Plugins - WordPress Importer - Stable (latest release) - en to ps_AF translation catalogue (38 entries)

en: Choose a WXR (.xml) file to upload, then click Upload file and import.
ps_AF: خپله د WXR يا (xml.) دوتنه خوښه کړئ د پورته کولو لپاره او بيا پر "دوتنه پورته او وارده کړئ" کلېک وکړئ.

en: or assign posts to an existing user:
ps_AF: يا هم ليکنې شته غړي ته منسوبې کړه:

en: There was an error when reading this WXR file
ps_AF: ستاسو د (WXR) دوتنې د لوستلو پر مهال ستونزه را منځ ته شوه

en: or create new user with login name:
ps_AF: يا نوی غړی د کارن نوم سره جوړ کړه:

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
ps_AF: د %s لپاره د نوي غړي جوړول ناکامه شو. د هغوی ټولې ليکنې به اوسني غړي ته منسوبې شي.

en: A new version of this importer is available. Please update to version %s to ensure compatibility with newer export files.
ps_AF: د ورادونکي نوې نسخه شتون لري. مهرباني وکړئ خپله نسخه %s ته اوسمهاليزه کړئ تر څو د نوي ورډپرېس نسخې څخه صادرې شوې دوتنې په ښه توګه واردې کړي.

note: Description of the plugin
en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, tags and more from a WordPress export file.
ps_AF: ليکنې، پاڼې، څرګندونې، خپلخوښه ځايونه، ټولي او ټګونه د ورډپرېس له صادرې شوې دوتنې څخه وارد کړئ.

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
ps_AF: تفصيل يې پاس ښول شوی. واردونکی به اوس د بدلو (parser) کوښښ وکړي...

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
ps_AF: داسې نه ښکاري چې د (WXR) دوتنه دې وي، د نسخې شمېره يې ورکه / ناباوري (WXR) ده.

en: The file does not exist, please try again.
ps_AF: دوتنه شتون نه لري. د مهربانۍ له مخې بیا کوښښ وکړئ.

en: Remember to update the passwords and roles of imported users.
ps_AF: ياد لرئ چې د نويو واردو شویو غړو دندې (رول) او پټ توري اوسمهاليز کړئ.

en: Fetching attachments is not enabled
ps_AF: د نښلنونو راکښونکی فعال نه دی

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
ps_AF: د غورنۍ توکي له پامه و غورځول شول د ناباوري غورنۍ (slug) لنډ پېژندي له وجې: %s

en: This WXR file (version %s) may not be supported by this version of the importer. Please consider updating.
ps_AF: دغه د (WXR) دوتنې %s نسخه ښايي د دې واردونکي نسخې لخوا ملاتړ و نه لري. د مهربانۍ له مخې اوسمهاليزول يې په نظر کې ونيسئ.

en: If a new user is created by WordPress, a new password will be randomly generated and the new user&#8217;s role will be set as %s. Manually changing the new user&#8217;s details will be necessary.
ps_AF: که نوی غړی د ورډپرېس له لوري جوړ شي نو نوی پټ توری به ورته جوړ شي او د نوي غړي دنده (رول) به د %s په توګه وټاکل شي. د نوي غړي د مالوماتو بدلون به په لاسي توګه اړين وي.

en: as a new user:
ps_AF: د نوي غړي په توګه:

en: assign posts to an existing user:
ps_AF: ليکنې شته غړي ته منسوبې کړه:

en: Menu item skipped due to missing menu slug
ps_AF: د غورنۍ توکي له پامه و غورځول شول ځکه چې (slug) لنډ پېژندي یې نه لرلو

en: Failed to import post tag %s
ps_AF: د %s ليکنې ټګ واردول ناکام شو

en: Failed to import category %s
ps_AF: د %s ټولي واردول ناکامه شو

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
ps_AF: د %s غړي واردول ناکامه شو. د هغوی ټولې ليکنې به اوسني غړي ته منسوبې شي.

en: Zero size file downloaded
ps_AF: صفر کچه دوتنه ښکته شوه

en: Import WordPress
ps_AF: ورډ پرېس وارد کړئ

en: Howdy! Upload your WordPress eXtended RSS (WXR) file and we&#8217;ll import the posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags into this site.
ps_AF: سلامونه! خپله د ورډپرېس (eXtended RSS) یا (WXR) دوتنه پورته کړئ او موږ به ستاسو ليکنې، پاڼې، څرګندونې، خپلخوښي ځایونه، ټولي او ټګونه دې پاڼې ته وارد کړو.

en: Assign Authors
ps_AF: د واردو شوو منځپانګو لپاره ليکوالان وټاکئ

en: Sorry, there has been an error.
ps_AF: وبخښئ، هلته يوه ستونزه وه.

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
ps_AF: <strong>ليکنې، پاڼې، څرګندونې، خپلخوښه ځايونه، ټولي او ټګونه</strong> وارد کړئ د ورډپرېس له صادرې شوې دوتنې څخه.

en: Remote server did not respond
ps_AF: وړاندې (Remote) پالنګر يا سرور ځواب ور نکړ

en: Import Attachments
ps_AF: نښلنونه وارد کړه

en: Import author:
ps_AF: ليکوال وارد کړه:

en: Have fun!
ps_AF: مزې کوئ !

en: All done.
ps_AF: ټول بشپړ شو.

en: Remote file is too large, limit is %s
ps_AF: وړاندې (Remote) دوتنه ډېره لويه ده، حد يې %s دی

note: Plugin Name of the plugin
en: WordPress Importer
ps_AF: ورډ پرېس واردونکی

en: Download and import file attachments
ps_AF: د دوتنې نښلنونه ښکته او وارد کړه

en: Invalid file type
ps_AF: ناباوري د دوتنې ډول

en: - Select -
ps_AF: - غوره -

en: Submit
ps_AF: تسليم کړه
