RocketGenius - Gravity Forms Akismet - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
fa: فعال شد

en: Website
fa: وب‌ سایت

en: Email
fa: ایمیل

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: First Name
fa: نام

note: Author of the plugin
en: Gravity Forms
fa: گرویتی فرمز
