (Kod pocztowy)

en: Zip
pl: Kod pocztowy

en: Address (State / Province)
pl: Adres (Stan / prowincja)

en: State
pl: Województwo

en: Address (City)
pl: Adres (miasto)

en: City
pl: Miasto

en: Address (Address Line 2)
pl: Adres (2 wiersz adresu)

en: Address 2
pl: Adres 2

en: Address (Street Address)
pl: Adres (Ulica i numer domu)

en: Address
pl: Adres

en: Name (Last)
pl: Nazwisko

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Name (First)
pl: Imię

en: First Name
pl: Imię

en: No mapping fields are available.
pl: Nie są dostępne żadne mapowane pola.

en: Custom Value
pl: Niestandardowa wartość

en: Value
pl: Wartość

en: Custom Key
pl: Klucz niestandardowy

en: Key
pl: Klucz

en: Form Field
pl: Pole formularza

en: Field
pl: Pole

en: Fix it
pl: Napraw to

en: The text you have entered is not valid. For security reasons, some characters are not allowed.
pl: Wprowadzony tekst jest nieprawidłowy. Ze względów bezpieczeństwa niektóre znaki nie są dozwolone.

en: Enable Condition
pl: Włącz warunek

en: Process this feed if
pl: Skorzystaj z tego kanalu jeżeli

en: Enter value
pl: Podaj wartość

en: Loading...
pl: Ładowanie…

en: Please enter a valid email address for all highlighted routing rules above.
pl: Podaj prawidłowy adres e-mail dla wszystkich wyróżnionych reguł rozsyłania powyżej.

en: if
pl: jeśli

en: Send to
pl: Wysyłaj do

en: Remove This Rule
pl: Usuń tę zasadę

en: Add Another Rule
pl: Dodaj kolejną regułę

en: ends with
pl: kończy się

en: starts with
pl: zaczyna się

en: contains
pl: zawiera

en: less than
pl: mniej niż

en: greater than
pl: więcej niż

en: is not
pl: jest inny niż

en: is
pl: jest

en: To use notification routing, your form must have a field supported by conditional logic.
pl: Aby korzystać z routingu powiadomień, formularz musi zawierać pole obsługiwane przez logikę warunkową.

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: Submit
pl: Zatwierdź

en: Invalid selection.
pl: Nieprawidłowy wybór.

en: Access denied.
pl: Odmowa dostępu.

en: There was an error while saving your settings.
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania twoich ustawień.

en: Settings updated.
pl: Zaktualizowano ustawienia.

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Toggle %s Section
pl: Przełącz sekcję %s

en: Insert Form
pl: Wstaw Formularz

en: Update Form
pl: Zaktualizuj Formularz

en: Advanced Options
pl: Opcje zaawansowane

en: and log only error messages
pl: oraz rejestruj tylko komunikaty o błędach

en: and log all messages
pl: oraz rejestruj wszystkie komunikaty

en: Enable logging
pl: Włącz rejestrowanie

en: Enable logging and log all messages
pl: Włącz rejestrowanie i rejestruj wszystkie komunikaty

en: delete log
pl: usuń dziennik

en: view log
pl: zobacz dziennik

en: Enable
pl: Włącz

en: Plugin Logging Settings
pl: Ustawienia rejestrowania wtyczki

en: Logging assists in tracking down issues by logging debug and error messages in Gravity Forms Core and Gravity Forms Add-Ons. Important information may be included in the logging messages, including API usernames, passwords and credit card numbers. Logging is intended only to be used temporarily while trying to track down issues. Once the issue is identified and resolved, it should be disabled.
pl: Ułatwia rejestrowanie problemów przez zapisywanie informacji debugowania i błędów w Gravity Forms Core oraz Dodatkach Gravity Forms. Zawarte w zapisywanych treściach rejestrowania są ważne komunikaty takie jak nazwy użytkowników interfejsu API, hasła i numery kart kredytowych. Rejestrowanie jest przeznaczone tylko do stosowania tymczasowo pod kątem śledzenia problemów. Gdy problemy zostaną zidentyfikowane i rozwiązane, powinna być wyłączona.

