RocketGenius - Gravity Forms Akismet - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
ar: مُفعّل

en: Akismet enabled
ar: تم تمكين Akismet

en: Enable to protect this form's entries from spam using Akismet
ar: تمكين لحماية إدخالات هذا النموذج من المزعج باستخدام Akismet

en: Content
ar: المحتوى

en: Subject
ar: العنوان

en: Website
ar: الموقع الإلكتروني

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Last Name
ar: اسم العائلة

en: First Name
ar: الاسم الأول

en: Akismet Settings
ar: إعدادات Akismet

en: This entry has been marked as spam.
ar: تم وضع علامة على هذا الإدخال كمزعج.

en: To use this add-on, please visit the Forms -> Settings page to enable Akismet integration
ar: لاستخدام هذه الإضافة، يرجى زيارة النماذج -> صفحة الإعدادات لتمكين تكامل Akismet

en: The Akismet plugin is either inactive or not installed.
ar: إضافة Akismet إما غير نشطة أو غير منصبة.

note: Description of the plugin
en: Enhance Gravity Forms with advanced spam protection, powered by Akismet.
ar: تحسين نماذج Gravity من خلال الحماية المتقدمة من المزعج، والمدعومة من Akismet.

note: Plugin Name of the plugin
en: Gravity Forms Akismet Add-On
ar: إضافة نماذج Gravity Akismet
