Plugins - WP-PageNavi - Stable (latest release) - en to km_KH translation catalogue (37 entries)

en: PageNavi Settings
km_KH: ការកំណត់PageNavi

en: Text For Number Of Pages
km_KH: អត្ថបទ សម្រាប់ចំនួននៃទំព័រ

en: Yes
km_KH: យល់ព្រម

en: No
km_KH: បដិសេធ

en: Page Navigation Style
km_KH: រចនាបទ ទិសទំព័រ

en: The current page number.
km_KH: លេខទំព័រ បច្ចុប្បន្ន។

en: The total number of pages.
km_KH: ចំនួនសរុប នៃទំព័រ។

en: Text For Current Page
km_KH: អក្សរសម្រាប់ ទំព័របច្ចុប្បន្ន

en: The page number.
km_KH: ចំនួនទំព័រ។

en: Text For Page
km_KH: អក្សរសម្រាប់ ទំព័រ

en: Text For First Page
km_KH: អក្សរសម្រាប់ ទំព័រដំបូង

en: Text For Last Page
km_KH: អក្សរសម្រាប់ ទំព័រមុន

en: Text For Previous Page
km_KH: អក្សរសម្រាប់ ទំព័រពីមុន

en: Text For Next Page
km_KH: អក្សរសម្រាប់ ទំព័របន្ទាប់

en: Text For Next ...
km_KH: អក្សរសម្រាប់ បន្ទាប់...

en: Text For Previous ...
km_KH: អក្សរសម្រាប់ ពីមុន...

en: Page Navigation Text
km_KH: អក្សររុករកទំព័រ

en: Use pagenavi-css.css
km_KH: ប្រើ pagenavi-css.css

en: Normal
km_KH: ធម្មតា

en: Always Show Page Navigation
km_KH: តែងតែបង្ហាញ ការរុករកទំព័រជានិច្ច

note: Description of the plugin
en: Adds a more advanced paging navigation to your WordPress blog
km_KH: បន្ថែមការរុករកទំព័រកំរិតខ្ពស់ផ្សេងទៀត ទៅកាន់ ប្លុកWordPress

en: Last &raquo;
km_KH: ពីមុន &raquo;

en: Enter 0 to disable.
km_KH: វាយ លេខ០ ដើម្បីមិនអនុញ្ញាត។

en: Show Larger Page Numbers In Multiples Of
km_KH: បង្ហាញលេខទំព័រដែលធំបំផុត ក្នុងពហុឯកវចនះ នៃ

en: For example, if mutiple is 5, it will show: 5, 10, 15, 20, 25
km_KH: ឧទាហរណ៍៖ ប្រសិនជា ពហុឯកវចនះគឺ 5​ វានឹងបង្ហាញ: 5,10,15,20,25

en: Page Navigation Options
km_KH: ជម្រើសការរុករកទំព័រ

en: Settings <strong>saved</strong>.
km_KH: ការកំណត់ <strong>ត្រូវបានរក្សាទុក</strong>។

en: For example, WP-PageNavi will display: Pages 1, 2, 3, 4, 5, 10, 20, 30, 40, 50.
km_KH: ឧទាហរណ៍៖ WP-PageNavi នឹងបង្ហាញឲ្យឃើញ: ទំព័រ 1, 2, 3, 4, 5, 10, 20, 30, 40, 50។

en: Settings
km_KH: ការកំណត់

en: Page %CURRENT_PAGE% of %TOTAL_PAGES%
km_KH: ទំព័រ %CURRENT_PAGE% នៃ %TOTAL_PAGES%

en: &laquo; First
km_KH: &laquo;ដំបូង

en: Number Of Pages To Show
km_KH: ចំនួននៃទំព័រ ដែលត្រូវបង្ហាញ

en: Number Of Larger Page Numbers To Show
km_KH: ចំនួននៃលេខទំព័រដែលធំ ទៅបង្ហាញ

en: Larger page numbers are in addition to the normal page numbers. They are useful when there are many pages of posts.
km_KH: ចំនួនលេខទំព័រធំបំផុត ក្នុងការបន្ថែមទៅចំនួនទំព័រធម្មតា។ ពួកគេ និងមានប្រយោជន៍ នៅពេលមានទំព័រជាច្រើន នៃការប្រកាស។

en: Drop-down List
km_KH: បញ្ជី ទាញ-ទម្លាក់

en: Leaving a field blank will hide that part of the navigation.
km_KH: ចាកចេញវាលទទេរ នឹងអាចលាក់ផ្នែកមួយនៃការរុករក។

en: Show navigation even if there's only one page.
km_KH: បង្ហាញ Evenរុករក ប្រសិនជាមានតែទំព័រមួយតែបណ្ណោះ។