en: Log file was successfully deleted.
pl: Plik dziennika został pomyślnie usunięty.

en: Invalid log file.
pl: Nieprawidłowy plik dziennika.

en: Log file could not be deleted.
pl: Nie można usunąć pliku dziennika.

en: There was an error while inserting a feed
pl: Wystąpił błąd podczas wstawiania kanału

en: There was an error while updating feed id %s
pl: Wystąpił błąd podczas usuwania kanału o id %s

en: Feed id %s not found
pl: Nie odnaleziono kanału o ID %s

en: There was an error while deleting feed id %s
pl: Wystąpił błąd podczas usuwania kanału o ID %s

en: Feed not found
pl: Nie znaleziono kanału

en: There was an error while processing the form:
pl: Wystąpiły błędy podczas przetwarzania formularza:

en: Your form could not be found
pl: Formularz nie został znaleziony

en: Missing note id
pl: Brakujące id notatki

en: Invalid note format
pl: Nieważny format notatki

en: Invalid note
pl: Nieważna notatka

en: Invalid or empty note
pl: Nieważna lub pusta notatka

en: Invalid entry
pl: Nieprawidłowy wpis

en: Note not found
pl: Notatki nie znaleziono

en: Invalid entry id: %s
pl: Nieprawidłowe ID pozycji: %s

en: There was a problem while inserting the entry properties
pl: Wystąpił problem podczas przekazywania wartości wejściowych do właściwości pozycji

en: The form id must be specified
pl: ID formularza musi zostać określone

en: The entry object must be an array
pl: Obiekt pozycji musi być tablicą

en: There was a problem while updating one of the input values for the entry
pl: Wystąpił problem podczas aktualizowania jednej z wartości wejściowych dla pozycji

en: There was a problem while updating the field values
pl: Wystąpił problem podczas aktualizacji wartości pól

en: There was a problem while updating the entry properties
pl: Wystąpił problem podczas aktualizowania właściwości pozycji

en: The form for this entry does not exist
pl: Formularz dla przesłanej pozycji nie istnieje

en: Entry not found
pl: Pozycja nie została znaleziona

en: Missing entry id
pl: Brak identyfikatora pozycji

en: Entry with id %s not found
pl: Nie znaleziono pozycji o identyfikatorze %s

en: There was a problem while inserting the form
pl: Wystąpił problem podczas wstawiania formularza

en: The form fields are missing
pl: Brakuje pól formularza

en: The form title is missing
pl: Brakuje tytułu formularza

en: Invalid form objects
pl: Nieprawidłowe obiekty formularza

en: Property key incorrect
pl: Nieprawidłowy klucz właściwości

en: Error updating title
pl: Błąd podczas aktualizacji tytułu

en: Error updating form notifications
pl: Błąd podczas aktualizowania powiadomień formularza

en: Error updating form confirmations
pl: Błąd podczas aktualizowania potwierdzeń formularza

en: Error updating form
pl: Błąd aktualizacji formularza

en: Form not found
pl: Formularz nie został znaleziony

en: Missing form id
pl: Brak ID formularza

en: Invalid form object
pl: Niepoprawny obiekt formularza

en: Form with id: %s not found
pl: Formularz z ID: %s nie został znaleziony

en: Submissions are currently blocked due to an upgrade in progress
pl: Przesyłanie wpisów formularza  jest obecnie blokowane z powodu aktualizacji w toku

en: Reject Request
pl: Odrzuć żądanie

en: Request Control
pl: Zażądaj kontroli

en: Take Over
pl: Przejmij

en: Your request has been sent to %s.
pl: Żądanie zostało wysłane do %s.

