RocketGenius - Gravity Forms Akismet - en to es_MX translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
es_MX: Activado

en: Content
es_MX: Contenido

en: Subject
es_MX: Asunto

en: Website
es_MX: Web

en: Email
es_MX: Correo electrónico

en: Last Name
es_MX: Apellidos

en: First Name
es_MX: Nombre
