Plugins - WP-PageNavi - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (42 entries)

en: Page %s
fa: صفحه %s

en: Text For Number Of Pages
fa: متن برای شماره از صفحات

en: The current page number.
fa: تعداد صفحات جاری.

en: The total number of pages.
fa: کل شماره از صفحات.

en: Text For Current Page
fa: متن برای صفحه جاری

en: The page number.
fa: شماره صفحه.

en: Text For Page
fa: متن برای صفحات

en: Text For First Page
fa: متن برای نوشته بعدی

en: Text For Last Page
fa: متن برای صفحات

en: Text For Previous Page
fa: متن قبل از نوشته قبلی

en: Text For Next Page
fa: متن برای صفحات

en: Text For Previous ...
fa: نوشته برای قبلی...

en: Text For Next ...
fa: نوشته برای بعدی...

en: Page Navigation Text
fa: متن شماره بندی صفحات

en: Leaving a field blank will hide that part of the navigation.
fa: خالی بودن یک فیلد باعث حذف از ناوبری خواهد شد

en: Use pagenavi-css.css
fa: استفاده از pagenavi-css.css

en: Page Navigation Style
fa: قالب شماره صفحات

en: Normal
fa: معمولی

en: Drop-down List
fa: به صورت فهرست

en: Always Show Page Navigation
fa: همیشه شماره صفحات نمایش داده شود؟

en: Show navigation even if there's only one page.
fa: نمایش ناوبری، حتی اگر تنها یک صفحه وجود دارد.

en: Number Of Pages To Show
fa: تعداد شماره صفحه برای نمایش؟

en: Number Of Larger Page Numbers To Show
fa: تعداد شماره صفحه برای نمایش؟

en: Larger page numbers are in addition to the normal page numbers. They are useful when there are many pages of posts.
fa: شماره صفحه بزرگتر علاوه بر شماره صفحه عادی هستند. مفید هستند وقتی که صفحات بسیاری از پست وجود دارد.

en: For example, WP-PageNavi will display: Pages 1, 2, 3, 4, 5, 10, 20, 30, 40, 50.
fa: برای مثال، افزونه نمایش خواهد داد: برگه‌ها 1، 2، 3، 4، 5، 10، 20، 30، 40، 50

en: Enter 0 to disable.
fa: برای غیر فعال کردن 0 را وارد کنید.

en: Show Larger Page Numbers In Multiples Of
fa: نمایش اعداد بزرگتر صفحه در تقسیم عددی بر مضرب

en: For example, if mutiple is 5, it will show: 5, 10, 15, 20, 25
fa: برای مثال، اگر 5 را وارد نمائید، نمایش خواهد داد: 5، 10، 15، 20، 25

en: Page Navigation Options
fa: تنظیمات شماره بندی صفحات

en: Page %CURRENT_PAGE% of %TOTAL_PAGES%
fa: صفحه %CURRENT_PAGE% از %TOTAL_PAGES%

en: &laquo; First
fa: &laquo; بعدی

en: Last &raquo;
fa: قبلی &raquo;

en: Settings <strong>saved</strong>.
fa: تنظیمات ذخیره شدند

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

note: Plugin URI of the plugin
en: https://lesterchan.net/portfolio/programming/php/
fa: http://lesterchan.net/portfolio/programming/php/

note: Author URI of the plugin
en: https://lesterchan.net
fa: http://lesterchan.net

note: Plugin Name of the plugin
en: WP-PageNavi
fa: راه‌بری برگه‌های وردپرس

note: Description of the plugin
en: Adds a more advanced paging navigation to your WordPress blog
fa: رابط کاربری پیشرفته‌تری برای راه‌بری برگه‌ها در وردپرس شما اضافه می‌کند.

en: PageNavi
fa: راه‌بری برگه‌ها

en: PageNavi Settings
fa: تنظیمات راه‌بری برگه‌ها
