RocketGenius - Gravity Forms Akismet - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Akismet enabled
pl: Akismet jest włączony

en: Enable to protect this form's entries from spam using Akismet
pl: Włącz Akismet, aby uzyskać ochronę formularzy przed spamem

en: Content
pl: Treść

en: Subject
pl: Temat

en: Website
pl: Witryna internetowa

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: First Name
pl: Imię

en: Akismet Settings
pl: Ustawienia Akismet

en: This entry has been marked as spam.
pl: To zgłoszenie zostało oznaczone jako spam.

en: To use this add-on, please visit the Forms -> Settings page to enable Akismet integration
pl: Aby użyć tego dodatku, przejdź do menu Formularze -> Ustawienia i włącz integrację z Akismet

en: The Akismet plugin is either inactive or not installed.
pl: Wtyczka Akismet jest wyłączona lub nie jest zainstalowana.

note: Description of the plugin
en: Enhance Gravity Forms with advanced spam protection, powered by Akismet.
pl: Dodaj zaawansowaną ochronę przed spamem w Gravity Forms za pomocą Akismet.

note: Plugin Name of the plugin
en: Gravity Forms Akismet Add-On
pl: Dodatek Akismet do Gravity Forms
