Plugins - WP-PageNavi - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (42 entries)

en: Last Page
uk_UA: Остання сторінка

en: Next Page
uk_UA: Наступна сторінка

en: Previous Page
uk_UA: Попередня сторінка

en: First Page
uk_UA: Перша сторінка

en: Page %s
uk_UA: Сторінка %s

note: Description of the plugin
en: Adds a more advanced paging navigation to your WordPress blog
uk_UA: Додає більш просунуту навігацію по сторінках в ваш блог WordPress.

en: Last &raquo;
uk_UA: Остання &raquo;

en: &laquo; First
uk_UA: &laquo; Перша

en: Page %CURRENT_PAGE% of %TOTAL_PAGES%
uk_UA: Сторінка %CURRENT_PAGE% з  %TOTAL_PAGES%

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Settings <strong>saved</strong>.
uk_UA: Налаштування <strong>збережено</strong>.

en: Page Navigation Options
uk_UA: Параметри навігації сторінок

en: For example, if mutiple is 5, it will show: 5, 10, 15, 20, 25
uk_UA: Наприклад, якщо коефіцієнт дорівнює 5, то список сторінок буде виглядати так: 5, 10, 15, 20, 25

en: Show Larger Page Numbers In Multiples Of
uk_UA: Показувати номери сторінок, кратні

en: Enter 0 to disable.
uk_UA: Введіть 0, щоб відключити.

en: For example, WP-PageNavi will display: Pages 1, 2, 3, 4, 5, 10, 20, 30, 40, 50.
uk_UA: Наприклад, список сторінок буде виглядати так: Сторінки 1, 2, 3, 4, 5, 10, 20, 30, 40, 50.

en: Larger page numbers are in addition to the normal page numbers. They are useful when there are many pages of posts.
uk_UA: Діапазон сторінок доповнює звичайну нумерацію і корисний в тих випадках, коли на Вашому сайті дуже багато записів.

en: Number Of Larger Page Numbers To Show
uk_UA: Діапазон сторінок для показу

en: Number Of Pages To Show
uk_UA: К-ть сторінок для показу

en: Show navigation even if there's only one page.
uk_UA: Показувати навігацію, навіть якщо є тільки одна сторінка.

en: Always Show Page Navigation
uk_UA: Завжди показувати список сторінок

en: Drop-down List
uk_UA: Випадаючий список

en: Normal
uk_UA: Звичайний

en: Page Navigation Style
uk_UA: Стиль навігації по сторінках

en: No
uk_UA: Ні

en: Yes
uk_UA: Так

en: Use pagenavi-css.css
uk_UA: Використовуйте pagenavi-css.css

en: Leaving a field blank will hide that part of the navigation.
uk_UA: Якщо залишити поле порожнім, ця частина навігації буде прихована.

en: Page Navigation Text
uk_UA: Текст навіґації сторінками

en: Text For Next ...
uk_UA: Текст для наступної ...

en: Text For Previous ...
uk_UA: Текст для попередньої ...

en: Text For Next Page
uk_UA: Текст для наступної сторінки

en: Text For Previous Page
uk_UA: Текст для попередньої сторінки

en: Text For Last Page
uk_UA: Текст для останньої сторінки

en: Text For First Page
uk_UA: Текст для першої сторінки

en: Text For Page
uk_UA: Текст для сторінки

en: The page number.
uk_UA: Номер сторінки.

en: Text For Current Page
uk_UA: Текст для поточної сторінки

en: The total number of pages.
uk_UA: Загальна кількість сторінок.

en: The current page number.
uk_UA: Номер поточної сторінки.

en: Text For Number Of Pages
uk_UA: Текст номеру сторінки

en: PageNavi Settings
uk_UA: Налаштування PageNavi
