RocketGenius - Gravity Forms Akismet - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Akismet enabled
ru: Включен Akismet

en: Enable to protect this form's entries from spam using Akismet
ru: Включить, чтобы защитить записи формы от спама с помощью Akismet

en: Content
ru: Содержание

en: Subject
ru: Тема

en: Website
ru: Сайт

en: Last Name
ru: Фамилия

en: First Name
ru: Имя

en: Akismet Settings
ru: Настройки Akismet

en: This entry has been marked as spam.
ru: Эта запись была помечена как спам.

en: To use this add-on, please visit the Forms -> Settings page to enable Akismet integration
ru: Чтобы использовать это дополнение, пожалуйста, перейдите в Формы -> Старинца настроек для включения интеграции Akismet

en: The Akismet plugin is either inactive or not installed.
ru: Плагин Akismet или деактивирован, или удален.

note: Description of the plugin
en: Enhance Gravity Forms with advanced spam protection, powered by Akismet.
ru: Усовершенствуйте Gravity Forms с помощью расширенной защиты от спама на базе Akismet.

note: Plugin Name of the plugin
en: Gravity Forms Akismet Add-On
ru: Дополнение Akismet для Gravity Forms
