RocketGenius - Gravity Forms Akismet - en to uk_UA translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
uk_UA: Увімкнено

en: Akismet enabled
uk_UA: Увімкнено Akismet

en: Enable to protect this form's entries from spam using Akismet
uk_UA: Увімкніть, щоб захистити записи цієї форми від спаму за допомогою Akismet

en: Content
uk_UA: Вміст

en: Subject
uk_UA: Тема

en: Website
uk_UA: Сайт

en: Last Name
uk_UA: Прізвище

en: First Name
uk_UA: Ім’я

en: Akismet Settings
uk_UA: Налаштування Akismet

en: This entry has been marked as spam.
uk_UA: Цей запис був позначений як спам.

en: To use this add-on, please visit the Forms -> Settings page to enable Akismet integration
uk_UA: Щоб використовувати це доповнення, будь ласка, перейдіть у Форми -> Сторінка налаштувань для ввімкнення інтеграції Akismet

en: The Akismet plugin is either inactive or not installed.
uk_UA: Плагін Akismet або деактивований, або деінстальований.

note: Description of the plugin
en: Enhance Gravity Forms with advanced spam protection, powered by Akismet.
uk_UA: Покращити Gravity Forms за допомогою вдосконаленого захисту від спаму від Akismet.

note: Plugin Name of the plugin
en: Gravity Forms Akismet Add-On
uk_UA: Доповнення Akismet для Gravity Forms