en: Your request was rejected
pl: Twoje żądanie zostało odrzucone

en: Error
pl: Błąd

en: Request again
pl: Zażądaj ponownie

en: No response
pl: Brak odpowiedzi

en: Pending
pl: W toku

en: You now have control
pl: Masz teraz kontrolę

en: %s has requested permission to take over control.
pl: %s zażądał zezwolenia na przejęcie kontroli.

en: %s has taken over and is currently editing.
pl: %s przejął edycję formularza.

en: %s is currently editing
pl: Obecnie edytowany przez: %s

en: Cancel
pl: Anuluj

en: This page is currently locked. Click on the "Request Control" button to let %s know you'd like to take over.
pl: Strona zablokowana. Kliknij na przycisk &quot;Zażądaj kontroli&quot; aby poinformować o tym %s.

en: These settings are currently locked. Click on the "Request Control" button to let %s know you'd like to take over.
pl: Te ustawienia są zablokowane. Kliknij na przycisk "Zażądaj kontroli" aby poinformować o tym %s.

en: %s has requested permission to take over control of these settings.
pl: %s zażądał zgody, aby przejąć kontrolę nad ustawieniami.

en: These form settings are currently locked. Click on the "Request Control" button to let %s know you'd like to take over.
pl: Te ustawienia są zablokowane. Kliknij na przycisk "Zażądaj kontroli" aby poinformować o tym %s.

en: %s has requested permission to take over control of this entry.
pl: %s zażądał zezwolenia na przejęcie kontroli nad tą pozycją.

en: %s has taken over and is currently editing this entry.
pl: %s przejął kontrolę i obecnie redaguje ten wpis.

en: %s is currently editing this entry
pl: %s edytuje obecnie tę pozycję

en: This entry is currently locked. Click on the "Request Control" button to let %s know you'd like to take over.
pl: Formularz zablokowany. Kliknij na przycisk "Zażądaj kontroli" aby poinformować o tym %s.

en: %s has requested permission to take over control of this form.
pl: %s zażądał zezwolenia na przejęcie kontroli nad tym formularzem.

en: %s has taken over and is currently editing this form.
pl: %s przejął kontrolę i obecnie redaguje ten formularz.

en: %s is currently editing this form
pl: %s obecnie redaguje ten formularz

en: Accept
pl: Akceptuj

en: This form is currently locked. Click on the "Request Control" button to let %s know you'd like to take over.
pl: Formularz zablokowany. Kliknij na przycisk "Zażądaj kontroli", aby dać znać o tym %s.

en: Parent
pl: Rodzic

en: Your system does not meet the minimum requirements for this Add-On (%d errors).
pl: Twój system nie spełnia minimalnych wymagań dla tego dodatku (%d błędów).

en: Warning: downgrading Gravity Forms is not recommended.
pl: Ostrzeżenie: użycie starszej wersji Gravity Forms nie jest zalecane.

en: Your database is up-to-date.
pl: Baza danych jest aktualna.

en: Database upgraded successfully.
pl: Baza danych została uaktualniona pomyślnie.

en: There are issues with your database.
pl: Występują problemy z bazą danych.

en: Database upgrade failed.
pl: Aktualizacja bazy danych nie powiodła się.

en: Re-run database upgrade
pl: Ponów aktualizację bazy danych

en: Your database version is out of date.
pl: Twoja wersja bazy danych jest nieaktualna.

en: Upgrade database
pl: Uaktualnij bazę danych

en: Force the upgrade
pl: Wymuś aktualizację

en: As this site doesn't support background tasks the upgrade process will take longer than usual and the status will change infrequently.
pl: Ponieważ ta strona nie obsługuje zadań w tle, proces aktualizacji potrwa dłużej niż zwykle, a status będzie się zmieniać rzadko.

en: The database is currently being upgraded to version %s. %s
pl: Baza danych jest obecnie aktualizowana do wersji %s. %s

en: Force the migration manually
pl: Wymuś migrację ręcznie

en: Automatic background migration is disabled but the database needs to be upgraded to version %s. %s
pl: Automatyczna migracja w tle jest wyłączona, ale należy zaktualizować bazę danych do wersji %s. %s

en: %s%% complete.
pl: Ukończono %s%%.

en: Current Status: %s
pl: Obecny status: %s

en: WARNING! Re-running the upgrade process is only recommended if you are currently experiencing issues with your database. This process may take several minutes to complete. 'OK' to upgrade. 'Cancel' to abort.
pl: OSTRZEŻENIE! Ponowne uruchomienie procesu aktualizacji jest zalecane tylko w przypadku problemów z bazą danych. Ten proces może zająć kilka minut. "OK", aby uaktualnić. "Anuluj", aby przerwać.

en: Table has not been upgraded successfully.
pl: Tabela nie została pomyślnie zaktualizowana.

en: Table does not exist
pl: Tabela nie istnieje

en: Database Version
pl: Wersja bazy danych

en: Background updates
pl: Aktualizacje w tle

en: Currency
pl: Waluta

en: No-Conflict Mode
pl: Tryb bezkonfliktowy

en: Output HTML5
pl: Dane wyjściowe HTML5

en: Output CSS
pl: Dane wyjściowe CSS

en: File uploads, entry exports, and logging will not function properly.
pl: Wysyłanie plików, eksport pozycji i rejestrowanie nie będzie działać prawidłowo.

en: Not writable
pl: Niezapisywalny

en: Writable
pl: Zapisywalny

en: Upload folder permissions
pl: Uprawnienia folderu przesyłanych plików

en: Upload folder
pl: Folder przesyłanych plików

en: New version %s available.
pl: Dostępna jest nowa wersja %s.

en: PHP - Local time
pl: PHP - Czas lokalny

en: PHP - Universal time (UTC)
pl: PHP - czas uniwersalny (UTC)

en: MySQL - Local time
pl: MySQL - Czas lokalny

en: MySQL - Universal time (UTC)
pl: MySQL - czas uniwersalny (UTC)

en: WordPress (Local) Timezone
pl: Strefa czasowa WordPress (lokalna)

en: Date and Time
pl: Data i czas

en: Database Collation
pl: Sortowanie bazy danych

en: Database Character Set
pl: Zestaw znaków bazy danych

en: Gravity Forms requires MySQL 5 or above.
pl: Gravity Forms wymaga MySQL 5 lub nowszego.

en: Loaded Extensions
pl: Uruchomione rozszerzenia

en: Mbstring Enabled
pl: Mbstring włączony

en: Mcrypt Enabled
pl: Mcrypt włączony

en: version
pl: wersja

en: cURL Enabled
pl: cURL włączony

en: Maximum Input Variables
pl: Maksymalna ilość zmiennych wejściowych

en: Maximum Post Size
pl: Maksymalny rozmiar POST

en: Maximum File Uploads
pl: Maksymalny liczba przesyłanych plików

en: Maximum File Upload Size
pl: Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku

en: Maximum Execution Time
pl: Maksymalny czas przetwarzania

en: Memory Limit
pl: Limit pamięci

en: Recommended: PHP 7.3 or higher.
pl: Zalecane: PHP 7.3 lub nowsze.

en: Version
pl: Wersja

en: Document Root
pl: Katalog główny

en: Software
pl: Oprogramowanie

en: Web Server
pl: Serwer www

en: Server Environment
pl: Środowisko serwera

en: Network Active Plugins
pl: Wtyczki włączone w całej sieci

en: Active Plugins
pl: Włączone wtyczki

en: Active Theme
pl: Aktywny motyw

en: Background tasks
pl: Zadania w tle

en: WordPress Script Debug Mode
pl: Tryb debugowania skryptów WordPress

en: WordPress Debug Log
pl: Dziennik debugowania WordPress

en: WordPress Debug Mode
pl: Tryb debugowania WordPress

en: WordPress Memory Limit
pl: Limit pamięci WordPressa

en: No
pl: Nie

en: Yes
pl: Tak

en: Gravity Forms requires WordPress %s or greater. You must upgrade WordPress in order to use Gravity Forms.
pl: Gravity Forms wymaga WordPress %s lub nowszej. Musisz uaktualnić WordPress, aby móc korzystać z Gravity Forms.

en: The Gravity Forms support agreement requires WordPress %s or greater. This site must be upgraded in order to be eligible for support.
pl: Umowa wsparcia technicznego Gravity Forms wymaga WordPress %s lub nowszej. Ta witryna musi zostać zaktualizowana, aby kwalifikować się do uzyskania pomocy.

en: WordPress Version
pl: Wersja WordPressa

en: Site URL
pl: Adres URL witryny

en: Home URL
pl: Adres strony głównej Twojej witryny

en: WordPress Environment
pl: Środowisko WordPressa

en: Log Files
pl: Pliki dziennika

en: Database
pl: Baza danych

en: Add-Ons
pl: Dodatki

en: Gravity Forms Environment
pl: Środowisko Gravity Forms

en: Response code: %s
pl: Kod odpowiedzi: %s

en: Unexpected content in the response.
pl: Nieoczekiwana treść w odpowiedzi.

en: Upgrading Gravity Forms
pl: Aktualizacja Gravity Forms

en: Current status: %s
pl: Obecny status: %s

en: complete.
pl: zakończone.

en: Enter Your License Key
pl: Wpisz klucz licencyjny

en: The following is a system report containing useful technical information for troubleshooting issues. If you need further help after viewing the report, click on the "Copy System Report" button below to copy the report and paste it in your message to support.
pl: Poniżej znajduje się raport systemowy zawierający przydatne informacje techniczne przydatne w rozwiązywaniu problemów. Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy po wyświetleniu raportu, kliknij przycisk "Kopiuj raport systemowy" poniżej, aby skopiować raport i wkleić go do wiadomości, aby uzyskać pomoc.

en: You can update to the latest version automatically or download the update and install it manually.
pl: Można automatycznie zaktualizować do najnowszej wersji lub pobrać i zainstalować go ręcznie.

en: There is a new version of Gravity Forms available.
pl: Pojawiła się nowa wersja Gravity Forms.

en: Your version of Gravity Forms is up to date.
pl: Twoja wersja Gravity Forms jest aktualna.

en: %sRegister%s your copy of Gravity Forms to receive access to automatic updates and support. Need a license key? %sPurchase one now%s.
pl: %sZarejestruj%s swoją kopię Gravity Forms, aby uzyskać dostęp do automatycznych aktualizacji i wsparcia technicznego. Potrzebujesz klucza licencyjnego? %sZakup jeden teraz%s.

en: %1$sView version %2$s details %3$s or %4$supdate now%5$s.
pl: %1$sPokaż szczegóły wersji %2$s %3$s lub %4$saktualizuj automatycznie%5$s.

en: %1$sView version %2$s details %3$s.
pl: %1$sZobacz szczegółowe informacje o wersji %2$s%3$s

en: There is a new version of %s available.
pl: Dostępna jest nowa wersja %s

en: Visit plugin page
pl: Odwiedź stronę wtyczki

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Description
pl: Opis

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: You don't have permissions to view this page
pl: Nie posiadasz uprawnień, aby zobaczyć tę stronę

en: System Status
pl: Status Systemu

en: Updates
pl: Aktualizacje

en: System Report
pl: Raport systemu

note: Description of the plugin
en: Easily create web forms and manage form entries within the WordPress admin.
pl: Łatwe tworzenie formularzy i zarządzanie nimi w panelu administracyjnym WordPress.
